Reklama

Muži v dámském prádle.

Milda (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Ale problém je, že drtivé většině žen přijde chlap v dámském směšný nebo ho už nepovažuje za muže. Ony tomu, proč to děláme, prostě nerozumí a málokterá to pochopí.
V dámském bych chodil od rána do večera, bohužel mohu nosit jen to, co schovám a sukni jen doma a to jen když jsem sám, což není moc často. Jak já holkám závidím, že si mohou nosit, co chtějí, aniž by si na někdo ukazoval nebo se jim vysmíval.

I (Čt, 30. 11. 2006 - 21:11)

Není to jen můj názor, ale i několika "úchyláků", kteří se nestydí veřejně přiznat, jací jsou ve skutečnosti. Když si muž oblékne halenku, sukni a boty na podpatku je úchylák a nenormální. Žena ve farmářkách, gladiátorech, nebo kanadách, džínách, tričku a s ježkem je naprosto normální.
A teď dotaz pro ty, kteří jsou strašně pohoršeni mužem v dámském oblečení. Co je horší, když se muž oblékne jako žena a v silonkách, podprsence, halence a lodičkách své partnerce připraví fajn večeři a večer si dají vínko při svíčkách - zkrátka romantika, nebo když normální chlap si dá v hospodě pár piv, zazdí to rumem a doma svou ženu domlátí?
Jenom na okraj, nejsem v žádném případě obstinent, rád si zajdu na pivko a strašně rád si zařvu na rockovém koncertu. Zrovna teď ale sedím u počítače v minisukni.

Pavel (Čt, 30. 11. 2006 - 20:11)

No, proti vkusu žádný ....
Je zajímavé, že jsem ještě nenarazil na příspěvek ženy, která by nosila pánské prádlo. I když pánské prádlo je tak fádní, že se nim nedivím. Pokud už se ženám něco v pánském šatníku líbí, tak to přeberou a prohlásí za své.

Petter (Čt, 30. 11. 2006 - 10:11)

Již od 12 let si oblékám hlavně silonky a dnes i další kousky dámského prádla a oblečení. Ale nechodím v tom ven. V soukromí s těmi nádhernými věcmi prožívám nekonečné chvíle rozkoše. Mám přítelkyni, která mi dává své prádlo, punčochy, i oblečení a já jí musím podrobně popisovat co s těmi jejími věcmi dělám.
Prožívám jinou dimenzi pocitů, fantazií a prožitků.

I (St, 29. 11. 2006 - 22:11)

Ahojky, rád nosím silonky, sukni a boty na podpatku. Jsem hetero, mé partnerce to nevadí a občas si koupíme i stejné oblečení.
Každý je nějaký a každý moralista by měl začít u sebe. Když to někoho tak strašně pohoršuje, proč na tyto stránky leze?

sona (Po, 20. 11. 2006 - 10:11)

No...nejsi homosexual ale uplne heterosexualem te nevidim:) Nic proti tomu, at si kazdy nese co chce. Ale pro me muz v zenskem pradlem by ve me vzbudil jen smich...urcite ne erotickou naladu:)

Návštěvník (So, 18. 11. 2006 - 12:11)

ahojky jsem na tom stejně také se rad měním v ženu a občes někam vyražím ,jděre do tingl tangl je to travesty kabaret a chodí tam spousty takových najdeš to na netu
muj mejl je Klarisa.001"seznam.cz

Peter (Čt, 16. 11. 2006 - 07:11)

Všetko by som pochopil - ale podprsenku? A čo si do nej schovávaš? Mobil a peňaženku ?

Peter (Čt, 16. 11. 2006 - 07:11)

Všetko by som pochopil - ale podprsenku? A čo si do nej schovávaš? Mobil a peňaženku ?

Roman (Čt, 16. 11. 2006 - 02:11)

Rad nosim cipkovane damske tanga. Mate zaujem si vymenit 0910225428

Janko (Čt, 16. 11. 2006 - 02:11)

Rad nosim cipkovane damske tango nohavicky

marek (Po, 13. 11. 2006 - 20:11)

Nosím kalhotky, ked je chlednejšie silonky a aj podprsenku, dámske tielka a iné veci ktore sa dajú schovať pod vrchné oblečenie. Nemám už doma žiadne mužské spodné prádlo a vôbec mi nechýba. Mužská bielizeň bola ve?mi nepohodlná. Z manželkou si kupujeme navzájom bielizeň vždy ako darčeky. Pripadá nám to celkom normálne. Možno okolie sa na to pozerá inak ale je to len otázka času. Dokonca aj keď idem k lekárovi tak som rovnako oblečený v dámskej bielizni. Nevidím v tom problém.

Pavel (Čt, 9. 11. 2006 - 18:11)

Je to super nosít kalhotky a v zimě silonky pro mně je to sexi než nosít spodky.Mé přítelkyně se to taky zamlouvá říka že je hodně erotické.

Radek (Ne, 29. 10. 2006 - 19:10)

Moc rad nosim damske pradlo hledam nekoho na sex.

SILONKA (Ne, 29. 10. 2006 - 07:10)

Ja taky nosim DAMSKE PRADLO a přítelkině mi ho kupuje a nebo společně.VENKU JSEM nebyl oblečený za ženskou. Nosim i kozacky sukni kalhotky podprsenku.Ale nejvíc mam na sobe PUNČOCHOVE KALHOTY a kalhotky. Je to opravdu super mit na sobe. jeste lepsi je to jak to mame oba na sobe v posteli. Uz bych to neměnil .

SILONKA (Ne, 29. 10. 2006 - 07:10)

Ja taky nosim DAMSKE PRADLO a přítelkině mi ho kupuje a nebo společně.VENKU JSEM nebyl oblečený za ženskou. Nosim i kozacky sukni kalhotky podprsenku.Ale nejvíc mam na sobe PUNČOCHOVE KALHOTY a kalhotky. Je to opravdu super mit na sobe. jeste lepsi je to jak to mame oba na sobe v posteli. Uz bych to neměnil .

Zdenda (Čt, 26. 10. 2006 - 20:10)

Dámské prádlo je určitě mnohem kvalitnější a z lepších materiálů. Nosím ho tak cca 10 let a už bych ho za nic nevyměnil. Tedy vlastně jen kalhotky, případně body.Punčocháče se už vyrábějí i v pánském provedení, ale stejně jde jen o jakési unisex provedení. Takže jestli jde o dámské či pánské je stejně jedno.

Honza (St, 25. 10. 2006 - 11:10)

Já tak ynosím dámské prádlo, manželka o tom ví a toleruje to. občas mi i něco sama koupí. Teď mi dokonce koupila i dámský svetr, je nádherně hebký a jemný. Jo, co naděláš když je pánské prádlo tak omezené.

PenkavaK"seznam (St, 25. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda Ti neoidpovědělo více žen.Pokud ano, dal bys mi na nějakou kontakt-chtěl bych to zkusit také.Díky za odpověď.

Sonya (Út, 24. 10. 2006 - 22:10)

Lilo, o klubu nevim, ale delam to same co on. Jen nemam odvahu jit ven. At zavita na www.muzivdamskem.wz.cz, mozna se nejake setkani uskutecni.

Reklama

Přidat komentář