Reklama

prodlužování vlasů

Laura (So, 25. 6. 2016 - 22:06)

já jsem měla onehdá problémy s pokožkou a docela mi zabral jeden šampon, jen kdybych si já vzpoměla jak se jsemnoval.. vzpomenu si a jak si vzpomenu tak vám to sem napíšu!!§

Ivona (Pá, 24. 6. 2016 - 12:06)

holky není nad to používat obyčejné šampony které nestojí zbytečně tisíce a tisíce korun.. jen se musí hledat a zkoušet.

Kamila (St, 22. 6. 2016 - 09:06)

s těma šamponama je to zvoláštní, to prostě podle mně neexistuje žádný univerzální šampon, který by pomohl všem. prostě každému vyhovuje něco jiného a stím už nikdo nic neudělá.

Petra (Ne, 19. 6. 2016 - 16:06)

prosím vás ženy, co používáte za šampony na vlasy? já mám problém sehnat nějaký dobrý... protože vždycky z těch lepších se mi udělá eksém...

erinna (Čt, 16. 6. 2016 - 13:06)

Dobrý den, uvažuji o tom, že bych si nechala prodloužit vlsy nebo třeba bych si mohla koupit i clip in, ale teď jakou délku a trefím se do odstínu ?

Katka (Čt, 9. 6. 2016 - 18:06)

Dobry den, da se koupit lepidlo od Hair talku STIXON samostatne?Chodim na prodluzko Hair Talk uz dlouho a jsem maximalne spokojena.Mam vybornou kadernici...ale stala se nehoda a diky me nesikovnosti vylila celou lahvicku..tak ji chci lepidlo koupit...diky Katka
[email protected]

anča (Čt, 26. 5. 2016 - 16:05)

já jsem používala na padání vlasů adenogen a zas tak drahý není, takže to vyzkoušejte a uvidíte sami ;) třeba někomu pomůže... http://www.parfums.cz/shiseido/adenogen-pece-proti-padani-vlasu/

Markétt (St, 25. 5. 2016 - 11:05)

...Děkuji .. a tip na nějaké přípravky na regeneraci vlasů by se mi hodil taky.. :)

Blažka (St, 25. 5. 2016 - 11:05)

vlasy jsou problémové snad v každém věku, ale až po čtyřicítce je to horší a horší, nebo já to tak mám.. tak teď zkouším nové přípravky a zatím bez výsledku :/

illa (Út, 24. 5. 2016 - 17:05)

Koukala jsem na nějaké příčesky, ale to je všechno tak umělé. Svitila bych na dálku, jaký by to byl rozdíl! Nějaké rady?

ivonna (Út, 24. 5. 2016 - 17:05)

Dobrý den kde jste clip in kupovala? Já bych si je také moc ráda pořídila,jenom jsem nevěděla, kde bych si je měla koupit! A taky není vidět moc kontrast?

marta (Út, 24. 5. 2016 - 11:05)

nejlepší je používat co nejvíce obyčejné šampony, v těch kde je nejmíň chemie a tak ;) jinak ty chemické hnusy, to se nevyplácí...

Eva (Po, 23. 5. 2016 - 11:05)

co je nejlepší na podporu růstu vlasů a kořínků? jsem marná, docela mi padají vlasy a moc nerostou :/

petruli (Ne, 22. 5. 2016 - 16:05)

mám vyzkoušený tenhle e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/ mají kvalitní clipy a výhodné ceny, vybrat si můžeš jaké chceš, doporučuju clipy z pravých vlasů, můžeš je dobarvit a natáčet/žehlit… ;-)

regenerace vlas (Pá, 20. 5. 2016 - 09:05)

Ahoj nechala jsem si prodloužit vlasy měla jsem je 3 měsíce vypadalo to hezky i jsem se s tím naučila dobře pracovat o vlásky jsem pečovala myslím dobře.Před 2 dny jsem je šla sundat a znovu nandat.Trochu jsem se zděsila s toho co mi po sundání zůstalo na hlavě,poničené kratší vlásky,málo vlasů.Nicméně tam mám ted přidělané nové a mám krásnou dlouhou hřívu.Trošku se děsím toho sundání které bude na konci léta ale věřím se si vlasy zregeneruji jednak vnitřně jednak kosmetikou a že když o ně budu dobře pečovat zase zhoustnou.Mívala jsem hodně vlasů a husté.Moje kadeřnice mi to nedoporučovala prý mám používat příčesky což jsem dělala.Ale příčes se musí také někdy sundat ....třeba když si chcete udělat s milým hezký večer a najednou je z dlouhovlásky žena s mikádem :-)použitá metoda keratin.Uvítám vaše doporučení na regeneraci vlasů po keratinu.Co vám pomohlo.....

Veronika (Čt, 19. 5. 2016 - 23:05)

O clip in vlasech docela uvažuju, kde je dobré je koupit a jak vybírat?

Janča (Čt, 19. 5. 2016 - 20:05)

Nejlepší je pořídit si...Já si teda naopak nemůžu své prodloužené vlasy vynachválit :) přijde mi to teda mnohem pohodlnější. Clip-in jsem taky už měla, ale právě mi to nevyhovovalo. Zničené vlasy taky nemám a že by to nevypadalo přirozeně? To se taky říct nedá.

Janča (Čt, 19. 5. 2016 - 20:05)

Můžete mi prosím říct, o...http://www.prodluzovani-vlasu-simplyhair.cz/ tady máte přímo odkaz. :)

Monika (Čt, 19. 5. 2016 - 12:05)

prosím, jaké přípravky používáte na vlasy? mám pocit že po většině šamponů mám vlasy masné a podrážděnou pokožku :/ co s tím?

Mia (Út, 17. 5. 2016 - 21:05)

Nejlepší je pořídit si clip in vlasy. Neničí vaše vlasy a vypadá to skvěle a přirozeně.

Reklama

Přidat komentář