Reklama

Muži v dámském prádle.

Luděk (Út, 2. 1. 2007 - 10:01)

Tak to jste měli skvělé Vánoce. Musí to být skvělý pocit, rozbalit takový dárek, sledovat výraz partnerky a pak si to hned vyzkoušet. Závidím vám všem, co máte chápavé partnerky!

zuzi (Po, 1. 1. 2007 - 19:01)

pod stromeček jsem dostal od své přitelkyně samé spodní prádylko taktéž kozačky na kramfliku cca.5cm vysokém takže jsme si uživali sexu zato jí miluji ještě více

Jarda (Po, 1. 1. 2007 - 18:01)

Nošení dámského prádla je super.Poprvé to po mě chtěla má manželka z hecu a už nám to nějak zůstalo.Krajkové tanga mi vybírá sama v mé výbavě nechybí ani punčochy a podvazky.V tangách a podvazcích chodím zcela běžně na vánoce jsem dostal kombiné,podprsenku a kotníčkové kozačky ty boty mám prý prozatím jen na doma.Už se těším.

sextv (Po, 1. 1. 2007 - 17:01)

tiez nosim damske pradlo tanga silonky aj podvezky taraz uz aj body a korzet zo silonkama manzelka je v pohode niekedy mi aj navrhne co si mam kupit ked sa tulame po obchodoch netreba sa bat aj tak to dostane kazdeho lebo to je silne neda sa tomu ubranit ked to je vsade okolo nas a za relativne nizke ceny

Návštěvník (Po, 1. 1. 2007 - 02:01)

Tak to nejsi sám. Nosím nejradši tanga mojí ženy. Ona o tom neví, a mě to vzrušuje. Myslím si, že je to normální. Muži nemají takový výběr ,jako ženy.

zuzi (Út, 5. 12. 2006 - 15:12)

mildo ja sam nosím damske pradlo je to pohodlne a přijemne a take sexy naučila mě to má přitelkyně ji to děla taky dobře takhle načančaní chodíme i nakupovat bud odvažny

Pavel (Ne, 3. 12. 2006 - 13:12)

Souhlasím, že muž v dámských krajkových kalhotkách (ap.) vypadá legračně. Nejde o to převzít dámské oblečení kompletně, ale vhodné materiály nebo střihy a upravit je pro muže.
Pro začátek to může být pohodlné elastické spodní prádlo, nakonec to může být pánská letní sukně.

Návštěvník (Pá, 1. 12. 2006 - 15:12)

Pro Mildu: Kestli chceš, napiš: Iza-bela"centrum.cz

Milda (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

A ještě jedna věc. Když se rozhlížím kolem sebe, vídám dívky a ženy a téměř všechny nosí džíny nebo kalhoty. Teď, když je chladněji, to chápu, ale venku je třeba 15-20C a ony mají džíny. Tak proč bychom zase my nemohli nosit sukně a samozřejmě i silonky. Nebát se reakcí, nenosím nic jiného a kalhoty na sebe nevezmu.

Milda (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Ale problém je, že drtivé většině žen přijde chlap v dámském směšný nebo ho už nepovažuje za muže. Ony tomu, proč to děláme, prostě nerozumí a málokterá to pochopí.
V dámském bych chodil od rána do večera, bohužel mohu nosit jen to, co schovám a sukni jen doma a to jen když jsem sám, což není moc často. Jak já holkám závidím, že si mohou nosit, co chtějí, aniž by si na někdo ukazoval nebo se jim vysmíval.

I (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Není to jen můj názor, ale i několika "úchyláků", kteří se nestydí veřejně přiznat, jací jsou ve skutečnosti. Když si muž oblékne halenku, sukni a boty na podpatku je úchylák a nenormální. Žena ve farmářkách, gladiátorech, nebo kanadách, džínách, tričku a s ježkem je naprosto normální.
A teď dotaz pro ty, kteří jsou strašně pohoršeni mužem v dámském oblečení. Co je horší, když se muž oblékne jako žena a v silonkách, podprsence, halence a lodičkách své partnerce připraví fajn večeři a večer si dají vínko při svíčkách - zkrátka romantika, nebo když normální chlap si dá v hospodě pár piv, zazdí to rumem a doma svou ženu domlátí?
Jenom na okraj, nejsem v žádném případě obstinent, rád si zajdu na pivko a strašně rád si zařvu na rockovém koncertu. Zrovna teď ale sedím u počítače v minisukni.

Pavel (Čt, 30. 11. 2006 - 20:11)

No, proti vkusu žádný ....
Je zajímavé, že jsem ještě nenarazil na příspěvek ženy, která by nosila pánské prádlo. I když pánské prádlo je tak fádní, že se nim nedivím. Pokud už se ženám něco v pánském šatníku líbí, tak to přeberou a prohlásí za své.

Petter (Čt, 30. 11. 2006 - 10:11)

Již od 12 let si oblékám hlavně silonky a dnes i další kousky dámského prádla a oblečení. Ale nechodím v tom ven. V soukromí s těmi nádhernými věcmi prožívám nekonečné chvíle rozkoše. Mám přítelkyni, která mi dává své prádlo, punčochy, i oblečení a já jí musím podrobně popisovat co s těmi jejími věcmi dělám.
Prožívám jinou dimenzi pocitů, fantazií a prožitků.

I (St, 29. 11. 2006 - 22:11)

Ahojky, rád nosím silonky, sukni a boty na podpatku. Jsem hetero, mé partnerce to nevadí a občas si koupíme i stejné oblečení.
Každý je nějaký a každý moralista by měl začít u sebe. Když to někoho tak strašně pohoršuje, proč na tyto stránky leze?

sona (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

No...nejsi homosexual ale uplne heterosexualem te nevidim:) Nic proti tomu, at si kazdy nese co chce. Ale pro me muz v zenskem pradlem by ve me vzbudil jen smich...urcite ne erotickou naladu:)

Návštěvník (So, 18. 11. 2006 - 12:11)

ahojky jsem na tom stejně také se rad měním v ženu a občes někam vyražím ,jděre do tingl tangl je to travesty kabaret a chodí tam spousty takových najdeš to na netu
muj mejl je Klarisa.001"seznam.cz

Peter (Čt, 16. 11. 2006 - 07:11)

Všetko by som pochopil - ale podprsenku? A čo si do nej schovávaš? Mobil a peňaženku ?

Peter (Čt, 16. 11. 2006 - 07:11)

Všetko by som pochopil - ale podprsenku? A čo si do nej schovávaš? Mobil a peňaženku ?

Roman (Čt, 16. 11. 2006 - 02:11)

Rad nosim cipkovane damske tanga. Mate zaujem si vymenit 0910225428

Janko (Čt, 16. 11. 2006 - 02:11)

Rad nosim cipkovane damske tango nohavicky

Reklama

Přidat komentář