Reklama

prodlužování vlasů

Alex (Po, 21. 9. 2009 - 22:09)

Moc ráda pomohu s prodlužováním.

Daniela (Po, 21. 9. 2009 - 10:09)

Prodej vlasu,prodluzovani vlasu, velke akce a slevy! momentalne vyuzijete skvelou AKCI na blond a cerne vlasy,nejzadanejsi delka 50cm 100 pramenu-pouhych 1220 kc!!! vse zbozi je skladem,do 3 dnu mate vlasky doma!! PLATI DO VYPRODANI ZASOB .dlouhevlasy.webnode.cz

Adéla (Út, 15. 9. 2009 - 22:09)

Mozna je tu vetsi moznost ale...Dobrý den určitě by Vám pomohlo vlasy prodloužit keratinam...tuto metodu jsem já vyzkoušela na mamince a je to fakt super...a určitě to vyjde levněji než v salonu Adéla,kdyžtak [email protected]

Anita (Po, 14. 9. 2009 - 19:09)

Souhlasím, už bych je...ahojky a kolik jsi potřebovala těch balíčků? a přidělala sis je sama nebo nějaká kadeřnice? jak dlouho máš ty vlásky nasazené? slyšela jsem, že velká nevýhoda této metody je ta, že to nejsou pravé evropské vlasy, tudiž kvalita nic moc :-(.

Lucie (Čt, 10. 9. 2009 - 17:09)

Ahoj, v Praze (Natur-hair)....Natur Hair... vzdyt to je nejlepsi salon co se tyce bondingu.. ja tomu nerozumim, chci si jit taky prodlouzit vlasy a hledam zpravnou metodu.. coz jsem prisla na bonding.. Tak asi do toho salonu uz nepujdu. Dik za radu.

Káťa (Čt, 3. 9. 2009 - 16:09)

Ahojky, ráda bych jen reagovala na Hedviku. Vlasy HT mám asi měsíc a jsem s nimi moc spokojená. Využila jsem služeb jednoho z plzeňských kadeřnictví a vlasy o délce 55cm jsem měla na salónu do 3 pracovních dní-nikoli za 6 týdnů, vč. produktů péče o vlasy.Hezký den!

kačka (Pá, 28. 8. 2009 - 21:08)

nevíte nekdo o někom v pha - kdo by prodlužoval páskovou metodou - za rozumné ceny - vlasy mám! díky za kontakt nebo rady!

Vilča (So, 22. 8. 2009 - 22:08)

Souhlasím, už bych je neměnila. Mám je z www.perfectress.cz . Jsou fakt výborný, jen jsem nevěděla, jestli 45 nebo 55. Nakonec jsem vzala ty kratší, ale dokoupím si pár pásků delších, dám je dospodu. Jakou máš barvu?

semi (So, 22. 8. 2009 - 03:08)

Holky, už jste zkoušely ty našitý pásky, co se lepí na hlavu? Je to úplně super!! Vyměnila jsem to za keratin, ptž jsem po něm měla totálně zničený vlasy.. :-(

Simona (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

ahoj všem, tak i já bych ráda vložila svoji zkušenost s prodlužováním vlasů. Vlásky jsem měla prodlouženy metodou Hairdreams v Brně, sice je vydávají jako evropské, ale mám pocit, že nejsou, po umytí se zkrabatily a trčely na všechny strany, také cena 16000,- se mě zdá za takovou kvalitu přehnaná. Nechala jsem si vlasy prodloužit, aby mě dorostala moje délka, ale bohužel po sundání mě dosti prořídly a tak mě je kadeřnice ostříhala a jsem tam, kde jsem byla, pouze vítr v peněžence je větší.

dlouhovlaska (Po, 17. 8. 2009 - 17:08)

alexx, az to prijde, chceme byt kocky, vis?

Berušátko (Ne, 16. 8. 2009 - 18:08)

Ahoj ali,
jsem hnědovláska-docela tmavé, ale jen vlásky bohužel nehledám:(...ale děkuji ti moc za odpověď..

ali (Pá, 14. 8. 2009 - 11:08)

Ahojky Berušátko!
Já jsem bohužel až z Teplic, dělám i Hair talk.. :-(..jakou máte barvu vlasů?Mám doma na prodej Hair talk vlásky nikdy nepoužité!

Berušátko (Čt, 13. 8. 2009 - 17:08)

Ahoj, zdravím všechny, stále zvažuji prodloužení vlasů, a líbí se mi metoda PU, nebo hair talk, nevíte o někom v Brně, nějaký dobrý salon, kde dělají tyto metody, kromě paní Hradecké? za každou odpověď budu ráda. Mějte se,papa

alexx (Po, 3. 8. 2009 - 19:08)

Sakra, co to tady řešíte za hovadiny. Koukněte na http://2012.konec-sveta.cz/ a přejde vás to :-((((

lucie (Po, 3. 8. 2009 - 19:08)

Zdravím!Našla jsem na netu
www.prodlouzovanivlasu.shop1.cz
kadeřnici a už jsem objednaná! budu mít vlásky na páskách a budou evropský!Moc se těším!ty cený jsou suprový!dotěd jsem měla Puextension ale ty indický vlasy mě fatk štvaly.Máte je někdo?

dlouhevlasy (Po, 3. 8. 2009 - 12:08)

SNITE O PRODLOUZENYCH VLASECH, ALE SALONY JSOU DRAHE? Prodavam evropske vlasy znacky remy hair k prodlouzeni, delky od 40cm-1 146,-(cena za 50 pramenu). nabizim sirokou skalu odstinu i delek, ktere mam skladem, vlasy jsou jemne, necuchaji se, daji se upravovat jako vlasy prirodni. NOVE I BAREVNE CRAZY PRAMENY. doba doruceni do 3 dnu+AKCE 3+1 kdy pri nakupu 3vlasu(jedny 100pramenu)dostavate 1ks AUTOMATICKY ZDARMA A TO DLE VASEHO VYBERU,tato akce se vztahuje i na barevne vlasky,V NABIDCE I KVALITNI RUSKE VLASY,PRI SPRAVNE PECI VYDRZI 1-3 ROKY,SUPER CENY!!!!!!! prodlouzeniseznam.cz

Jenny (Pá, 31. 7. 2009 - 22:07)

Ahojky,
kdybyste některá hledala aplikaci keratinem v okolí Brna a měla pořízené vlásky, tak můžete dát vědět jsem vám plně k dispozici :) chsorion"seznam.cz

sportofka (Út, 28. 7. 2009 - 11:07)

Ahojky všem současným i budoucím dlouhovláskám. Jelikož jsem si právě nově nechala zase o něco prodloužit délku vlasů, mám k prodeji pěkné kvalitní,evropské vlnité,hnědé, vlasy délky 20cm -60ks /kus za 35kč/ a délky 25cm-30ks /kus 40kč/.Jsou na připevnění tzv.trubičky, bonding.Zájemkyně můžete písnout sportofka"seznam.cz. Přeji pěkný den:-)

Deniska (Po, 27. 7. 2009 - 14:07)

Ahojte Holky,take jsem byla na vlasy v Simply nechala jsem tam ale 20tis. a vysledek byl katastrofalni zacala jsem chodit v Ostrave do salonu v centru kde me vlasky vysly nove 120pramenu 40cm za 10.tisic a jsem v pohode vlasy jsou jine ale vubec ne spatne jednani je super a je na ne zaruka 4mesice takze hodne zdaru pri vyberu.

Reklama

Přidat komentář