Reklama

Muži v dámském prádle.

david (St, 8. 1. 2020 - 12:01)

Svata pravda je to neco jineho a o hodne moc pohodlnejsiho sam to mam rad a partnerka taky

Ariesek67 (Út, 10. 10. 2006 - 13:10)

Nic to je to poslední co by mě vydilo.Ať si každý nosí to co mu vyhovuje.

Lila2 (Út, 10. 10. 2006 - 12:10)

Co říkáte na to, když má malý kluk v uchu náušnici?

podprsenkar (Út, 10. 10. 2006 - 09:10)

je to perfekt i u nas doma.moje uz kupuje automaticky pradylko i pro me.
Hlavne podprsenky a umele prsa.dela se mnou jako s zenou.udela se roukrocmo na podvazcich.prrrrima.delejte to dal a napiste nam apaul"seznam.cz

SILONKA (Ne, 8. 10. 2006 - 06:10)

JA to taky provozují s přítelkini uz delší dobu. U nas to začalo jinak nejdřív PUNČOCHOVE KALHOTY a pak kalhotky body podprsenka a dokonce i DAMSKE boty a kozacky. a musim rict ze to je příjemné mit na sobe a jeste lepší je jak to mame oba na sobe i v posteli je to super. hlavne nosít punčocháce na sobe je to úžasný pocit

pepe999 (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

JOJ TAKÉ TEL 728 285 330 SMS PROSÍM

pepe999 (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

JOJ TEAKÉ TEL 728 285 330 SMS PROSÍM

Mark (So, 7. 10. 2006 - 19:10)

Chtěl bych to zkusit našla by se zde žena která mi poradí případně pomůže s výběrem?

Lila (Po, 2. 10. 2006 - 15:10)

Díky za www.stránky, ale zajímalo by mě jestli tady existuje nějaký klub jako venku, kam by mohl zajít, popít, zatancovat si a tak?

Ariesek67 (Po, 2. 10. 2006 - 14:10)

Oprava mezi tečku a cz patří ještě wz oddělené tečkou

Ariesek67 (Po, 2. 10. 2006 - 14:10)

Takové stránky jsou na www.muzivdamskem.cz není to zrovna klub ale.

Franta (Po, 2. 10. 2006 - 10:10)

Toužím poznat ženu, která by mě přikázala si pod jejím dohledem obléknout její kalhotky. Skyfire"centrum.cz

Lila (Po, 2. 10. 2006 - 10:10)

Mám přítele, který se rád převléká za ženu a chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví o nějakém klubu, kde se takový jako on scházejí:)

Radek (Čt, 21. 9. 2006 - 11:09)

Jsem také muž nosící dámské prádlo. Do práce nosím pouze tanga a silonky, doma chodím v dámském prádle a punčochách na podvazky. Přivedla mě k tomu má žena, která si přála, abych si to zkusil. Po několika letech jsme dospěli k tomu, že nosím na sobě víc krajek než ona. A musím říct, že nás to oba moc vzrušuje.

pepe999 (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

ZÁVIDIM TÁKÉ TEL728 285 330 SMS

Pavel 2 (Čt, 14. 9. 2006 - 01:09)

Dost dobře si nedovedu představit, že by žena nevěděla jaké nosím prádlo.
Dámské prádlo - přesněji prádlo koupené v dámském oddělení nosím taky, ale takové, na kterém to není na první pohled vidět. Dá se říc, že spíš unisex. Důvod je prostý, pánské bezešvé kvalitní prádlo se obtížně kupuje a je několika násobně dražší. Nevím, proč je pánské prádlo prakticky vždy s mohutnými lemy a švy, z "dostatečně teplého úpletu" atd. Asi v něm návrháři nechodí.
Možná jsem příliš citlivý, ale otlaků od zmíněných lemů a švů po delším sezení (např. v autě) jsem měl dost. Po radě známého jsem s rozpaky zamířil do dámského a jsem spokojen.

Pavel (St, 13. 9. 2006 - 22:09)

Jsem taky jeden z mužů kteří nosí dámské spodní prádlo styděl jsem se,ale už to nešlo výdržet tak jsem to řekl manželce a ona se pousmála a řekla že jí to nevádí od te doby nosím dámské spodní prádlo a ráda mi ho kupuje a když si k tomu já i má žena výholíme genitalie tak ja to seper sex.

W. (Út, 25. 7. 2006 - 18:07)

Ahoj též si rád oblíkám dámské spodní prádélko.Trvalo dlouho než na to přišla moje žena,dá se říci že jí to ani nevadilo ba naopak rád ho nakupuji a mám i velice dobrý vkus,tak že nakupuji hlavně pro mou ženu i pro sebe a nakupování je můj koníček. Bohužel jsem se dostal do situace,kdy se chce se mnou rozvest a mohu za to já?"mám rád ženy jedna mě nestačila"jak pak dál když vás začne vydírat tím že vše o vás řekne všem vašim znamím,jak s toho ven.Dobrá otázka,proto jse vždy zamyslete komu prozradíte co rádí nosíte.......

alexander (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

alexander (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

v prvni rade to nepovazuji za neco homosexualniho,prave naopak.Proc by muzi meli vypadat cely zivot jako pred mumie (v cernem)nachystane do rakve.I mame radi pekne veci a sukne (suknice se nosily jiz pred staletimy)dlouhe a kratke nocni kosile jsou pohodlne.A potom zdravotne velmi prospesne pro nasi potenci.A nakonec zeny uz nenosi skoro vubec nic tak nekdo musi.cau

Reklama

Přidat komentář