Reklama

Existuje Bůh?

Rakato Anně (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Rakato,Teba trápia...Píšeš: "Ja som presvedčená, že náš Stvoriteľ si nielenže všíma spravodlivosť, ale sa aj zaujíma o tých, ktorí sa stali jej obeťou."
Nám ateistům přesvědčení nestačí, my chceme důkaz, a ten nemáš. Jen si vymýšlíš.
Satan je dobrý anděl a každý, kdo četl starý zákon, to ví, protože tam satan spolupracuje s bohem.
Svržení satana z nebe je jen křesťanský výmysl, aby křesťané vysvětlili, proč za vlády milosrdného boha je na světě tolik zla. Ale vysvětlení známe - bůh na vás všechny kašle, protože neznáte jeho pravé jméno a modlíte se k nějakým hospodinům, elohimům a adonaiům. Teprve až oslovíš boha jeho pravým jménem se správným přízvukem, ozve se na tvé vzývání a pohlédne na tebe.
Ostatní tvoje spamy nečtu, najdi si někoho, koho zajímají.

Rostislavbezpec (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Tak jo, kravka tady bude...Suei, já tady přece jenom dám info o té Tvé potenciální kamarádce, snad se nedopouštím ničeho nekalého, vlastně dělám reklamu:)
http://norskblue.blogspot.com/

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

A co Tě sere? Že jsi...Mě nic neštve datumko už na tobě radši. Jsi strašlivá paranoička. Horší než já. Žádný lékařský tajemství nemám. Co nevím, to nepovím :-D

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Zamysleli jste se,...Borče, máš jistým způsobem pravdu, ale zkus vzít v potaz, že někteří lidé jako já například, potřebují spirituální chápání světa, aby se mohli v pravdě vyrovnat s tím, co píšeš.

Já kupříkladu byla dlouho naivní oblblý médium. Zamilovala jsem se do muže, který je mým pravým opakem - trochu asi hodnoty, který tu píšeš. Dá se říct, že jsem se kvůli němu zbláznila. Jeho biologická danost je dost brutální a jeho astrologická taky.

Abych se s tím dokázala vyrovnat co jak se stalo a neměla chuť ho oddělat, musím přijmout fakt, že jsem se do něj zamilovala, protože jsem chtěla vidět skutečnýho šamana a chtěla jsem poznat mystickou realitu. Nakonec se mi všechna má přání splnila. A beru ho tak, že moje zamilovanost do něj nebyla náhodná, že jsem potřebovala potkat přesně takového muže, abych pochopila přesně tyhle věci.

Musíš brát v potaz, že každý člověk má svá témata v životě, se kterými se musí porvat prostředky vhodnými k takovému boji.

Já tě chápu, že tě Milan štve, mě někdy taky. Zkus zase uznat, že ty štveš Milana, ale on se ve své svatosti nemůže snížit k tvému chápání diskuze.
Už jste málem jak anglie versus francie

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

A co Tě sere? Že jsi vázán lékařským tajemstvím.Já ne...

Borec - dodatek (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

Zamysleli jste se, křesťané, někdy nad tím, že etika a vědění jsou dvě odlišný věci? Že můžu kupříkladu chápat svou biologickou danost, aniž bych podle ní musel žít? Velkej problém spousty lidí je ten, že nedokážou odlišit rozum a morálku. Například jim činí potíže pochopit, že člověk je "vpodstatě" zvíře. To neznamená, že muž jako samec MUSÍ bojovat o svý teritorium a klátit co nejvíc samic (i když se to u většiny mužů v jistým smyslu děje a nepůsobí to nijak zle). Když řeknu, že neexistuje všeobecný dobro a všeobecný zlo, neznamená to, že schvaluju, aby se lidi na ulici vraždili. Nevím, jak vám to teď říct jinak, prostě o tom popřemýšlejte.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

Tak jo, kravka tady bude pindat svý nesmyslný štěky dál. Máš v hlavě chaos a nadrbaný svinstvo datumko. Už to kurva uznej.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

Začínám si o tobě myslet datumko, že jsi buď totálně blbá, nebo naopak nějaká svině. Nebo opravdu oběť. Možná že jsi spíš ta svině jedovatá.

Borec (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

Je zajímavý, jak se křesťanství snaží působit tolerantně, a káže svým věřícím, aby milovali úplně cizí lidi - což je těm cizím lidem úplně u prdele a bez užitku. A zároveň totálně selhává v pochopení cizí pravdy. Je to naprostá netolerance vůči mnohosti názorů. "Miluji svého nepřítele, protože se snažím pochopit jeho pohnutky, ač se hluboce mýlí" - tak nějak to tu vyjadřuje Milan a Marek. Kdyby radši křesťan uznal, že ten nepřítel má svou pravdu. (Protože když spolu válčí dva kmeny, tak každý z nich má nějakou pravdu - obvykle oba stejnou, že chtějí, aby ten druhý vypadnul z jejich lovišť a dal jim tak možnost žít.) Pak ho klidně může po libosti nenávidět, a bude tím přesto užitečnější, než když ho "miluje", ale nechápe. Takhle z křesťanské "lásky" a z křesťanského nepochopení docházelo po staletí k násilí masových rozměrů, ať už to bylo násilí meče, nebo "pouhého" kříže.
Zatvrzelý křesťan totiž není schopen operovat v jiných než absolutních pojmech. Vidíme to tu na všech diskutujících. Všechny skutky se podle nich dělí na dobré a špatné, krásné a ošklivé, líbící se bohu a nelíbící se mu. Problém hledají v posuzování, co je co. (Vzpomeňme Markovo "Bůh nedal člověku oči dozadu, protože by to bylo ošklivé".)
Pro někoho je to děsivý, ale pravda a krása má mnoho podob. Přesně tolik, kolik je očí, který se na ni dívaj. Křesťan tomu nemůže uvěřit, protože by to znamenalo, že bůh je tu najednou jaksi navíc. Bohužel, realita mluví jasně.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 20:01)

Kdybys ty kravko nekecala nesmysly, udělala bys líp. Duchové tě k ničemu nedonutí, jen člověk sám se donutí. Duchové tě můžou jedině vyděsit, když se jich nebojíš, jsou bezmocní.

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 19:01)

Duchové Tě donutí ke všemu,poslechni mě dokud je čas...

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 19:01)

Přičemž psychiatři nám nic nepoví. Je nutné postupně odstranit zbytečnou tabuizaci celých mystických problémů.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 19:01)

Já jsem ale vždycky...Ty mě vůbec nechápeš! já neobhajuju spojení s duchy. Já vysvětluju, co se mi stalo. Že mě obalamutili duchové.

napojení na astrál není problém, být médium není nemoc. Co je problém, nechávat se strhávat nějakými duchy.

V počítačových hrách toto vystupuje jako "nekromanti". Jsou to duchové mrtvých lidí, kteří nejsou schopni odejít do vyšších sfér, pokračovat ve vývoji. Kteří tady buď záměrně straší, manipulují lidmdi, nebo o sobě dost dobře ani nevědí.

Ti duchové jsou velice mazaní, vědí, v jaké je člověk situaci, čemu věří a co chce - a naskytnou mu iluzi, která je velice uvěřitelná, svým způsobem, ale ve skutečnosti je to blbost.

Neobhajuju zbytečné vybavování se s duchy. Obhajuju, aby se o tomhle začalo otevřeně mluvit. Protože neinformovanost je v tomhle případě vražedně nebezpečná.

hana (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

obecně neprojevuji...aha, tak to si dovoluješ moc :-))

Rostislavbezpec (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

teď nevím , tohle je reakce...Máš dobrý nick:)

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

Tomu vůbec nevěřím,že...teď nevím , tohle je reakce na mě?

soho (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

cos v tom kostele vyváděla,...obecně neprojevuji dostatečný respekt církevním autoritám

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

A nesnaž se mě nasrat. Ty jsi akorát podle využil situace!

8.1. (Ne, 8. 1. 2012 - 18:01)

Tomu vůbec nevěřím,že Tě vykázali.Je biblické,aby se žena svou prací podílela na mužově práci. je také biblické,když žena zpeněží nějakou práci,kterou dělá doma. Ale není biblické,jestliže žena odchází denně na mnoho hodin od Rodiny za prací a děti si nemůže brát sebou. Tohle je jako nouzové řešení,ale není to rozhodně Boží vůle pro celý ženin život. Většinou je to i kvůli neschopným mužům,kteří nedokáží uživit Rodinu...
Myslím,že už teď chápeš i moje myšlenkové pochody,proč jsem těm dvěma pomohla.

astrál (Ne, 8. 1. 2012 - 17:01)

je pro blázny.Normální člověk se s astrálem nemůže zžít.Takže suei je kandidát na tento post jak vymalovanej.Ty nepomáháš,ty plácáš nesmysly,že se v nich člověk ztrácí a tvoje psaní nemá kolikrát ani hlavy,natož paty.Jen když nadáváš slovníkem hodným otrhaného opilce to ti rozumím.Děláš tu krky jak rozumíš astrálu.Tak klidná bys nebyla,kdybys rozuměla.Znám větší blázny co se tím zabývají dlouho a ti se stále bojí toho co vidí,ne že by brečeli,ale strach tam je.Takže buď kecáš a nebo se bojíš a pravdu tu nenaliješ.

Reklama

Přidat komentář