Reklama

kakání partnerky

ggg (Čt, 14. 7. 2011 - 07:07)

seru na vás!

ja (Čt, 14. 7. 2011 - 07:07)

chce si nejaka zena pisat o kakani?

Aleš (Čt, 14. 7. 2011 - 05:07)

To já,když jdeme z partnerkou společně čůrat,tak se snažím začít jako první,protože když pak slyším to syčení jak čůrá a ještě ho mám zrovna v úrovni jejích očí,tak mám problém a pak už se nevyčůrám. Už jen to,že to jdeme dělat spolu, ve mně nabudí touhy a já mám co dělat abych ho sklidnil a šlo to.
U kadění je sice troška více studu ale když se ti chce dost,tak pak to jde samo.

Ty jsi zas ten (St, 13. 7. 2011 - 14:07)

Kdo z Vás si pamatuje na...který se vyžívá v bolestivém tlačení!

Markéta (St, 13. 7. 2011 - 13:07)

Na malou chodíme společně...Taky to děláme,ale jen v přírodě spolu. Je to vzrušující

Renata (St, 13. 7. 2011 - 13:07)

už už budu kakat....nutně!!

ALIAS (St, 13. 7. 2011 - 13:07)

už jsem mněl lecos za...Ty pohádkářu,tak se pochlub ty, co o tom víš a co už zkusils!!
Chytráků je tady dost.

Anonym (Út, 12. 7. 2011 - 09:07)

Kdo z Vás si pamatuje na jesle a sedení na nočníku?
Povzbuzovaly sestřičky k tlačení nebo nechávaly pouze sedět a rozptylit se, aby to prislo samo?

mněl (Út, 12. 7. 2011 - 00:07)

už jsem mněl lecos za sebou....... uaaaaaaa.
další češtinář a pohádkář

ALIAS (Ne, 10. 7. 2011 - 07:07)

Na malou chodíme společně často ale na velkou aby se chtělo oběma najednou, to se stane málo kdy ale jednou jsme šli na dovolené společně za den dokonce dvakrát.Dlouho jsme předtím nebyli, takže nejdřív jsme šli v přírodě kousek od sebe ale to šli jenom tuhý bobky,takovej ten špunt po delší době,jestli to znáte a pak asi po dvou hodinách,když jsme se vraceli na hotel, tak se nám chtělo oběma už fakt hodně,protože se hovínko posunulo a já ji ukecal,ikdyž se jí do toho moc nechtělo,aby jsme to udělali v koupelně společně,bylo to pěkný vzrůšo,nejdřív jsme stáli na proti sobě a pak museli do pokleku,pořád jsme se přitom vzájemně hladili a sahali si tam abychom pohmatem zjistili jaký to ten druhej má a bylo toho poměrně hodně. Pak když jsem to uklízel a šel si dát sprchu, tak ona že si půjde lehnout a já zaslechl její vzdechy asi ji to tak vzalo, že se šla vedle udělat zatím co já to zvládl už při mazlení.Koupelna tam byla veliká a pro mně to byl dost strhující zážitek, ikdyž už jsem mněl lecos za sebou.

Jindra (So, 9. 7. 2011 - 21:07)

Myslím malou stranu při té velké, tedy v dřepu..

Jindra (So, 9. 7. 2011 - 21:07)

Tak zítra jedu s partnerkou do hor, takže budeme dělat výlety a doufám, že se jí i bude chtít :o). Rád bych si s ní zkusil dojít společně. Děláte to někdo? Jinak, už jsem sám na velké venku dlouho nebyl, jak to řešíte s malou stranou, když jdete v přírodě?

Pavkol (Čt, 7. 7. 2011 - 10:07)

Dneska jsem měla útlá,...Tak to je skvělé

ja (Út, 5. 7. 2011 - 15:07)

Dneska jsem měla útlá,...mavas aj tvrde a velke?

Julietta (Út, 5. 7. 2011 - 02:07)

Dneska jsem měla útlá, štíhlá hovínečka spíš světlé bary. Velmi hladká.

pro Marťu (Po, 4. 7. 2011 - 00:07)

Jak říkám, ty buď ráda za to, že mu to nevadí a on ať je dále unešen z tvých orgasmů a bude to v pohodě ;-)

Chápu, že je to nepříjemné, ale pokud ti vypadne nějaký ten bobek, tak si myslím, že se nic hrozného neděje, ale horší by to bylo v případě řidší stolice :-(

Mně osobně by to nevadilo, také bych byl pyšný na to, jak moc tě dokážu uspokojit.

Marťa (Ne, 3. 7. 2011 - 22:07)

já to hlavně necítím jako potřebu,asi jak se při orgasmu uvolním uvolní s emi i svěrač a jetli jdu před tím na velkou nebo ne tak to na to nemá vliv.On je pyšný že s ním zažívám tak mohutné orgasmy a neřeší to,ale já jo a pořád.....:-(

Evžen (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Marťo tebe kakání nevzrušuje ? Ten pocit úlevy je úžasný a obyčejné kouknutí může být zajímavé... já bych takovou holku bral hned

pro Marťu (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Vzrušovat ho to nemusí, jenom mu to je třeba jedno. A ty buď v pohodě ;-) buď ráda, že máš partnera, kterému to nevadí a vůbec to neřeš !

PS zkus se před hrátkami vykakat, tím by si tomu mohla zabránit :-)

Marťa (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Mě se občas stane že ze mě při orgasmu vyjede i trochu stolice.Partnerovi to nevadí a když tady tak čtu ty vaše příspěvky snad ho to i vzrušuje?Já jsem z toho neštasná

Reklama

Přidat komentář