Reklama

prodlužování vlasů

Zuzana (Po, 27. 7. 2009 - 12:07)

SPLŇTE SI SVŮJ SEN!!! Nechte si zhustit nebo prodloužit vlasy keratinovou nebo ring metodou!!! Máme pro Vás speciální zvýhodněnou nabídku pro měsíc červenec a srpen!!!
Prodlužování evropskými panenskými vlasy-AKCE!!
30-40CM 55KČ
40-50CM 60KČ
50-60CM 68KČ
60-70CM 72KČ

Ostrava 9 ,kadeřnictví magie ,kontakt 775 660 055

ForBio (Ne, 26. 7. 2009 - 19:07)

Dobrý den, konečně je v Plzni možnost diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter, NLS-diagnostika, nejvyšší model této řady. Je to nástupce přístroje Oberon s daleko pokrokovější metodou screaningu a ještě přesnějšími výsledky. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely, certifikovaná i pro Českou republiku. Nejpřesnější metoda vyšetření i na nádorová onemocnění v raném stádiu, samozřejmě je zahrnuta i ostatní diagnostika. Rozsah použití: Organoetalony, biochemická homeostáza, patologie, histologie, cytologie, alergeny, mikroorganismy a helmiti, alopatie, homeopatie, fytopreparáty, metaterapie, zhotovení metasody, potravinové doplňky, potraviny. Naše zkušenost ukazuje, že i při vyšetření některých zdravých klientů, byly nálezy skrytých stádií onemocnění, kde je daleko snažší i kratší terapie (výhoda včasné diagnózy). Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky, systém

levne vlasky! (Ne, 26. 7. 2009 - 18:07)

POZOR POZOR!!!prodej PRAVYCH evropskych vlasu ve vsech delkach,rucim za kvalitu vlasu,necuchaji se!!!vydrzi nekolik let!-momentalne sleva na vlasy dlouhe 60,65cm-5200kc,puvodni cena 6500,-! kontakt:prodlouzeni"seznam.cz

terez (Po, 20. 7. 2009 - 09:07)

poradte mi kde někde ve zlíně salon bych spíše také nechtěla volit ,zda zdáte někoho známého nebo tak.. co byste mi doporučili a zda koupit vlastní vlasy a někde si je nechat přidělat? chci se pořádně informovat svoje vlasy si nechci zničit :( Děkuji za radu :)

Terez (Po, 20. 7. 2009 - 09:07)

EVKA: ahoj,napsala sem si kontakt na sl.lenku moc na me zapusobil tvuj prispevek :) chci si prodlouzit vlasy a hledam samozdrejme take ten nejsetrnejsi zpusob a aby vlasy taky nejak vypadali :) muzu se zeptat kolik pramenu je tak potreba a kolik zhruba je cena? dekuji ti moc :)

Terez (Po, 20. 7. 2009 - 07:07)

EVKA: ahoj,napsala sem si kontakt na sl.lenku moc na me zapusobil tvuj prispevek :) chci si prodlouzit vlasy a hledam samozdrejme take ten nejsetrnejsi zpusob a aby vlasy taky nejak vypadali :) muzu se zeptat kolik pramenu je tak potreba a kolik zhruba je cena? dekuji ti moc :)

Katka (Pá, 17. 7. 2009 - 09:07)

Poznámka k salonu YES VIP, mám osobní příšernou zkušenost - už nikdy více, vytáhli ze mě dvacet tisíc, nasadili prameny a šla jsem, bez barveni, bez zastrizeni, nic, jak nejste "radoby celebrita" jste jen masina na penize...do YES NIKDY!!!!

Eva (Čt, 16. 7. 2009 - 21:07)

a k salonu YES VIP mohu jen dodat - že pokud nejste tzv "celebrita" skončíte za otřesnou cenu (já skoro 20tis) s hrůzou na hlavě co není evropa, ale jakýsi "evropský typ" prodaný za cenu evrop.Zchemlonovatělo to po prvním umytí!! takže mám názor že tam ani zadarmo ne!! hair dreams je asi fajn, ale ne v tomto salonu.... sama prodlužko nosím už pár let, ale jsem poučená, že koupit pouze evropy v copu a nechat udělat prodlužko třeba milou holčinou doma a pak je to i super, protože kdo chce jen jméno salonu dopadá špatně, lepší šikovná kadeřnice co to dělá třeba i doma, než tento salon, pardon že tak upřímně, ale má osobné zkušenost - tak to tak berte...

Eva (Čt, 16. 7. 2009 - 21:07)

Hair talk je hrozně nekvalitní - špatné spoje co se rozpadají a prolézají vlasy skrz a o kvalitě vlasů bych ani nemluvila = jsou hrozné a za půl roku tak o 20cm ulámané - ty konce prostě ulítávají = radím HT NIKDY!!!!!!!!!! p.s. měla jsem je a běsný děsný!!!!

Dana (Po, 13. 7. 2009 - 12:07)

Nejkvalitnější prodlužování na trhu je bezpochyby Hairdreams! A v pražském salonu YES VIP, kde ho provádějí mají zajímavou letní loterii, kde můžete vyhrát až 100% slevu z ceny!!!

Více na www.yesvip.cz

HT (Ne, 12. 7. 2009 - 22:07)

Prodlužuji Vlásky Hair talk

Jiřina (Ne, 12. 7. 2009 - 21:07)

Zdravím! Věnujete se ještě prodlužování vlasů metodou hair talk? Děkuji!

Milane (So, 11. 7. 2009 - 07:07)

Takových tu je co kradou fotky .Slečna mě pobavila svou stránkou ve které se člověk nevyzna hrůza ,a prodejce co ma stránky zdarma a není schopen zaplatit pár korun za stránky mě baví.

Milan (St, 8. 7. 2009 - 14:07)

Ještě jednu věc: Objevila se na trhu podivná firma, která prodává vlasy = dlouhevlasy.webnode.cz a ta paní je tak frzá, nebo možná i blbá, že si dala na svoje stránky moje vlastní fotografie a dokonce tam nechala i naše logo = vlasyPoPa. Vydává to za její vlasy. Takže upozorňuju, že je to podvodnice a žádné vlasy od nás nikdy neměla.

Milan (St, 8. 7. 2009 - 14:07)

Katko - my dodáváme do Oskara vlasy na prodlužování
www.vlasypopa.cz
a už je nosí Rolinsová, Belohorcová, Partyšová a spousta dalších a všechny jsou velmi spokojené.

Markéta - Buď je to Bond (to dělá Natur Hair a je to licencované u nás) nebo Bellargo a to je licencované v Německu.

Mimochodem jsme udělali letní slevy. :-)

sleek (Ne, 5. 7. 2009 - 23:07)

dobrý den!!
lepím pásky dle přání zákaznic..mohu udělat ze 100g přibližný počet pásků jak si přeje zákaznice, vše je na domluvě:-)..je to ruční práce,tyto mnou udělané pásky jsem nyní již počtvrté posouvala, vždy po cca měsíci a půl a stále jsou dobré..nic není doživotní,to je jasné..ani spoje na ringy,ani keratiny,,já,pokud se vám někt.spoj poškodí, jsem ochotná ho opravit,předělat za sníženou cenu..to např.Hair talk neudělá...odkud jste?chtělo by to,aby jste na to mrkla.
anna.hladikova"1seznam.cz

Sisi (Pá, 3. 7. 2009 - 22:07)

Sleek:
to je dobrá cena, kolik je toho pak těch pásků - když pramenů 100??
ty spoje - pásky vydrží?? - hair talk se totiž u posouvání dost trhal a vlasy z něj prolézaly - PU ext. je lepší to je vpichované do silikonu - i toto je možné nebo jak je ten spoj dělaný? musí mít něco nosného jinak podle mých zkušeností nevydrží (třeba ten váš ano, ale HT má problém)- já je lepidlem měla a spoj se rozpadal a vadily na to kondicionéry apod, bylo to slepený a prolepený jako HT.
Jsou to fakt evropské za tuhle cenu - ne kazašské? blond je také? napište prosím kontakt nebo svůj web či mail - díky!

LEVNE VLASY (Pá, 3. 7. 2009 - 21:07)

levne prodluzovani vlasu i samostatny prodej,k dispozici mam vlasy remy hair nebo prave nejkvalitnejsi vlasy ruske,ktere vydrzi az nekolik let,z vlastni zkusenosti zarucuji kvalitu,plno SLEV a AKCI!!!!www.dlouhevlasy.webnode.cz

LEVNE VLASY (Pá, 3. 7. 2009 - 21:07)

levne prodluzovani vlasu i samostatny prodej,k dispozici mam vlasy remy hair nebo prave nejkvalitnejsi vlasy ruske,ktere vydrzi az nekolik let,z vlastni zkusenosti zarucuji kvalitu,plno SLEV a AKCI!!!!www.dlouhevlasy.webnode.cz

sleek (Út, 30. 6. 2009 - 18:06)

NEVÁHEJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toužíte po sexy dlouhé hřívé, zálpavě kvalitních vlasů, či po objemném účesu??

Pak využijte mé jedinečné nabídky a nechte si prodloužit vlásky superkvalitními vlasy, které pocházejí z evropských států. jejich dárkyně jsou chudé ženy z Polska,Ruska, Moldavy..., které prodají své dlouhé a nebarvené vlasy.

Já tyto vlasy dále vykupuji a zpracovávám na pramínky, či lepím do pásků, čímž vytvořím spoje kt. vypadají podobně jako spoje od hair talk, či PU extension.Nechte si účes prodloužit až po superdlouhé prameny po vzoru Holywoodských celebrit, nebo jen zrustit, či promelírovat veselými barvičkami, možnosti jsou neomezené!! Samy si zvolte metodu prodlužování, stačí jen zavolat a domluvit se.

Zavolejte si o informace a využijte jedinečné nabídky - prodlužování vlasů za nákupní ceny!

Vlasy evropské, nebarvené, 50-55cm dlouhé, 100 pramenů za 6500Kč!!

Dále SLEVY A VÝHODY PRO PRVNÍCH 5 ZÁKAZNIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář