Reklama

kakání partnerky

Patricie (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Patricie, ty mu koukáš na...Ne jenom koukám. Taky si vzájemně utřeme zadečky. Proč bych se měla stydět, za svoje hovno se člověk taky nestydí, tak proč bych se měla stydět za hovno svého přítele?

Mravní hlídka (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Můj přítel má při velké...Patricie, ty mu koukáš na hnědku? Že se nestydíš, ty čuně!!

Jindra (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Můj přítel má při velké...Já to prostě řeším správným dřepem, nějakou dobu si prostě hledám vhodnou polohu, kterou už mám vyzkoušenou a pak je to v pořádku.

Patricie (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Takže to pustíš...Můj přítel má při velké venku spolehlivou zábranu močení! Jak mu u toho stojí, tak v erekci má čůrání zaraženo a jde mu jenom hnědka.

Jindra (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Takže to pustíš...Já si prostě dřepnu, často se mi chce v přírodě na "obojí". Zaujmu správnou polohu, což někdy chvíli trvá, abych měl jistotu, že vše bude v pohodě, protože pak už to nejde moc kontrolovat a pak většinou pustím vše. Nejdřív jde většinou to močení, pak ta velká a při ní (ke konci) ještě dojde někdy k domočení. Někdy se ale člověku chce hodně a pak to jde úplně současně, někdy i ta velká dříve.

Hmmm (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

tak jsem se právě vykakal,...dobrou chuť!!

Lenka (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Ono to ale tak úplně není,...Takže to pustíš současně? Ono je totiž docela těžké zabrzdit močení, když jde ven hovno...

Tomel (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

tak jsem se právě vykakal, při utírání se mi protrhl toalet. papír a prstama rovnou do hovínka. Hrozně mě to vzrušilo, tak jsem to lízal a honil si penis. Byl jsem jak v extázi a když to zkončilo, na pravý ruce hovno a druhou od spermatu. slast ! doporučuju !!!

Tomel (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

tak jsem se právě vykakal, při utírání se mi protrhl toalet. papír a prstama rovnou do hovínka. Hrozně mě to vzrušilo, tak jsem to lízal a honil si penis. Byl jsem jak v extázi a když to zkončilo, na pravý ruce hovno a druhou od spermatu. slast ! doporučuju !!!

Jindra (Ne, 11. 12. 2011 - 17:12)

Máš pravdu, ženy to mají...Ono to ale tak úplně není, i když se člověk vymočí předem, potom stejně při té velké, jak člověk tlačí, dojde trochu k močení. Je pravda, že pokud už jdu na velkou venku, bývá léto, jedu třeba na kole a mám na sobě kraťasy, tak je to asi snazší. Důležitá je ale ta poloha v dřepu a pak už člověk tohle nemusí řešit vůbec. Já tedy jít předem na malou nemusím.

Lenka (Ne, 11. 12. 2011 - 17:12)

To souhlasím.Mně se to...Máš pravdu, ženy to mají jednoduuší, malá jim vyhrčí rovnou dolů... ale pro kluky je dobré to, co píše Luky, prostě se vymočit normálně a do "akce" jít už s prázdným močovým měchýřem.

Luky (Ne, 11. 12. 2011 - 16:12)

To souhlasím.Mně se to...Já nevím, jaký je problém s pomočením kalhot. Já když kadím venku, tak si napřed dojdu na malou na stojáka a pak si teprv stáhnu džíny a v pohodě kadím. Když mi leze hovno, tak si to chci užít a ne abych přitom sledoval, jestli budu mít mokré kalhoty.

Luky (Ne, 11. 12. 2011 - 16:12)

To souhlasím.Mně se to...Já nevím, jaký je problém s pomočením kalhot. Já když kadím venku, tak si napřed dojdu na malou na stojáka a pak si teprv stáhnu džíny a v pohodě kadím. Když mi leze hovno, tak si to chci užít a ne abych přitom sledoval, jestli budu mít mokré kalhoty.

Jindra (So, 10. 12. 2011 - 22:12)

Bohužel, někteří lidé...To souhlasím.Mně se to venku opravdu líbí. Když má člověk dost soukromí, je to snadné a příjemné. Počurat si kalhoty (jak píše jeden přispěvatel)- to jsem opravdu ještě nezažil. Stačí si stáhnout správně kalhoty a dávat pozor. I když ženy to asi v tomhle mají jednodušší, ne?

Pavkol (So, 10. 12. 2011 - 16:12)

jo jednou si to takhle...Aspoň někdo má štěstí na takový zážitky. Koneečně je zase co číst.

nic (So, 10. 12. 2011 - 10:12)

Bohužel, někteří lidé...hovada úchylný, zavřít vás do prasečáku, a lít na vás sračky aby jste byli ve svém a pěkně si chrochtali

Patricie (So, 10. 12. 2011 - 06:12)

Nedovedu si představit jít...Bohužel, někteří lidé nemají ke své stolici kladný vztah. Já si kadění vysloveně užívám. I venku. Je to hodmě intimní, když kadíme s přítelem společně v lese. Mne to nevzrušuje, je to jen zajímavý zážitek. Ale jeho to přímo vzrušuje, neboť jeho penis tak na půl stojí, hi, hi, hi!

toník (Pá, 9. 12. 2011 - 23:12)

jo jednou si to takhle štráduju po houbách v houští a najednou na mě kouká prdel. Ženská kolem 40 tam srala. Viděl jsem jak jí padají z prdele dvě menší hnědý hovna. Hrozně mě to vyrajcovalo a protože si mě nevšimla tak jsem zahonil. Utírala se kapesníčkama a pak zmizela. Já jsem se krásně vycákal do jehličí a pak o kus dál našel partu praváků. No parádní houbaření, manželka si myslí jak jsem hodnej a nezlobim a já zatim prožívám takový slasti

Eva (Pá, 9. 12. 2011 - 23:12)

Myslím, že venku je to...Nedovedu si představit jít na velkou venku. Na malou ven jdu opravdu jen v krajní nouzi. Myslím, že většina žen to má podobně. On se totiž téměř vždy (kde se vzal tu se vzal) objeví nějaký ten šmírák :-(

I Love You MDMA (Pá, 9. 12. 2011 - 00:12)

To Jindra: Jaké je to jít na velkou na tureckém WC? Přece úplně stejné jako když jdeš venku, třeba do lesa! S tím rozdílem že jsi v kabince a že můžeš spláchnout. Doma bych takový záchod nechtěl, ale jako veřejné WC je turecký záchod NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ. Na nic se totiž nesedá a nehrozí riziko přenosu infekcí.

Reklama

Přidat komentář