Reklama

kakání partnerky

scattt (St, 18. 7. 2007 - 11:07)

Dost postrádám v poslední době diskuzi na téma inteligentní heterosexuální scat zábavy, ale bez vazby na peníze. Je jasné že za hromadu peněz je víc holek ochotných zajít daleko. Jenže asi nebudu sám, který chce, aby to partnerku taky bavilo. Vztah že já si užiju zvrhlosti a holka se mnou si to překousne aby si užila peníze, popřípadě se přitom jednostranně ještě vyžívala v ponižování... To fakt není to, co hledám...
Jsou tu na příjmu holky, které láká nebo baví srát před partnerem? Nebo rovnou na něj? Nebo holky, které zkusily sníst svůj hnědý produkt?
Nebo holky, které se nechají ošukat do plného análu. Popřípadě si nechají tu hnědou hromadu zatlačit trochu zpět do fronty třeba oloupaným banánem?

Se mi nechce věřit že by o tom snilo tak málo holek, když je to slušně zvrhlé a přitom snadno realizovatelné. Ale i docela neškodné...
Rozumím sice, že může být docela slušný psychický problém to vůbec jen zkusit. Ale za tou psychickou bariérou už nějaké další osobně neregistruju...

Teda osobně bych právě přivítal pokec, zkušenosti a techniky, které se osvědčily. Takové, které přináší spoustu potěšení, předchází problémům. Je jich tu nějak podezdřele málo. A holek k diskuzi a seznámení taktéž....

Třebas by mne zajímalo: Co lépe vklouzne do análku, než oloupaný nedozrálý banán natřený medem. Kdo jich (banánů) tam zvládnul třebas víc než 3 zaráz, atd...

Ať to tady na tom fóru není taková nuda...:-

Hovnovec (Pá, 13. 7. 2007 - 23:07)

No Pavle, koukám, že máš taky pěknou úchylku. Mě nejdřív taky vzrušovalo jenom se koukat, jak někdo kaká a pak to přerostlo v to, co dělám teď. Tak třeba i ty jednou budeš manželce olizovat její vložku.

Návštěvník (Pá, 13. 7. 2007 - 23:07)

Ale jo, mě to zajímá, Pavle, pokračuj.

Návštěvník (Pá, 13. 7. 2007 - 23:07)

Nikoho to nezajímá Pavle, tak neotravuj!!!

Pavel (Pá, 13. 7. 2007 - 23:07)

Ještě mi řekněte-to je opravdu tak úchylný? To opravdu chlapy nezajímá, vidět ženu jak se přebaluje? Mně to přišlo na jednu stranu takový hezky milý a přitom zajímavý, tohle my chlapi přece nemáme. Píšete tady, jak chcete vidět ženu jak jde na velkou, ale "přebalování" vás nezajímá?

Pavel (Pá, 13. 7. 2007 - 17:07)

Pro H: Mně to manželka taky normálně neukazuje. Ale já jsem to chtěl vidět! Některý chlapy prostě může zajímat třeba jak to dělá žena na WC když má sukni, nebo to přebalování při menstruaci. Vždyť reklam na vložky je plná televize!
No tak jsme zašli s Blankou na výstavu "Tento měsíc menstruuji" a ona mi to ukázala, jak se to tedy přebaluje. A já jí za to koupil krabici čokolády. Je na tom snad něco nenormálního?
Ano, intimitu druhého člověka je třeba respektovat. Ale pokud se dva lidé opravdu milují, tak mohou některé intimnosti spolu sdílet. O tom přece sex je, ne?

Klara (Pá, 13. 7. 2007 - 14:07)

Hele Tomi a az budes mit dite, tak ho budes nazyvat zviretem a neutres mu zadek :-) mne treba vyhovuje, kdyz si se mnou nekdo pri kakani povida

Jája (Pá, 13. 7. 2007 - 14:07)

Dobře mu tak :-))

H. (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

No jasan a kdyby jsi viděla jeho výraz:-)))

Jája (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Použitou?

H. (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Pavle také se milujeme při menzesu,ale neukazuji jak se přebaluji,jednou mi vlezl na wc když jsem se přebalovala,tak dostal vložkou po papuli a už dal pokoj:-)

Jája (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

Co se do něj navážíte? Je to jen věc jeho a manželky. Láska má mnoho podob a když se to oběma líbí, maj to mít. A co je porušení intimity určuje zase jen ten pár (torjka, čtyřka... :-)) kterých se to týká. Jen v nevím proč to tu ten Pavel ventiluje. Ale třeba se dobře baví, jak mu nadáváte.

Návštěvník (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

Aby jste se z toho neposrali!

Počůránek (Pá, 13. 7. 2007 - 12:07)

Pavle ty jsi prase

Pavel (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

To H: Mně to nepřijde úchylný, spíš takový celkem i milý. Byl jsem snad před třemi lety s manželkou dokonce na výstavě o menstruaci v Praze. Blanka mi to potom všechno vysvětlila, jaké to je, a nakonec mi ukázala v koupelně i to přebalování. Viděl jsem, jak krev pomalu odkapává.... Výsledek všeho je, že mám teď mnohem víc respektu k jejímu tělu a jejím pocitům. Už se spolu nehádáme, když má "svoje dny", vím že je to hormony a že s tím nic nenadělám.
A navíc jsme se přestali stydět a když máme chuť, šoupnem pod sebe do postele ručník a normálně se při "tom" i milujeme!

H. (Čt, 12. 7. 2007 - 21:07)

No vidíš mě přijde úchylné lízání zadku a aby na mě chlap čučel jak se přebaluji ještě víc úchylné.Kam se podělo respektování intimity?

Pavel (Čt, 12. 7. 2007 - 20:07)

Mně to přijde úchylný. Ale miluju, když má holka hodně velkej zadek. Takový to olizování, gelování, anál, přitom se dají zažít ty nejsilnější orgasmy, při kterých člověk úplně umdlévá. Ale ona je přitom samozřejmě čistá, vykoupaná. Vidět holku zrovna kadit nemusím.
Zato se mi líbí sledovat, jak žena čurá anebo přebalování při menstruaci. To je ale něco jinýho, tohle my chlapi nemáme!

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2007 - 20:07)

Posraný břicho a sračky na něj lezoucí

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2007 - 20:07)

HOVNO!!!

Počůránek (Čt, 12. 7. 2007 - 19:07)

Tak sakra řekne mi už někdo konečně co je vzrušujícího na posraným břichu?

Reklama

Přidat komentář