Reklama

prodlužování vlasů

sleek (Po, 29. 6. 2009 - 17:06)

anna.hladikova1"seznam.cz

jakékoliv otázky na prodloužení páskami, hair talk, PU extension, či pokud chcete nádrehné evropské vlasy na pásky, moc rada poradim.

Katka (Po, 29. 6. 2009 - 13:06)

Ahoj, máte někdo zkušenost se salonem Oskar v Praze, s prodlužováním vlasů jejich metodou "exclusive"?
Díky.

lena (Pá, 26. 6. 2009 - 12:06)

Ahojky, prodám pravé evropské vlásky. kdo má zájem at píše na: lendikk"centrum.cz

lena (Pá, 26. 6. 2009 - 12:06)

Ahojky, ještě sháníš vlásky na prodloužení?? piš pls na: lendikk"centrum.cz

Markéta (Po, 22. 6. 2009 - 08:06)

Ahoj, prosím tě jak se jmenuje ta metoda prodloužení s brčkama? M. Díky

Návštěvník (So, 20. 6. 2009 - 22:06)

AHOJ - CHTĚLA BYCH POPROSIT O RADU A PŘÍPADNĚ KONTAKT!
nosím vlasy prodloužené páskovou metodou (jako Hair talk) jednak bych chtěla tuto metodu nosit dál, ale pásky udělané již po 2x od kadeřnice co chodím mi sjíždějí a nedrží - nelepí je ted už páskou ale lepidlem a je to tak pořád - nevím kde je problém - možná v neodmaštění nebo lepidle - stalo se vám to někomu?? mám je ted 3 týdny od posunutí a už je jich hodně dole a bojím se umýt i hlavu že odpadnou další :-( Chtěla bych najít někoho šikovného kdo tuhle metodu dělá v Praze a kdo je ochoten mi to i předělat....nebo mohu i dojet kamkoliv pokud to nebude daleko, časově je to totiž problém zvládat, ale pokud víte o někom kdo je fakt dobrý dojedu :-)
Kondicionér na to nedávám, česu to velmi opatrně ale už mám strach že to odpadá úplně....
Díky za každou radu a kontakt!!!
Můj e-mail je: leny.nails"gmail.com
a nebo písněte sem - fakt díky!

Petra (Čt, 18. 6. 2009 - 23:06)

Ahoj holky mam supr kadeřnici Zuzku z OV prodlužuje v kadeřnictví či u vas doma okolí Ostravy do 80 km panenskými vlasy 50 cm 100 pramenu za 6400kč .keratinem či micro ring mohu jen doporučit.
Pokud by jste chtěli posílam prodluzkovlasy"centrum.cz
páčko

Lily (Ne, 14. 6. 2009 - 12:06)

Kata:
prosím tě a kolik těch pásků máš nebo z jakého množství vlasů?a jaká je následná péče o ně? smí na ty spoje condicionér? prá je lepsí lepit ty spoje lepidlem a ne páskou - je to tak??
neporadíš odkud koupit vlasy??
Sleek: a čím jsou ty spoje lepený?jsou měkký jako pu ext?

blondynka (Út, 9. 6. 2009 - 17:06)

ahojky holky ja mam krasne sintetycke vlasky vsichni rikaj ze sou nekvalitni ja jsem s nimi spokojena i je prodavam mnohem levnejc jeden pramen 5kc tudiz 20pramenu 100kc kdo ma zajem at pisne rada poslu fotku blondynka.marketa"seznam.cz diky jen rikam pravdu zalezi jn na vas

kata (Po, 8. 6. 2009 - 22:06)

pro sleek : není zač.To víš že si tě, budem chválit,aby jsi nám neutekla.Jiank tedy jen pro info milé dámy, měla jsem doma zakoupeny evropský vlasy v culíku a poslala je tady sleek poštou a ona mi je zalepila do spojů na pásky..tedy tak jak se dělaj hair talk, nebo PU EXTENSION..
Drží to skvěle, konečně nevyčesávám vlasy..Slekk,mas ješte na prodej ten hřeben na prodlužky? ten za 130Kč?Napiš!!třeba tady,nebo na mobil

sleek (St, 3. 6. 2009 - 20:06)

Děkuji za chválu dámy, moc jste mě potěšily :-)

Máte doma vlasy na prodloužení jakékoliv metody a líbí se Vám metoda pásků, založená na principu PU. EXTENSION, čí HAIR TALK. Také vás mrzí, že tyto firmy dělají pouze s asijskými vlasy. Jsem schopna Vám vlasy at už Vaše donesené, či u mě zakoupené( 100%evropské,kazachstánské,....)předělat na metodu pásků. neváhejte, jinde neseženete. Cena předělání na tuto metodu: 1000Kč.

daniela (Pá, 29. 5. 2009 - 16:05)

Prodavam vlasy k prodlouzeni, 100%prirodni upravovane na kvalitu remy, k dispozici mam vlasy od 40cm v obrovske skale odstinu, cena za 40cm-22,90 KC za pramen(2 290 KC-100 pramenu) + AKCE. 10 praminku vlasu na meliry v jakekemkoliv odstinu, tato akce se vztahuje i na vlasy barevne, jako je ruzova, fialova, cervena, modra. Nove i zavedena AKCE 3+1 tzn. pri koupi 3 ks vlasu(1ks-100pramenu) dostavate 1ks(100 pramenu) ZDARMA prodlouzeni"seznam.cz

Lenča (Út, 26. 5. 2009 - 22:05)

díky za kontakt a kdo ti vlásky aplikouval a posouval? odkud ta paní co to dělá z evrop je?? můžu se zeptat na cenu?

Hair talk (Út, 26. 5. 2009 - 22:05)

anna.hladikova1"seznam.cz!!nebo 607563495
Jsou zalepené lepidílkem v pásku natrvalo, nevypadávaj. Posunuté je mám 3 krát a jsou furt dobrý!!stejný jak nazačátku,fakt! byla jsem pokaždé posunout tak po mesíci a půl zhruba..koupí cop vlasů, ja mám 100gramů a mám z nich vytvořené pásky rozprostřené v hlavě..

Lenča (Ne, 24. 5. 2009 - 23:05)

Chtěla byc h se zeptat jak jsou vlasy v páskových spojích udělané - ty kazašské co tu píšete, kolik vydrží posunutí, kolik jich je na celk prodloužení potřeba a na cenu... atd... máte kontakt na tu paní? ten mail co tu je jsem zkoušela a pořád se mi to vrací jako nedoručené:(

Hair talk (Pá, 22. 5. 2009 - 14:05)

Jojo, KAJO, ja vím, taky mi dělala vlásky a nemohu si ji vynachválit :-)
Nejdříve jsem měla vlasky ze salonu v Praze a chtěla hair talk, tak mi je (ty mé donesene) přelepila na metodu pásků..indické vlasy mi ale nevyhovovaly a tak jsem si nechala vyrobit spoje na pásky z jejích úžasných Kazažských vlasů no a je to paráda!

KAJA (Čt, 21. 5. 2009 - 13:05)

MOC CHCI DOPORUČIT KADEŘNICI Z TEPLIC, JE SKVĚLÁ!! NAPROSTO PERFEKTNĚ MI PORADILA S METODOU I KVALITOU VLASŮ, VLASY OD NÍ SE NECUCHAJÍ,NEPADAJÍ,PRAMENY JSOU BOHATÉ,NEŠIZENÉ!
VLÁSKY PŘIDĚLÁVÁ DOMA A TA KVALITA VLASŮ I METOD JE VE SROVNÁNÍ S CENOU NAPROSTO PERFEKNÍ!! DĚKUJI!!
KONTAKT : anna.hladikova1v"seznam.cz

Terka (St, 20. 5. 2009 - 18:05)

Tak tohle můžu jen potvrdit,mám také prodloužené vlásky od p.Bečičkové a jsem moc spokojená!Byla jsem tam už podruhé a nikam jinam bych nešla,mám keratin a vlasy mi to nijak neničí,doporučuji!

Katka (St, 20. 5. 2009 - 18:05)

Zapoměla jsem dodat,že p.Bečičková má salon v Mostě a dokonce když se domluvíte,udělá vám vlasy doma,je to moc fajn ochotná paní

Katka (St, 20. 5. 2009 - 18:05)

Ahoj,pokud můžu doporučit perfektní prodloužené vlasy a fakt poctivou práci,tak od p.Jany Bečičkové.Vlasy jsou kvalitní a super přidělané,že to ani mé okolí nepoznalo.Byla jsem tam už po třetí vlasy posunout,když mi odrotly a pořád jsem spokojená.Přešla jsem k ní,protože jsem nebyla spokojená s jinou paní a nelituju,vřele doporučuju všem.Kontakt na ní je-608 341 785 .

Reklama

Přidat komentář