Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Balon (Út, 1. 5. 2018 - 23:05)

Chtěl bych si o tom to temau -incest, pokecat s nějakou ženou, maminou. Tel 722 738 533.

Tomasvip (Pá, 6. 4. 2018 - 00:04)

tak pokud mas to stesti a...Já se přiznám že už jsem vojel sousedovic fenu ale nebylo to už proto že mi ho dvakrát uvěznila avšak s mámou by to bylo něco jiného v duchu se těšim
na její huňatou je naštěstí přírodní a prsa má čtyřky.

berugart (Čt, 5. 4. 2018 - 22:04)

tak pokud mas to stesti a mamča ti vyhonila tak to uz snad spolu do toho jejího pelíšku dopracujete a dáš jí co proto :) mamka bude jistě asi kus vid ?

luci (St, 4. 4. 2018 - 00:04)

Nějaká chybička se...Ale kdepak,toho čemu rozumím je kapka. Toho čemu ne oceán.Pořád se učím a věřím,že stejně jednou umřu hloupá. Je to o tom,co říkal starý Jan Ámos:kdo se učí,hodně umí,ten je vlasti chlouba. Kdo si myslí že dost umí, začíná být trouba.

Tomasvip (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Když už ti ho máma...Nějaká chybička se vždycky vloudí nebo chceš snad říct že všemu dokonale rozumíš?

luci (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Čistě mezi námi je to moje...Když už ti ho máma párkrát vyhonila,tak už jste pěkně pokročili. Směřujete k dokonání incestu. Proč se tedy ptáš jak na ní?

Tomasvip (Út, 3. 4. 2018 - 23:04)

Čistě mezi námi,jsi...Čistě mezi námi je to moje věc a máma mne přesto šíleně vzrušuje především její prsa ty bych laskal jako malé dítě
a už jsem jí párkrát požádal aby mi ho vyhodila a nebyla proti už si v duchu představuju jak mámu pytluju.

luci (Út, 3. 4. 2018 - 22:04)

Jo noooo já svojí mámě...Čistě mezi námi,jsi pěkné čuně! Pro začátek si zopakuj pravopis. Svádět vlastní matku bys chtěl? S tím ti těžko někdo poradí. Jsou matinky,které synkům podrží. Možná budeš ten "šťastlivec",kdo ví?

Tomasvip (Po, 2. 4. 2018 - 23:04)

Tak jsem tady našla toto...Jo noooo já svojí mámě stříkám do kafe a pak jen koukám jak poliká moje sperma mám její fotky jen v kalhotkách ale ona o tom neví poradíš prosím jak bych jí mohl svést?

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je ti k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 17:03)

Já klidně...,můžeme si...Dobře. Mé číslo je to k dispozici. Budu se těšit na ty tvé "goriláky" ....

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Yossarian (So, 24. 3. 2018 - 13:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Já klidně...,můžeme si taky pokecat o gorilácích...!!!Se dvěma jsem měla poměr...,jeden mne ojel zezadu a druhému
jsem kouřila péro zepředu...!!!
Heleď..., svému synátorovi bych dovolila
cokoliv z oblasti sexu...!!!A klidně ať mi vystříká svatyni...!!!

Arnošt (So, 24. 3. 2018 - 12:03)

Rád bych o incestu, apod.,...Ty si jako vážně myslíš,že si s tebou bude nějaká žena jen tak esemeskovat o incestu?Na to zapomeň,to by tě za prvé musela znát,a taky málokdo je ochoten bavit se o intimních věcech ze svého soukromí.A ženy obzvlášť.

Balonek (So, 24. 3. 2018 - 10:03)

Tak jsem tady našla toto...Rád bych o incestu, apod., pokecal s nějakou maminou, ženou ..... Mé tel 722386890.

Jarka 42 (Pá, 28. 5. 2021 - 20:05)

Ja bych si rada popsala maš li zajem mam stejnou zkušenost

luci (Pá, 23. 3. 2018 - 17:03)

Chtěl bych ještě jednu...Pochop,že by se vám neulevilo,ale naopak přitížilo.Definitivně "zamkni dveře této třinácté komnaty a zahoď klíč"!!!

Syn (Pá, 23. 3. 2018 - 14:03)

Chtěl bys pochopit,že...Chtěl bych ještě jednu šanci a konečně ji využít tak jak jsem to měl udělat už před lety. Ale asi to vypadá dost bledě. Podle toho co píšeš. Třeba by se nám oboum ulevilo kdyby jsme si to pěkně vyříkali...

luci (Po, 19. 3. 2018 - 23:03)

Chci vědět proč to...Chtěl bys pochopit,že nadržená ženská se těžko ovládá a dělá zoufalé věci.Někdo dokáže chtíč potlačit dobře,někdo hůř a s někým to prostě cloumá. Takže ji budeš konfrontovat s tím co tenkrát bylo a nebylo,abys to pochopil? Nebo ji chceš ponížit,ztrapnit a mít to jako satisfakci? Rozumný chlap by to hodil za hlavu a šel dál.

Reklama

Přidat komentář