Reklama

kakání partnerky

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 13:03)

Proč se ptáš?

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 13:03)

Seš gej?jen tak . jako já? nejsem!!

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Tome,jsi můj ideál.Jsem...Škoda že jsem už zadanej!! hned by jsem šel do toho! Úplně to vidím jak se ti roztahuje dírečka!! a pomalu to vyjíždí ještě se u toho trochu učůrneš -hmmm hned by jsem se nastavil pěkně do pusy a ....

Lenka00 (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

je to vzrušující...Seš gej?jen tak .

69 (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Tome,jsi můj ideál.Jsem zvědavá,zda takového najdu.Jsem pěkná holka,chlapů můžu mít kolik chci,ale s takovým zaměřením co mám já......

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Myslím,oboje,nerozlišuju to...je to vzrušující představa, já by jsem to po sobě rozmazával!!

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Své partnerce normálně lížu zadeček a piss
polykám, přijde mi to normální

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Máš ve mě příznivce!! Já jsem to tenkrát taky olizoval - bylo to super!! Překročení hranice! Klidně by jsem to zopakoval.

69 (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Myslím,oboje,nerozlišuju to až tak.Líbí se mi to.Líbilo by se mi to vykakat se na partnera,třeba do pusy,na tělo.Joj,to je vzrušující.

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

teď nevím jestli jsi myslela čurání nebo kakání:-)

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Jsem zřejmě ojedinělý...Musím říct že kdyby to po mě partnerka chtěla asi by jsem do toho šel, a jak by se ti to líbilo ty na někoho nebo naopak?

69 (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Jsem zřejmě ojedinělý případ,ale mě se líbí provádět takovéto hrátky.Nikdy jsem ale vhodného partnera nenašla,spíš jsem neměla odvahu mu nabídnout takové hrátky.Vím,že je to úchylka,ale mě to silně vzrušuje.

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 12:03)

Nejsem!! ale v ten moment to bylo vzrušující !! i po letech si na to vzpomenu
:-), občas když je atmosféra děláme doma piss, to je taky vzrušující!! Nebo ne?

Lenka00 (Pá, 16. 3. 2012 - 11:03)

Já měl jednou holku,...Ty si čunas vid(: to bych se zblela.

Tom (Pá, 16. 3. 2012 - 11:03)

Já měl jednou holku, trochu jsme se napili a se jí pak šťoural v zadku, ale nebyla úplně čistá měla tam takové bobíky tak jsem je začal vytahovat a čuchat knim,
jeden sjsem olízl, ona se nejdřív smála ale pak se toho nějak zalekla a už jsme se nikdy neviděli ale mě to hrozně vzrušovalo!! dodnes na to myslím!!

johny 453 (Čt, 15. 3. 2012 - 21:03)

ja sa tiez musim priznat ze ja mam zase rad ked my zena utira zadek to je to pre mna to prave

A kam se ti (Po, 12. 3. 2012 - 18:03)

Musím se Vám taky s...vykakal? Myslím, na jakou část těla? Nesmrdělo to? Kam jste pak to hovno dali?

Michal (mjoyous (Po, 12. 3. 2012 - 18:03)

Musím se Vám taky s...Já se teda musím přiznat, že jsem to nikdy neokusil.. jen jsem se občas díval na videa nebo na fotky a postupně se mi to začalo zamlouvat - až bych to chtěl někdy vyzkoušet. To, co jste ale psala mi přišlo moc pěkné.. překvapilo mne, že jste na jeho návrh přistoupila... většina lidí by to asi hnedka odsoudila.. jste zajímavá :)

Lola (So, 10. 3. 2012 - 23:03)

Musím se Vám taky s něčím svěřit. Když jsem byla na letním táboře, tak tam byl moc sexy borec. Na první pohled se mě strašně líbil. Tak jsme se po pár dnech skamarádili. A jeden večer jsme byli spolu sami na chatce. Chatky byli po třech a jeho spolubydlící zrovna byli někde pryč. Když jsme se líbali tak se mě zeptal jestli se někdy na mě někdo vykakal. Ze začátku jsem se na něj koukala jak na nechutnýho blbečka, ale on mě řekl, že mu to příjde strašně vzrušující jestli to nechci zkusit. Tak jsem teda kývla, chtěla jsem vědět co na tom je. Když si sdělal kalhoty a začal na mě vykonávat potřebu tak jsem s toho byla vážně odvařená. A musím říct, že od té doby to vyžaduji pořád.

Lola (So, 10. 3. 2012 - 23:03)

Musím se Vám taky s něčím svěřit. Když jsem byla na letním táboře, tak tam byl moc sexy borec. Na první pohled se mě strašně líbil. Tak jsme se po pár dnech skamarádili. A jeden večer jsme byli spolu sami na chatce. Chatky byli po třech a jeho spolubydlící zrovna byli někde pryč. Když jsme se líbali tak se mě zeptal jestli se někdy na mě někdo vykakal. Ze začátku jsem se na něj koukala jak na nechutnýho blbečka, ale on mě řekl, že mu to příjde strašně vzrušující jestli to nechci zkusit. Tak jsem teda kývla, chtěla jsem vědět co na tom je. Když si sdělal kalhoty a začal na mě vykonávat potřebu tak jsem s toho byla vážně odvařená. A musím říct, že od té doby to vyžaduji pořád.

Reklama

Přidat komentář