Reklama

kakání partnerky

Alias (Čt, 29. 3. 2012 - 11:03)

To mně se to samozřejmně 69 taky líbí aktivně, já myslím, že někteří z nás mluví jen o dívání,protože se bojí reakce ženy.Není potřeba nějaký ten "Masakr"patlaní to po sobě ale cítit to teplo pohmatem,třeba i olíznout a přivonět si,tak jsem udělanej nato tata a mělo by to fungovat vzájemně,nebo i společné kakání naproti sobě v koupelně je skvělý.Mám to vyzkoušeno!

Robinson (St, 28. 3. 2012 - 21:03)

A dá se vůbec, Robinsone...@Pavkol

Cekat asi nema cenu, protoze sance, ze by se clovek dockal, jsou dost male. Aktivnich holek jako treba 69 je zoufale malo, a tak nezbyva nez zkusit najit aspon takovou, ktera toto bude aspon tolerovat. Takze urcite naznacit! Doporucoval bych na to jit postupne(!), krok za krokem a neunahlit se, protoze holka se bude logicky stydet a je ji potreba tohoto studu aspon castecne zbavit. Takze projevovat zajem o jeji intimni partie, zadecek, pak treba o divani se pri curani...atd. atd. Taky treba muze pomoci naznaceni pri intimnim hovoru pod vlivem alkoholu, kdy ma clovek tendenci rici vice nez za strizliva; vyhoda je, ze se da druhy den na tu hladinku taky castecne vymluvit v pripade, ze se to nesetka se vstricnou reakci ;D. Takze naznacit urcite ano, ale nevyplasit! :)

Pavkol (St, 28. 3. 2012 - 18:03)

...díky za skvělý tip

Pavkol reakce n (St, 28. 3. 2012 - 18:03)

Myslím si, že to asi...Dík za doporučení asi se tím buď budu řídit anebo si nechám úplně zajít chuť

Jirka (St, 28. 3. 2012 - 15:03)

Myslím si, že to asi naznačit nejde :(
nebo by člověk musel mít šílenou odvahu - jako reálné řešení mi připadá výlet do přírody, kde to na holku příjde a nějak tam vyuřít té situace... ale říct jí to jen tak ? Na to bych si asi netroufl...

Pája (St, 28. 3. 2012 - 08:03)

http://motherless.com/B2568D3
http://motherless.com/B256B8D
http://motherless.com/B256F6B Tohle je pro mě SEX! šílím z toho, žel bohu nikdy to asi nezažiju :( :( a to je pro mě moc smutný :(, za takovou partnerku bych dal nevím co, nic krasnějšího než čůrající nebo kakající holka pro mě neexistuje. Kdyby se mi tak sen o takove šikovné princezně někdy splnil.

Pavkol (St, 28. 3. 2012 - 07:03)

A dá se vůbec, Robinsone nějak šetrně partnerce naznačit, že o to má ten kluk zájem, nebo musí počkat až mu to ta parnerká nabídne sama

Robinson (Út, 27. 3. 2012 - 22:03)

Objektivně si myslím,že...69: "...Je to paradox... to,že mám tuto úchylku mě jaksi v sexu degraduje.Sex miluju,ale ten s kakaním."

Proc degraduje? Kdyz najdes nekoho, komu se bude libit to same, tak je vse v poradku, ne? Ja jsem na tom podobne. Sex mam rad moc; ale ve spojeni s kakanim to je/bylo by neco nepopsatelneho. Divat se na holku, jak kaka, mi prijde neskutecne eroticke a vzrusujici. Moje partnerka me sice necha obcas divat se kdyz kaka, protoze vi, ze me to vzrusuje, ale ji samotne to jinak nic nerika. Nicmene zaplat pambu aspon za toto! Ale mit partnerku, kterou by vylozene vzrusovalo predvadet kakani...to by bylo neco neskutecneho...vylozene na infarkt! :D Jsem ale rad, ze i v krasnejsi polovine lidstva se najde nekdo podobneho smysleni a ze clovek v tomto neni sam! :)

Jirka (Út, 27. 3. 2012 - 16:03)

Tak to říká okolí - o to je to lepší ! (Když si to o mě myslí lidé, je to pravda - když si to o sobě myslím já, jen to vypovídá o mé povaze...)

Mimochodem, je to trochu osobnější otázka, ale můžeš přiblížit kolik ti je ?

(ptám se zejména kvůli tomu, že třeba já mám tuto zálibu (ikdyž jen jako voyeurismus prakticky od mala - a zajímalo by mi, zda-li to tak je většnou nebo to člověk pociťuje až později)

69 (Út, 27. 3. 2012 - 15:03)

Vidíte,jen jsem se zmínila,že jsem známá a všichni se raději stáhnou,aby se něco neprovalilo.No nic,život i tak je pěkný ne?

69 (Út, 27. 3. 2012 - 15:03)

Nikdy jsem o sobě neřekla,že jsem krásná,to není pravda.Říká to mé okolí.Je fakt,že jako známá osoba to mám s tímto problémem daleko složitější.

zamyšlení nad 6 (Út, 27. 3. 2012 - 15:03)

Je smutné, když člověk zistí, že tuto "zálibu" má dokonce nějaká, jak sama o sobě říká, krásná "celebrita", která o tom sama napíše... ale kvůli společnosti s tím nejde nic dělat :(

Pája (Út, 27. 3. 2012 - 14:03)

Neomlouvej se Pavkole.Jen...Ja jsem tim posedlej, strašně chci sex a kakání partnerky v tom. :( Asi nikdy tak dokonalou divku ktera ma ráda kakání a čuraní nenajdu, co bych dal za takovou jako ty :)

69 (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Neomlouvej se Pavkole.Jen jsem si představovala situaci,kdybychom se seznámili a až po té bychom zjistili,to co vnitřně cítíme.Jak říkám,má to trošku složitější,nicméně můžu vést normální život a třeba někdy někoho s tímto zaměřením najdu.Jinak,jsem velmi ráda,že jsem si s tebou pokecala.Děkuji za vyslechnutí

Pavkol (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Pavkole,jsem také z Prahy.U...Omlouvám se ti, nic méně děkuji alespoň za pochopení.

69 (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Pavkole,jsem také z Prahy.U mě je to velmi složité,jsem veřejně známá osobnost a u mě prozrazení znamená konec všeho,veškeré kariéry a možná i zpackaného žití.Jsem velmi obezřetná a o této úchylce nikdo neví.Takže sorry-nemůžu ti napsat.

Pavkol (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Pavkole,mě by...v tom případě je moje emailová adresa [email protected]
Můžeme se dohodnout (zatím jen teoreticky, protože já jsem z Prahy a nevím odkud si ty t. j. jestli to máme k sobě blízko, nebo jestli by bylo třeba dojíždět¨.

69 (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Pavkole,mě by vzrušovalo-já to budu dělat a ty se vzrušíš,tím pádem se vzruším i já.Nehodlám provádět žádný stolicový masakr,to ne.

reakce na 69 (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

Pavkole,takže ty by jsi se...Jestli tomu rozumím, ty to chceš obráceně to je abych to udělal já, a ty ses dívala?Nebi by to bylo vzájemné nejdřív ty pak já nebo naopak?

Pavkol reakce n (Út, 27. 3. 2012 - 10:03)

No, nevím, souboj o to, kdo...Občas si představuji jaké by bylo, to na co koukám na videu, zažít v reálu. Zatím jsem se o to ale nepokusil, protože dnešní společnost je tak morální, že už jenom pouhá žádost by asi skončila přirovnáním k obyvatelům Bohnic. Já sice toužím zažít něco zakázaného, ale né zas tak nutně aby to muselo být. Radši budu mít nějakou holku , které budu moct hladit záda, dráždit bradavky apod., a když se ještě k tomu budeme mít rádi, bude hezká a ve všem ostatním (tj. v normálních věcech), mě bude chápat a tolerovat ( jsem handicapovaný - epileptik, tak mě myslím na úchylky honem rychle přejde chuť.

Reklama

Přidat komentář