Reklama

kakání partnerky

Armani (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

U Jany to musí doma docela zapáchat, když neustále sere na robertka, který stojí díky přísavce na podlaze.Asi by se divila, kdyby viděla rozbor stolice a vy tady všichni s podobnou úchylkou.Jen si to cpěte kam to jde, papkejte, papkejte....

Návštěvník (Po, 30. 7. 2007 - 07:07)

Jana je Kanec

sara (Po, 30. 7. 2007 - 06:07)

Pro Janu:Proboha co to tady meles za kraviny a oblbujes normalni lidi.Zaklad analu je nevracet se do pochvy.To tvy hovno v pochve by ti udelalo takovou paseku,ze se muzes zabydlet na gynde,ty telatko.

scattt (Po, 30. 7. 2007 - 05:07)

Promiň, Jani, já jsem usnul, zmátla mě ta klávesnice a Kolumbie, myslel jsem, že jsi ze Států. Já jsem taky z Prahy. Jestli se ti bude chtít, tak pscattt"atlas.cz.
Tady se psát nedá, byli by jsme tu terčem nenávistných útoků pro svou poněkud vonnou úchylku. Byl klid, protože byla noc a nikdo si nás nevšímal.

Jana (Po, 30. 7. 2007 - 03:07)

Jsem samozrejme odtud Scatte na internetu zasadne pisu pez diakritiky jsem z Prahy.

scattt (Po, 30. 7. 2007 - 02:07)

Jani, na mě z toho přišlo pořádný sraní. Jak se vzruším, hned se mi začne chtít. Jseš tady odsud? Používáš angl. klávesnici, tak jestli nejsi v cizině. Mohli bysme si aspoň psát, co říkáš?

Jana (Po, 30. 7. 2007 - 02:07)

No vidis Scatte, cesty zivota jsou nekdy divny. Timhle psanim jsme se rozrajcovala a pujdu si to udelat s velkym robertkem tak jak jsem popsala a treba to na mne zase prijde.

scattt (Po, 30. 7. 2007 - 02:07)

To Jana. Vidíš, to je zvláštní, já jsem měl přítelkyni, která se zabila při havárce. Je to už dost dlouho. Pak už jsem nikdy holku s podobnou ujetostí nenašel. Tady na tomto fóru se semtam nějaká objeví, ale jsou většinou zadané a když ne, tak se omezují jen na to koukání a to je pro mě málo.

Psycholog (Po, 30. 7. 2007 - 02:07)

Kakací téma je velmi zvláštní. A je tabu. Ani v psychologockých kruzích se o tom nemluví. Tedy v Evropě. V Americe na toto téma studie existují. Takových lidí jako Petra je mnoho a patřím mezi ně i já. Vykadím se v lese velmi rád, je to takové přirozené, ale v žádném případě nestojím o to, aby na mě někdo koukal a už vůbec ne moje žena. Zrovnatak nemám chuť koukat na někoho, jak kadí, ani na žádnou ženu. Pokud někdo touží při stolici někoho pozorovat nebo dokonce s ní nějak manipulovat, je to už úchylka a ne moc běžná. To reprezentuje např. scattt, ale i Ilonka, i když ta v mírnější podobě.

Jana (Po, 30. 7. 2007 - 02:07)

Ahoj Scatte, skvelej nick:)
Ja se v tom taky vyzivam a jsemmokra az hruza ale zas mam problem najit partnerta.
S oloupanym bananem i kdyz nevyzralim nevim, me se porad lamou tak se mi to zda dost neprakticky. Kdyz tak uz ho nechat neolopuanej a pekne namazat hovinkem s lubrikantem a hned je to do prdelky veselsi:)
Ja mam velkyho robertka, teda neni nakej ztrasne velkej ale na prdelku dost a ma prisavku, kterou ho priplacnu na podlahu mam dlazdicky. Nejdriv si ho zavedu do prdelky a pak z nej zase sjedu a hezky se na nej vykadim a znova na nej nasednu a to uz mam orgasmus. Mela jsem pritele a ten ho vzdycky po tom prvnim vytahnuti olizal a kdyz jsem nasedla podruhy tak mi to dal do broskvicky a libali jsme se s tim mym hovinkem co mel v puse od toho olizani robertka. Bohuzel muj nejdrazsi pritel tragicky zahynul, zavrzdili ho v Kolumbii v horach naky dragomafiani presne nevim co se stalo ale byla jsem z toho dlouho spatna.
Takovyho uz asi nikdy nenajdu stydim se sverit nekomu jinymu protoze by me asi zavrhnul. Je to smula jaky mi hovinkari jsme jakoby vyvrhelove takovy orgasmy uz jsem nikdy nemela.

scattt (Po, 30. 7. 2007 - 01:07)

Dost postrádám v poslední době diskuzi na téma inteligentní heterosexuální scat zábavy, ale bez vazby na peníze. Je jasné že za hromadu peněz je víc holek ochotných zajít daleko. Jenže asi nebudu sám, který chce, aby to partnerku taky bavilo. Vztah že já si užiju zvrhlosti a holka se mnou si to překousne aby si užila peníze, popřípadě se přitom jednostranně ještě vyžívala v ponižování... To fakt není to, co hledám...
Jsou tu na příjmu holky, které láká nebo baví srát před partnerem? Nebo rovnou na něj? Nebo holky, které zkusily sníst svůj hnědý produkt?
Nebo holky, které se nechají ošukat do plného análu. Popřípadě si nechají tu hnědou hromadu zatlačit trochu zpět do fronty třeba oloupaným banánem?

Se mi nechce věřit že by o tom snilo tak málo holek, když je to slušně zvrhlé a přitom snadno realizovatelné. Ale i docela neškodné...
Rozumím sice, že může být docela slušný psychický problém to vůbec jen zkusit. Ale za tou psychickou bariérou už nějaké další osobně neregistruju...

Teda osobně bych právě přivítal pokec, zkušenosti a techniky, které se osvědčily. Takové, které přináší spoustu potěšení, předchází problémům. Je jich tu nějak podezdřele málo. A holek k diskuzi a seznámení taktéž....

Třebas by mne zajímalo: Co lépe vklouzne do análku, než oloupaný nedozrálý banán natřený medem. Kdo jich (banánů) tam zvládnul třebas víc než 3 zaráz, atd...

Ať to tady na tom fóru není taková nuda...:-

petra (Po, 30. 7. 2007 - 01:07)

já se třeba občas ráda vykadím někde v přírodě.třeba na čundru.připadá mi to přirozený a docela se mi to líbí.jen tak si dřepnu, kde se mi to líbí a kde mám soukromí.líbí se mi,že si můžu vybrat místečko,kde chci kadit.a vytlačit hovínko do trávy nebo na jehličí se mi náhohou moc líbí.někdy jdu na s kamarádkou,když se nám chce a kadíme někde v lesíku spolu.sledujeme se pi tom,povídáme si a hodnotíme,jak to které jde :o).je to přirozený a mám to ráda!

pajik (Po, 30. 7. 2007 - 00:07)

mně by se to moc líbilo, vidět holku kadit.ale bojím se si o to té svojí říct..

Normál (Pá, 27. 7. 2007 - 21:07)

Jsi prase a prasetem zůstaneš tohle normální člověk nenapíše.Takový aby radši moji dceru nepotkal bůchví co by ji udělal.Hnus humus.

kakáč (Pá, 27. 7. 2007 - 20:07)

holky přece nekakaj. Něco tak hezkýho nedělá něco tak hnusnýho.....
scatt: z tvého příspěvku je mi zle a jestli to nevíš - med lepí a ne klouže...namaž si svoje výkaly sám na pusu, strč si banán do prdele a pak nám tady napiš příspěvek, jaké to bylo.....měj se fajn ty úchyle

scattt (Pá, 27. 7. 2007 - 03:07)

Dost postrádám v poslední době diskuzi na téma inteligentní heterosexuální scat zábavy, ale bez vazby na peníze. Je jasné že za hromadu peněz je víc holek ochotných zajít daleko. Jenže asi nebudu sám, který chce, aby to partnerku taky bavilo. Vztah že já si užiju zvrhlosti a holka se mnou si to překousne aby si užila peníze, popřípadě se přitom jednostranně ještě vyžívala v ponižování... To fakt není to, co hledám...
Jsou tu na příjmu holky, které láká nebo baví srát před partnerem? Nebo rovnou na něj? Nebo holky, které zkusily sníst svůj hnědý produkt?
Nebo holky, které se nechají ošukat do plného análu. Popřípadě si nechají tu hnědou hromadu zatlačit trochu zpět do fronty třeba oloupaným banánem?

Se mi nechce věřit že by o tom snilo tak málo holek, když je to slušně zvrhlé a přitom snadno realizovatelné. Ale i docela neškodné...
Rozumím sice, že může být docela slušný psychický problém to vůbec jen zkusit. Ale za tou psychickou bariérou už nějaké další osobně neregistruju...

Teda osobně bych právě přivítal pokec, zkušenosti a techniky, které se osvědčily. Takové, které přináší spoustu potěšení, předchází problémům. Je jich tu nějak podezdřele málo. A holek k diskuzi a seznámení taktéž....

Třebas by mne zajímalo: Co lépe vklouzne do análku, než oloupaný nedozrálý banán natřený medem. Kdo jich (banánů) tam zvládnul třebas víc než 3 zaráz, atd...

Ať to tady na tom fóru není taková nuda...:-

Gábina (Pá, 27. 7. 2007 - 02:07)

Hovnovec je starý prase. Narazí si posraný trencle na hlavu a myslí si, že je king.

Gábina (Pá, 27. 7. 2007 - 02:07)

A co je na tom, kdyby můj přítel chtěl vidět, jak mi leze hovno, ráda mu to předvedu. Ale ten se tváří, jak když žádný hovna neexistujou.

:) (St, 25. 7. 2007 - 19:07)

jano,to je fakt trefný:-D

Jana (Pá, 20. 7. 2007 - 05:07)

Číst si toto forum je nejlepším lékem na zácpů. Z toho co se tu píše, se určitě posere každý. Aspoň já tedy určitě.

Reklama

Přidat komentář