Reklama

kakání partnerky

Pavkol (So, 10. 3. 2012 - 15:03)

Zkusím něco nafotit a když...V tom případě je můj mail [email protected]

Honza (Pá, 9. 3. 2012 - 19:03)

Míšo! Mně taky prosím. Na e-mail:[email protected]

mjoyouss@seznam (Čt, 8. 3. 2012 - 22:03)

Právě marodím, dostala...Ahoj Míšo :) ..musím se přiznat, že tvá nabídka patří k těm, které se neodmítají ;)
Velmi rád uvidím tvé kakání, kdybys měla chuť něco poslat, tak můj email je: [email protected]
Budu velmi rád :)

Pro Míšu (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Téééda, tolik zájemců by... Tak až budeš moct a budeš mít chut ozvise na [email protected] Dík

Pro Verču (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Já jo... přítele taky...Tak to má Přítel štěstí vydět aspon hotovou věc.

Veronika (Čt, 8. 3. 2012 - 08:03)

Asi nestydí, a ty se Verčo...Já jo... přítele taky baví hovna, ale já se před ním nejsem schopná vykadit. Ukázat už hotovou stolici, s tím problém nemám, ale koukat mi na prdel, když to z ní jede, to nemůžu překousnout.

Karel (St, 7. 3. 2012 - 20:03)

Asi nestydí, a ty se Verčo stydíš ?

Veronika (St, 7. 3. 2012 - 18:03)

Téééda, tolik zájemců by...Míšo a ty se nestydíš ukázat klukům svoje kakání? Jestli jíš zeleninu a celozrnné pečivo, tak musíš mít pořádné ho***

Jedna Míša (St, 7. 3. 2012 - 17:03)

Ahoj Míšo, také bych rád...a tolik hovnonadrženců

pro Mišku (St, 7. 3. 2012 - 16:03)

Ahoj Míšo, také bych rád viděl tvoje kakání (ovšem v tuhé formě), kdyby jsi se ozvala na mail [email protected] budu rád ! Jinak ačkoliv je to neslušná otázka pro ženu, kolik ti je ?

Lukas pro Míšu (St, 7. 3. 2012 - 00:03)

Zkusím něco nafotit a když...Míšo strasne moc te prosím ozvi se mi na mail [email protected]

Pavkol (Út, 6. 3. 2012 - 12:03)

Právě marodím, dostala...Rád se podívám, až bude zase tuhé. Pokud to myslíš vážně, chceš abych ti dal kontakt? Dám až po případné kladné reakci

Ben (Út, 6. 3. 2012 - 10:03)

Právě marodím, dostala...Já určitě ne, miliju formovanou stolici. Ale můžeš dát svoje současné kakání na www.hovno.sk. Je dost úchylů, co by se rádi podívali a případně i oblízli prdelku

Ben (Út, 6. 3. 2012 - 09:03)

Pozorovat kakání partnerky je veliká nestoudnost, nicméně velice vzrušující. Pozorovat jak tlačí, jak se napíná řitka a posléze začne vylézat stolice. Mé přítelkyni to jde nejdřív ztěžka, vylézá tuhý bobek, ale pak to z ní vyjíždí čím dál rychleji. Kolikrát se divím, kolik toho ten její roztomilý zadeček nakadí...

Route44 (Út, 6. 3. 2012 - 04:03)

Ahoj,rad bych poznal zenu,divku,ktera ma rada kaviar.Jsem bohuzel pro me koprofilni.aspon si o tom s zenskou podiskutovat bych si pral,kdyz uz se mi ma fantazije myslim nezrealizuje.Diky,jirka.Muzes se mi ozvat mail:[email protected]

Jindra (Ne, 4. 3. 2012 - 17:03)

Rád bych se zeptal, zda někdo nevíte, kde by se v Praze dalo najít turecké wc (třeba turecká restaurace nebo tak). Velmi rád bych to vyzkoušel, partnerka také. Děkuji.

Pavkol - reakce (Út, 14. 2. 2012 - 10:02)

Ahoj, pamatuju se že na...Skvělá ženská, kéž bych takto chápavou a stejným způsobem provokující našel i já

Pavkol (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Jestli má někdo opravdu...Kdy, kde a za kolik? Upozorňuji, že zatím se jen informuji

B.S.M.K. (Út, 7. 2. 2012 - 20:02)

Doporucoval bych komercni...Ani komerční řešení není snadné, holky se za svou defekaci stydí, nerady se o tom baví. A na privátech to nabízí málokterá. I když to je jen všeobecně. I kluků, kteří by ukázali partnerce svoje sraní, není moc. Pro holku je ale snazší kluka přemluvit. Mně hovna nevzrušujou, ale měl jsem přítelkyni, která ráda srala, ráda se předváděla a i vyžadovala, abych defekaci dělal před ní. Třeba na podlahu. Nejdřív jsem z toho byl rozpačitý, ale pak jsem si kaviárek oblíbil. Řekl jsem to i kámošovi a ten mi řekl, že by s ní nic takového nedělal, že by se z toho poblil.
Ale jak říkám, holka kluka k takovým aktivitám překecá snadněji než obráceně.

Jindra (Út, 7. 2. 2012 - 17:02)

Náhodou je v tom velkej...To je pravda, já spíš myslel tu polohu a techniku. Já tedy partnerku viděl močit už dostkrát, ale velkou stranu - to mi neukáže. Ani si o to neřeknu.

Reklama

Přidat komentář