Reklama

Existuje Bůh?

666 (Po, 9. 1. 2012 - 22:01)

jsi tak blbá,že by tě ani...Nejsem trojitá šestka ale 666 ty bídáku! náhodou jsem chytrá , mám maturytu, tak mi jí vyliž... a jestli budeš mektat, tak sem ůžem sejít a uvidíš!!!!

666 (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

vojýždět?:) To ani nevím,...to je hodně tvrdýýý vojýýýždění... trojzubcem doprdele

matouš (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

vojýždět?:) To ani nevím,...To jsem ještě neviděl! Po j nenapíšou tvrdý y snad ani naši nepřizpůsobiví spoluobčané.

Rostislavbezpec (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

to teprv bude prdel, až tě...vojýždět?:) To ani nevím, co znamená:)

666 (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

:)to teprv bude prdel, až tě bude vojýždět trojzubcem...

Rostislavbezpec (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

apokalypsa!!! Satan si pro...:)

666 (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

Koho? Nebo co?
Co je to za...apokalypsa!!! Satan si pro vás příjde !!! zmrdi!!

matouš (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

666 se blíží...Jo takhle, ty už zase myslíš na vánoce. Tak to jo, to ti chválím, to já taky, protože jsem jeden z mála, který na vánocích vydělá.

matouš (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

666 se blíží...Koho? Nebo co?
Co je to za nesmyslnou informaci?

666 (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

666 se blíží 21.12.2012!!!! nic nás nezastaví!

matouš (Po, 9. 1. 2012 - 21:01)

Myslíte, že existuje Bůh?...To nevím.

9.1. (Po, 9. 1. 2012 - 17:01)

Poslouchej Abduláh ty už...Čteš Korán,proč?

Miki (Po, 9. 1. 2012 - 17:01)

As salaam Aleykum!O...Poslouchej Abduláh ty už ani nejsi člověk,ty jsi lidská troska,neboli kripl s vražednými úmysly.Korán mám samozřejmě přečten ale to co píšeš ty,spíš patří do stránek násilníků,vrahounů a fašounů.Ty si libovali v tom, že teče krev.Nech se prvně vyšetřit ubohá dušičko je mi tě líto.

............. (Po, 9. 1. 2012 - 12:01)

Borče,když připustíš............

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

Píšeš: "No Borče,ten...Ahoj Rakato,ne,to si přečti borcovo příspěvky ještě jednou,sám víš,že se někdy unáhlíš v posouzení názoru a reakce pak neodpovídá na danou skutečnost.

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 22:01)

Je zajímavý, jak se...Borče,když připustíš realitu Boha,co myslíš,je Bůh křesťan,muslim,hinduista nebo Buddhista,jestliže je Otcem našich duší a my se můžeme považovat za jeho děti,nejsme z jeho pohledu pouze lidé,kteří se mezi sebou vzájemně ničí? Máš za to,že by chtěl abychom spolu takto vzájemně žili? Nejsme schopni vyššího nadhledu a pochopení,myslíš,že jsme nuceni žít pouze pudově,tak jak jsi to popsal na příkladu kmenového boje o přežití?
Člověk má potřebu vše pojmenovávat,na tom by však nebylo nic zlého,ale jakmile si dá nálepku je ztracen. Předpokládám,že jistý druh inteligence dokáže přijít věcem na kloub,dokáže rozeznat jádro problému a předcházet dalším zbytečným a nesmyslným konfliktům. Názor ostatních zůstává pořád jen názorem,kdežto fakta se nedají názorem vyvrátit i kdyby ses sebevíce snažil,a rozumné stanovisko by mělo mít přednost před omezeným a nebezpečným pohledem na život. Zde již nežijeme v džungli,ale v technicky vyspělém světě a jelikož vyvíjíme stále dokonalejší technologie,měli bychom také rozvíjet sociální inteligenci abychom se vzájemně nevyhladili.

Rakato Milanovi (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

No Borče,ten kdo vyrůstal a...Píšeš: "No Borče,ten kdo vyrůstal a žije v násilném prostředí,který klidně prohlásí ať žije nenávist a boj,ten asi těžko pochopí něco vznešenějšího,proto to mylně považuje za přetvářku. Jsi vnitřně brutální,tak se nediv,že tomu nerozumíš."
Ani se nedivím, žes borce nepochopil.
Jen svým výrokem reagoval na neupřímné duševní zvratky o lásce a pochopení, plné frází a nasládlých řečí.
Dobrý život nespočívá v dobrém řečnění, jak si vy pánbíčkáři myslíte, ale v dobrých činech. Ale o těch svých skoro pořád mlčíte. Jako by žádné nebyly.

Rostislavbezpec (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

že se Suei líbí Ikea?To netuším.

Rakato Anně (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Prečo nazývaš fanatizmom a...Píšeš: "Prečo nazývaš fanatizmom a platením vyjadrenie sa ku Existencii Boha na tejto stránke, ktorú som ja nezakladala ? Ak píšem k veci,a doložím nielen svoje, ale aj biblické tvrdenia, tak je to fanatizmus? Je niečo zlé poznať Knihu kníh?Ak by si ju poznal, nazval/a/ by si sa fanatikom?"
Tady jde o diskusi, nedovtipná Anno, ne o monology.

Myslíš, (Ne, 8. 1. 2012 - 21:01)

Suei, já tady přece jenom...že se Suei líbí Ikea?

Reklama

Přidat komentář