Reklama

prodlužování vlasů

Miluška Bezková (Po, 20. 3. 2017 - 10:03)

Já si vždycky přála ofinu, ale nikdy jsem neměla odvahu na tak razantní ostříhání. Tak jsem to vyřešila tak, že jsem si ji jednoduše objednala z pravých lidských vlasů na clipinhair.cz.Funguje na principu připínání, stejně jako clip in vlasy k prodloužení nebo clip in prameny.Pipnutí zabere něco přes minutu.

Hana (Čt, 31. 5. 2018 - 20:05)

Hlavne si nekupujte takove ty extra zazracene sampony pro "rust" vlasu, nejvetsi kravina co jsem kdy slysela

? (Po, 28. 5. 2018 - 20:05)

a bude reklama?

Renata (Po, 28. 5. 2018 - 20:05)

Presne tak, ja se snazim pouzivat setrne sampony a masky ruzne a pak tady ctu o takovych zlych vecech :D

Marika (Pá, 25. 5. 2018 - 22:05)

to nikdo nepochopi dokud se jim to nestane a opravdu jim nevypadaji :D

Lída (Po, 27. 2. 2017 - 21:02)

Chtěla bych hlavně kvůli zahuštění - na to budou asi nejlepší clip iny že? Je potřeba se o ně potom nějako speciálně starat a můžu je třeba i natáčet kulmou apod?

Janča (St, 22. 2. 2017 - 19:02)

Holky, kdo jste z Brna, tak na pobočce v Brně - Řečkovicích nabízí také prodlužování vlasů metodou clip in, tape in a micro ring za velmi nízké ceny.Jedná se o firmu clipinhair.cz. Barvu vlasů, délku i hustotu Vám pomůžou vybrat přímo na jejich prodejně před aplikací, stačí tedy jediná návštěva a můžete odejít s krásnými dlouhými vlasy.Poradenství při výběru vhodného odstínu a metody prodloužení poskytují zdarma.

Janice (St, 22. 2. 2017 - 19:02)

Klipy do vlasů tak snad z eshopu clipinhair.cz.Mám je taky. Nabízejí garanci nejvyšší kvality vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% lidské vlasy evropského typu. Veškeré zboží z nabídky mají skladem. Doručení do 24 hodin. K objednávce celých clip in setů jsem dostala jako dárek ZDARMA sadu clip sponek, které prodlužují životnost vlasů, a moderní silikonové hodinky.

Tamara (Po, 30. 4. 2018 - 22:04)

tak řasy jeste chapu ale ty vlasy, holky starejte se o svoje jako by jste je nemely uz nikdy mit, a uvidite ze to jde

Vera (Ne, 29. 4. 2018 - 21:04)

V dnesni dobre je to tezky ze si lide nechavaji i prodluzovat vlasy. nebo dokonce nastrelovat. kdyby ty prodlouzene aspon nebyly poznat ale prave ze opak

Vera (Ne, 29. 4. 2018 - 21:04)

V dnesni dobre je to tezky ze si lide nechavaji i prodluzovat vlasy. nebo dokonce nastrelovat. kdyby ty prodlouzene aspon nebyly poznat ale prave ze opak

Dana (So, 28. 4. 2018 - 20:04)

Holky nechte si svoje, ja jsem z toho byla pak zklamana a co bych dala za svoje prirodni vlasky

Ajka (Út, 21. 2. 2017 - 07:02)

Zdravím:) Taky mám problém se svými vlasy. Jsou jemné, řídké a nechcou růst.Dlouho jsem zvažovala prodloužení vlasů, až jsem se rozhodla. Zašla jsem si tedy na konzultaci do salónu, kde mi vybrali vlasy i metodu na míru. Prodlužovali mě metodou nanokeratin. Spoj je naprosto maličký a keratin se netaví tak dlouho jako u velkých spojů, takže je i o dost šetrnější k vašim vlasům. A problém s penězi? Výhodou nás řídko vlasých je, že potřebujeme na hlavu jen malou gramáž, aby se nezatížily kořínky. Takže nás to ani tolik nestojí:) já dala za své prodloužení vlasů 6800. Mám 130 pramenů a mám nos nahoru:)) Jinak, doporučuji salón kde mne takhle zkrášlili: https://www.viphair.cz/Stranky/Prodluzovani-vlasu

majka (Po, 23. 4. 2018 - 21:04)

Vlastní vlasy nic nenahradí. A ty prodloužené vlasy se už přestávají nosit. Vidím to na spolužačkách.

Tamara (Po, 23. 4. 2018 - 21:04)

Tak záleží , asi někomu kazdému to sluší víc a někomu méně

eliska (Ne, 1. 4. 2018 - 21:04)

Dneska jsem videla pani s prodluzenymi vlasy a neni to nic hezkeho.

alena (Pá, 30. 3. 2018 - 22:03)

Presne tak, za svoje prirodni vlasy nikdo nic neda .) a ty co je nemaji jsou bohuzel smutny

anna (Ne, 25. 3. 2018 - 20:03)

V žádném případě, nech si svoje vlásky a buď štastná, že máš svoje zdravé vlasy.

sandula (Čt, 1. 3. 2018 - 21:03)

Prodluzovani neni zdrave .) kvalitni sampon ci kondicioner je dobra volba

sandra (St, 28. 2. 2018 - 21:02)

Budte rady za to jake mate vlasy presne tak jak pise anca, je to opruz s prodlouzenymi vlasy..

Reklama

Přidat komentář