Reklama

Vzrušení z vlastního syna

pokud je pravda (Pá, 4. 5. 2018 - 11:05)

Mému synovi bude v červnu...měl bys vyhledat pomoc odborníka.Ale asi to nepomůže.

Petra (Pá, 4. 5. 2018 - 06:05)

Dobrý večer. Ne že by mě...A kolik mu je let? Nestydí se?

chtivejkocourek (Čt, 3. 5. 2018 - 19:05)

toužím uspokojovat ženu ve věku mé matky. Kralovehradecko

Eva (Čt, 3. 5. 2018 - 03:05)

Dobrý večer. Ne že by mě můj syn přímo vzrušoval ale ráda se podívám.

Honza (St, 2. 5. 2018 - 18:05)

Mému synovi bude v červnu 17 let. Má pěknou postavu a opravdu velké mužství. Když vyjde nahý z koupelny tak nemůžu odtrhnout oči a jsem hned vzrušený. Pokud jsem jen v trenýrkách těžko schovávám erekci. Jednou jsem se mu svěřil že jsem na chlapy a on mě teď provokuje. Nedávno přišel opilý z hospody a zeptal se mě přímo jestli jsem opravdu teplej. Zčervenal jsem a řekl že ano. Poslal mě do ložnice a že prý si chce něco vyzkoušet. Byl jsem zrovna pěkně nadržený a tak jsem šel. Najednou mi přišla SMS že se mám svléknout do naha kleknout si na všechny čtyři roztáhnout nohy hlavu dat na zem a vystrčit prdel směrem ke dveřím. Přemýšlel jsem curakem a tak jsem to udělal. Za chvilku se otevřely dveře neviděl jsem nic ale cítil jsem jak za mnou stojí. Trvalo to snad pět minut a můj curak tvrdnul a tvrdnul. Najednou mě ze zadu nakopnul do koulí. Dal sem nohy k sobě a svalil se na bok. Byla to strašná bolest ale curak mi stal pořád. Když bolest odezněla vstal jsem zase na všechny čtyři a nastavil koule . Dostal jsem další kopačku. Celkem jsem jich dostal sedum . Pak mi řek ať se otočím. Poslechl jsem . Zůstal jsem klečet a dal si ruce za hlavu. Prohlédl si mého trciciho ptáka a řek ať se vyhonim. Udělal jsem to a vystříkal se před ním na podlahu. Smál se a pak odešel spát. Já to uklidil a šel spát taky.

Balon (Út, 1. 5. 2018 - 23:05)

Chtěl bych si o tom to temau -incest, pokecat s nějakou ženou, maminou. Tel 722 738 533.

Tomasvip (Pá, 6. 4. 2018 - 00:04)

tak pokud mas to stesti a...Já se přiznám že už jsem vojel sousedovic fenu ale nebylo to už proto že mi ho dvakrát uvěznila avšak s mámou by to bylo něco jiného v duchu se těšim
na její huňatou je naštěstí přírodní a prsa má čtyřky.

berugart (Čt, 5. 4. 2018 - 22:04)

tak pokud mas to stesti a mamča ti vyhonila tak to uz snad spolu do toho jejího pelíšku dopracujete a dáš jí co proto :) mamka bude jistě asi kus vid ?

luci (St, 4. 4. 2018 - 00:04)

Nějaká chybička se...Ale kdepak,toho čemu rozumím je kapka. Toho čemu ne oceán.Pořád se učím a věřím,že stejně jednou umřu hloupá. Je to o tom,co říkal starý Jan Ámos:kdo se učí,hodně umí,ten je vlasti chlouba. Kdo si myslí že dost umí, začíná být trouba.

Tomasvip (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Když už ti ho máma...Nějaká chybička se vždycky vloudí nebo chceš snad říct že všemu dokonale rozumíš?

luci (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Čistě mezi námi je to moje...Když už ti ho máma párkrát vyhonila,tak už jste pěkně pokročili. Směřujete k dokonání incestu. Proč se tedy ptáš jak na ní?

Tomasvip (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Čistě mezi námi,jsi...Čistě mezi námi je to moje věc a máma mne přesto šíleně vzrušuje především její prsa ty bych laskal jako malé dítě
a už jsem jí párkrát požádal aby mi ho vyhodila a nebyla proti už si v duchu představuju jak mámu pytluju.

luci (Út, 3. 4. 2018 - 22:04)

Jo noooo já svojí mámě...Čistě mezi námi,jsi pěkné čuně! Pro začátek si zopakuj pravopis. Svádět vlastní matku bys chtěl? S tím ti těžko někdo poradí. Jsou matinky,které synkům podrží. Možná budeš ten "šťastlivec",kdo ví?

Tomasvip (Po, 2. 4. 2018 - 23:04)

Tak jsem tady našla toto...Jo noooo já svojí mámě stříkám do kafe a pak jen koukám jak poliká moje sperma mám její fotky jen v kalhotkách ale ona o tom neví poradíš prosím jak bych jí mohl svést?

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je ti k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je to k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Arnošt (So, 24. 3. 2018 - 12:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Ty si jako vážně myslíš,že si s tebou bude nějaká žena jen tak esemeskovat o incestu?Na to zapomeň,to by tě za prvé musela znát,a taky málokdo je ochoten bavit se o intimních věcech ze svého soukromí.A ženy obzvlášť.

Reklama

Přidat komentář