Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 20:08)

A já vás klidně poseru všechny.Hovada.

sisina (Čt, 2. 8. 2007 - 17:08)

Ahoj kdybys chtel taky te pokakam

Jája (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Oprava: koprofílii, to je oč běží, Koprolálie je lapálie sprostých slov, soráč.

Jája (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Pro Hovnovce. Tuhle jsem na netu četla příhodu, kterou vyprávěl Čech, jenž navštívil Japonsko. Jeho rozjaření japonští přátelé jej vzali do podniku specializovaného na koprolálii. Opil se a proto přivolil k nabídce, aby se vykálel na obličej ženy, která byla na pódiu. Vsadil se o velké peníze. Příčapl a začal... ta žena mu však vydatně foukala na svěrač a tak způsobila, že potřebu vykonat nemohl. Docela mne to zaujalo. Co tomu říkáš jako odborník?
P.S. Ten dotyčný prohrál sázku.

Jája (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Virtuálně?

Hovnovec (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Jasný. Přijedeš mě pokakat?

Jája (St, 1. 8. 2007 - 13:08)

Jéje, já ti přeci říkala hovňousek, to se mi líbí víc, než Hovnovec. Ale když si to přeješ, tak Hovnovec. Co by jeden pro tebe a tvý pokakaný trenýrky neuděla, že?

Hovnovec (St, 1. 8. 2007 - 12:08)

Nejsem hovňousek, ale hovnovec. Kdo prostě nepozná, co jsou pokakané trenky, jaká to je slast, tak nepochopí.

Jája (St, 1. 8. 2007 - 12:08)

Hovňousku, má pokakaná lásko, kde jsi? S tebou byla alespoň sranda a teď jsou tu jen mravokárci, kteří se tady producírují a ničemu nerozumí. Proč si nezaloží vlastní téma? Navrhuji název: "Všichni musí být jako já"

Armani (St, 1. 8. 2007 - 11:08)

Jana a scatt-tak vás úplně vidím,doma jeden velký hnůj, plný bakterií, masařek a larev od hmyzu a vy řvete rozkoší.Můžete si v klidu říct-dva v jednom.

Radek (St, 1. 8. 2007 - 11:08)

Lidský odpad mě nevzrušuje.Před 6 lety mě ale vzrušovalo jak 10 letá dcera sousedky na chatě sedí v kadibudce svlečená.

Jana (St, 1. 8. 2007 - 00:08)

Scatte proc te zmatla Kolumbie?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kolumbie
Kdybych byla ve Statech spis bych napsala Colombia:) a bez diakritiky pise na netu pomalu kazdej druhej.

scattt (St, 1. 8. 2007 - 00:08)

30. 7. 2007 05:27:25, scattt
Promiň, Jani, já jsem usnul, zmátla mě ta klávesnice a Kolumbie, myslel jsem, že jsi ze Států. Já jsem taky z Prahy. Jestli se ti bude chtít, tak pscattt"atlas.cz.
Tady se psát nedá, byli by jsme tu terčem nenávistných útoků pro svou poněkud vonnou úchylku. Byl klid, protože byla noc a nikdo si nás nevšímal.

Návštěvník (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Jednou,když jsem byl dítě,tak jsem se posral.Vůbec mně to nevzrušovalo,protože hovna nesnáším.Teď mám sám dítě,pořád mně hovna nevzrušují,tak jsem ochoten za drobnou úplatu nekterému deviantovi poskytnout vzorek.Ten je bezplatný,ale pokud bude vyhovovat,mohu ještě tak odhadem cca půl roku pravidelně dodávat.Můžu poslat zdarma jako bonus i své hovna a věřte mi,to se vyplatí.

Radek (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Dobrý den,
jednou když jsem byl dítě,viděl jsem sousedku na chatě kakat v kadibudce.
Četla si při tom časopis.Celkem mě to vzrušovalo.

Armani (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Nebo by jim taky mohl vyhovovat fekální vůz a ještě by se u těch posranejch orgasmů mohli povozit.

Lula (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Ble.Dobrou chuť k obědu.

J.K. (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Armani moje řeč.Naházela bych vás tam všechny co se bavíte sraním po sobě.Taková směsice hoven na vaše úchylná těla to by bylo pošušňání co?Jste nemocní snad jste horší jak ti co po sobě čůrají.Hovada.Až vám budou dělat dobře i zvratky přijeďte ráda vám posloužím,zebliju vás od paty k hlavě.

Armani (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Ještě něco bych vám poradila, kdyby jste byli v nouzi, tak se jděte vykoupat do žumpy, budete těch sraček mít přehršle a můžete se tam cachtat, jak dlouho chcete.Proč troškařit?Ani o bakterie a podobná svinstva tam nebude nouze.

Návštěvník (Po, 30. 7. 2007 - 12:07)

Armani,jsi můj člověk.Lidi už neví,co by je vzrušovalo.Tak je vzrušují hovna.Tak se přidávám,papkejte,papkejte.Dobrou chuť.

Reklama

Přidat komentář