Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Pá, 18. 11. 2011 - 10:11)

Jestli má někdo opravdu...Záleží na tom kolik by sis představovala a jak daleko bych za tebou musel dojet.

Fero (Čt, 17. 11. 2011 - 19:11)

Ještě za svobodna mi moje nastávající při jednom výletu sdělila, že má problém. Jednalo se o to, že se jí strašně chtělo kadit. Jelikož v dohledu nebylo žádné zařízení, tak jsem jí navrhnul, aby se vykakala v blízkém lesíku. Ona se bála, že jí někdo uvidí. Já jsem jí uklidnil, že budu dávat pozor. Když si stáhla kalhoty a kalhotky, hrozně mě to vzrušilo. Pak když jsem viděl jak si sedá na bobek a začíná čůrat a pak i kadit, tak jsem normálně vystříknul do trenýrek !Podotýkám, že jsme ještě nesouložili, ale po tomto zážitku jsme se sblížili natolik, že mi druhý den dala a já jsem jí i sebe připravil o pannenství. Pak jsme provozovali normální sex, až jednou jsem se jí zkusil dostat do prdelky. Nejdřív jsem jí tam strčil prst, pak dva a potom jsem jí tam zasunul čůráka ! Docela se nám to líbilo. Zajímavé bylo, že mi po análním styku ráda kouřila a já jsem zase měl rád, když jsem jí lízal píču, tak jí zajet jazykem do zadnice a lízat jí díru. Jednou jsem to zkusil, když byla po kakání na záchodě. Zvedl jsem jí a neutřenou jsem jí lízal díru a polykal jsem její zbytky hovna. Dělalo mi to radost a potom jsem jí řekl, aby to udělala ona mě. Byl to fantastický pocit cítit jak mi líže díru a jazykem mi zajíždí hluboko do prdele!

animal30@seznam (Čt, 17. 11. 2011 - 09:11)

Jestli má někdo opravdu seriozní zájem a je ochoten i něco zaplatit, předvedu parádní kakání. Jsem 30 letá sympatická a štíhlá, navíc mě to baví a ráda se předvedu. Preferuju dlouhodobou spolupráci.Nejsem profesionálka, sex neposkytuju!

Lomikámen (St, 16. 11. 2011 - 13:11)

To já bych bral aby jsi mi v...Ano, kakání přítelkyň je super, ale celý problém spočívá v tom, že holky se za své hovínko z neznámých důvodů stydí. Z mých 18 partnerek mi dokonalé kakání s detailním pozorováním poskytly pouze 2.

Martin (Út, 15. 11. 2011 - 18:11)

Nevím, já bych to z jeho...To já bych bral aby jsi mi v tom vymáchala čumák mňam !!!

Vlasta (Ne, 13. 11. 2011 - 16:11)

Nemám holku. Nevíte o...Jo pusť si odkaz www.zvraceny.cz a sekce kadění a máš tam toho plno zdar.

Honza (k příspě (Čt, 10. 11. 2011 - 15:11)

Tak bysme se mohli seznámit, jestli ti to nevadí...ale nevnucuju se pochopitelně

ja (Čt, 10. 11. 2011 - 13:11)

Ne, neznámému klukovi to...katerina, chcel by som zjest tvoje hovno a vypit tvoj moč. kolko mas rokov?

Pavkol (St, 9. 11. 2011 - 17:11)

Ne, neznámému klukovi to...Já bych také chtěl vidět holku kakat, ale tvůj postoj ke známosti či neznámosti s dotyčným žadatelem chápu.

Kateřina (St, 9. 11. 2011 - 11:11)

A chtěla bys to předvést i...Ne, neznámému klukovi to předvádět nechci

Honza (k příspě (St, 9. 11. 2011 - 10:11)

A chtěla bys to předvést i mně? Rád bych se na tebe podíval...

ano (So, 29. 10. 2011 - 09:10)

Běžte se vysrat do postele.jana smajla vám to opere místo nadávání všadě

Pavkol (So, 29. 10. 2011 - 09:10)

Toto mě nevadí, naopak jsem...Škoda,že takových holek, jako si ty není víc

Kateřina (Pá, 28. 10. 2011 - 14:10)

Já nechtěně svému...Toto mě nevadí, naopak jsem ráda když se na mě kouká

... (So, 8. 10. 2011 - 20:10)

Tady Martin stihly 28 let...Připrav kornout.

Postel (So, 8. 10. 2011 - 20:10)

Běžte se vysrat do postele.

Pavkol (So, 8. 10. 2011 - 17:10)

Tady Martin stihly 28 let...Pokud bych vůbec někdy chtěl vidět holku jak kaká tak pouze jako voyeur. Na tělo mi to připadá ulítlý a do huby už vyloženě nechutný. Ale samozřejmě každý má právo na svůj názor a příní takže každému podle jeho gusta.

Martin (Čt, 6. 10. 2011 - 09:10)

Tady Martin stihly 28 let přál bych si aby mě nějaká holka za 500 kč pokadila otázka 5 minut. Pritelkyne na tyhle věci není.

heinrich (St, 28. 9. 2011 - 18:09)

http://www.youtube.com/watch?v=LqtGb0gK7WQ&feature=related

Pavkol (Čt, 22. 9. 2011 - 10:09)

Od všeho trochu.
Nevim jak...Jen více podobnýchpřispěvků podobného typu. Když už to člověk nemá v osobním životě, a když tak jen na videou ,či inernetu, tak díky takovým to příspěvkům si to člověk může alespoň představovat

Reklama

Přidat komentář