Reklama

prodlužování vlasů

Linda (Ne, 28. 2. 2016 - 22:02)

Lindo a byla jsi u doktora?...nemám právě vyzkoušené nic a u doktora jsem byla a ten mi poradil ať si koupím drahý šapon a ten jsem koupila a bez uspěchu, tak právě nevím :/

Selena (So, 27. 2. 2016 - 11:02)

Lindo a byla jsi u doktora? nebo co máš vyzkoušené? klidně ti pomůžu ono se to zdá ale nejlepší jsou přece jenom ty levné varianty, a tím myslím levné šampony atd...

Linda (St, 24. 2. 2016 - 14:02)

taky mám problém s vláskama a taky docela i s pokožkou tak nevím uplně co používát, tak aby to zabíralo a nemusela jsem vyhazovat peníze oknem...

Mirka (Út, 23. 2. 2016 - 11:02)

holky zkuste tenhle přípravek http://www.parfums.cz/gestil/placenta-ampule-proti-padani-vlasu/ já jsem jej používala a vlasy mi začaly padat daleko míň ;) tak třeba pomůže...

Sája (Ne, 21. 2. 2016 - 13:02)

máte prosím někdo...je v pohodě, jen je spíš na podporu růstu vlasů a ne na padání... ale překvapila mě cena když jsem se na to koukala :O tušila jsem že sou dražší...

Jana (So, 20. 2. 2016 - 13:02)

máte prosím někdo zkušenost s tímto šamponem? http://www.parfums.cz/capillan/hair-care-vlasovy-aktivator-pro-podporu-rustu-vlasu/ docela mi padají vlasy a pomalu rostou a já už nevím co s tím mám dělat aby konečně přestaly padat...

leto (Čt, 18. 2. 2016 - 23:02)

Já mám jemné kudrnaté a nechám si vlasy prodlužovat už několik let v salonu Afroditi. Mám metodu tenkých tunelů a jsou super. Perfektně drží, úplně splynou s pramínkem a je to čisté sundání. Vlasy, ty prodloužené mám krásné dlouhé prstýnky jako Lounová a už bych bez vlasů nemohla být. Díky prodlouženým vlasům mám pořád super vlasy, protože ty prodloužené jsou fakt pěkné. Moje celkem dorostly, takže to jako zátěž neberu. Dělá mi je tam Bára a nic mě netahá. Takže u mě super.

Tomina (Po, 15. 2. 2016 - 17:02)

taky jsem tam jednou byla,...Tak díky holky, podívám se na to

Vlasy007 (Ne, 14. 2. 2016 - 21:02)

https://www.facebook.com/prodluzni.vlasku/?ref=hlovani.zahustova Nejlevnější prodlužování a zahušťování vlásků v ČR podívejte se na naše stránky :)

ila (Pá, 12. 2. 2016 - 16:02)

ahoj, já byla už 2x v...taky jsem tam jednou byla, byli tam fakt příjemní a vlasy moc pěkný

Radmila (Čt, 11. 2. 2016 - 20:02)

Nemáte někdo zkušenosti s...ahoj, já byla už 2x v salonu simplyhair na školské, nemůžu si stěžovat :)

Schwepss (Po, 16. 12. 2013 - 10:12)

Ahoj holky, já mám vlásky ze salonu Afroditi na Praze 5 a moc si je chválím. Jsem blondýna s velmi jemnými vlasy bez objemu a díky zahuštění pravými dětskými vlasy z tohoto salónu se konečně cítím dobře. Vlasy se chovají jako mé vlastní a dokonce tak i vypadají, nikdo z okolí za víc než rok nepoznal, že mám vlasy dohušťované (mám metodu mikro ring). Takže za mě určitě doporučuji :-)

poeta (So, 30. 11. 2013 - 00:11)

Vypestoval jsem letos hodne klasu
zajima me totiz prodluzovani vlasu.
Za tech starych casu
ksc mela dost hlasu.

prodluzovani vl (Pá, 29. 11. 2013 - 13:11)

ahoj holky nabízím prodlužování vlasů levně a kvalitně (metoda keratin) pramínek od 12 Kč( Podle délky ) i s prací, vetšinou je potřeba 100-150 pramínků nabízím všechny délky a odstíny stačí jen napsat a dohodnout se na délce a odstínu a já vám napíši cenu.Vlasy prodlužuji v kadeřnictví v Praze ve Vršovicích nebo je možné po dohodě přijít až k vám domů. Vše provádím po vyškolení a s certifikátem.Mohu vám nabídnout taky několik druhů vlasů .Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte napsat ráda vám odpovím.([email protected])

Prodluzování za (So, 2. 11. 2013 - 14:11)

Ahoj všem, nabízím nejlevnější prodlužování vlasů v Praze a okolí - ceny již od 30 korun za pramen, tj. za materiál, práci i případné cesty po Praze. Osobně doporučuji spíše ringy než keratin, ale konečné rozhodnutí je samozřejmě na Vás, umíme a uděláme obojí. Používáme pouze kvalitní vlasy, které vybíráme tak, aby Vám "sedli". Máme úhledné a pro ostatní téměř neviditelné spoje. Ke každému prodloužení dostanete malý dárek a páté posunutí děláme za polovinu ceny. Neváhejte, do Vánoc máme poslední volné termíny. Navíc je tu i možnost vystavení dárkového poukazu, pokud víte o někom, kdo by si prodlužko přál... [email protected]

lenka (So, 2. 11. 2013 - 12:11)

Prodám pravé kvalitní evropské vlasy na prodloužení. Barva tmavě hnědá až černá, délka 40 cm, 48 pramenů, lehce se vlní. Spoje jsou keratinem, použité pul roku. Údržba bezproblémova. Původní cena 4.000,- Kč. Nyní 1.000,- Kč. [email protected]

vlasylevne.webn (Po, 21. 10. 2013 - 21:10)

Dobrý den, momentálně zahajujeme výprodej vlasů bez účtování poštovného - přijďte nakouknout do našeho e-shopu. Máme nejnižší ceny na trhu a 100% lidské vlasy REMY kvality! A to se vyplatí :)

http://vlasylevne.webnode.cz/

asantova (Pá, 18. 10. 2013 - 19:10)

www.rasy-prodlouzeni.cz nebo kontaktujte 777067777 pí. Santova

martinagrey (St, 16. 10. 2013 - 16:10)

Ahoj holky, ráda bych se s Vámi podělila o dobrou zkušenost v salonu Afrodity, Plzeňská, Praha 5. Mám od nich koupené vlásky, kazašské - 100 pramenů, metoda Micro rings. Mám je 2 měsíce a jsou pořád krásné a hlavně měří skoro 50 cm /tmavohnědá a necuchají se! Mají kvalitní micro ringy, nespadl mi ani jeden pramen zatím a netrhá mi to moje vlastní. Vzhledem k tomu, že aplikace nějakou tu hoďku potrvá, je důležité, aby personál byl příjemný a dobře se vám spolupracovalo. Už jsem vyzkoušela spoustu kadeřnic, ale tady je to opravdu fajn. Vlasy nosím už víc jak 2 roky ale měla jsem jen horší zkušenosti. Předtím jsem nosila tapex metodu, pak předělala na ringy a ty jsou mnohem lepší. Pokud nechcete, aby vám ringy padali - tak jako mně předtím nekvalitní aplikací, zkuste to tady :)

Monika (Čt, 8. 8. 2013 - 12:08)

Ahojky,prodlužuji vlasy...KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM O PRODLOUŽENÍ,TAK NAPIŠTE A RÁDA VÁM ODPOVÍM...
[email protected]
Budu se těšit !!!

Reklama

Přidat komentář