Reklama

Tinitus auris

krystyna (Po, 9. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj mám tinítus již 12...mam podobne problemy z tinnitem pritom strasne semi motala hlava.Pani doktorka neurologie mi predpsala Betaserc a cviky Semontovy manevry -kazdy den 3 krat za sebou.Pomohly mi spis ty cviky,kdyz vynecham vraci se.Doporucuji nic z tym nezkazite.Preji brzke uzdraveni

krystyna (Po, 9. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj mám tinítus již 12...mam podobne problemy z tinnitem pritom strasne semi motala hlava.Pani doktorka neurologie mi predpsala Betaserc a cviky Semontovy manevry -kazdy den 3 krat za sebou.Pomohly mi spis ty cviky,kdyz vynecham vraci se.Doporucuji nic z tym nezkazite.Preji brzke uzdraveni

MarkBany (Čt, 5. 1. 2012 - 19:01)

Dobrý den,tak to jste měla...Paní Adriano snažím se Vám poslat email,ale at ho poslu s a.jandekova nebo bez ,,a,, tak se mi vždy vrátí že neexistuje,nemáte ho špatně napsaný??

MarkBany (Čt, 5. 1. 2012 - 19:01)

Mohla by Tana, která byla u...Taky by ně to docela zajímalo a nezkoušela jste ji sama třeba zavolat ??

Alexka (Čt, 5. 1. 2012 - 09:01)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda někdo užíval Avertin a za jak dlouho vám začal působit? Děkuji

Leva (Ne, 25. 12. 2011 - 14:12)

Ahoj všichni, no to zírám,... Ahoj všichni! Výše v příspěvku jsem psala, že zkouším alternativní postupy, když klasická medicína nepomáhá. Zkouším
AURECON Ring stop, který jsem koupila
v lékárně Max, Jančův ledvinový čaj a jeho gingo kapky. Ledviny totiž souvisí
se sluchem. Uvidím za 3 měsíce a dám vědět.

Leva (Ne, 25. 12. 2011 - 13:12)

Kdybyste radši šli sem:...zase chce tady být někdo zajímavý! sice, chudých v rozvojových zemích mně je líto, ale tady řešíme závažný zdravotní problém! Tak sem nelez a neraď, co máme dělat.

Libiamo (St, 21. 12. 2011 - 12:12)

Kdybyste radši šli sem: http://freerice.com/category - vyberete si kategorii a zahrajete si hru, za každou odpověď se lidem v rozvojových zemích dostane pomoci: ilustračně je to vyjádřeno napravo, kde se vám za správnou odpověď přičítá troška rýže. Vypadá to jako vtip, ale funguje to! Dík tomu, že dole pod odpověďmi běhají reklamy (peníze za tyto reklamy jsou na pomoc rozvojovým zemím).

sunjata (St, 21. 12. 2011 - 12:12)

Ahoj všichni, no to zírám, co je tady příspěvků. Tinnitus mám od puberty (dnes je mi 38 let), s největší pravděpodobností v souvislosti s otosklerózou, kterou mám v pravém uchu od dětství. Na ušním mi řekli, že je zbytečné mi otosklerózu operovat, když mám jen cca 30% ztrátu sluchu. Šumění nedokážu lokalizovat, prostě mi šumí v hlavě. Naštěstí to není tak silné, usínám normálně. Intenzita šumění se mi v průběhu času mění (kolísá), takže věřím, že to souvisí i se stresem, fyzickou pohodou, ... Jsem smířený s tím, že to mám do smrti. Všem přeji pevné nervy a zkuste na to jít přes životosprávu.

Leva (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Ahoj tinitáři!

Užívám si tinitu 32 let. Do nemocnice jsem
se dostala, protože mně zalehly uši. Byla
jsem 10 dní na kapačkách, ale při 4 infúzi
Agapurinu mně začalo v jednom uchu jakoby
vrčet. Bylo mně řečeno, že je to tinnitus,
ale nikdo nedokázal vysvětlit, proč se mně
to stalo při kapačkách, když na tyto právě
chodí tinitáři, aby se stav zlepšil.
Časem se přidaly ještě další zvuky a bohužel i do druhého ucha. Slyším hučení,
pilu, někdy cvrčky, bzukot, no hrůza.
Vyzkoušela jsem i alternativní medicíny, zatím bez úspěchu, ale nevzdávám se!
Stav zhoršuje stres a těžká fyzická námaha.
Bez 2 dc červeného vína neusnu.

Peony (Út, 6. 12. 2011 - 23:12)

Jak vidím, hučení v uších není moc populární téma, málokdo se ozve.
Ricinový olej (?) to je tak na "rychlý start" do nového dne... pomohl někomu?
Trápí mne tinnitus půl roku, některý den na zbláznění, jindy je potichoučku - to jsem štěstím celá bez sebe. Trochu pomáhá Lexaurin ale nechci na něm být závisla, snažím se to vydržet. Mám doporučené infuze ale trpím na kolísavý tlak tak se k nim nemůžu odhodlat.
Škoda že sem nikdo nepíše, bylo by fajn se navzájem povzbudit. Kdo to nezná, těžko pochopí, jak těžko se s tím trápením bojuje. Ozvěte se někdo, máte-li zkušenost s infuzemi. Peony

Pa (St, 30. 11. 2011 - 23:11)

Prijde mi, ze davat si dvoudecku vina pred spanim je uz takove uplne posledni reseni kdyz zadna lecba nezabira, protoze presne jak rikate, tinnitus to nevyleci. Navic to musi zatezovat jatra podle meho nazoru. Nevim zda by mi stalo za to si privodit dalsi zdravotni potize.

Dana (Čt, 10. 11. 2011 - 21:11)

Nezkoušel jste někdo přípravek Aurecon ring stop? Našla jsem ho na netu a přemýšlím, zda ho koupit.

Sarah (Út, 8. 11. 2011 - 14:11)

Trápím se řadu let a nic...Možná by vám mohlo pomoci následující:

Denně nakapat (ráno) na jazyk 6 až 8 kapek medicinálního ricínového oleje, následovaného sklenicí řisté vody.

Zdroj: Léčebné metody na základě postupů E. Cayceho.

Následuje originál textu:

Castor Oil for Tinnitus
W. Lindsay Jacob, a psychiatrist… recently called and told us this story: A patient of his had tinnitus for over three years-so severe that it prevented her from working, and so baffling in its nature that her doctors sent her to a psychiatrist. Lindsay had heard how castor oil drops have really worked a variety of magical tricks with allergies, and suspected an allergy as the culprit in this frustrated patient. He started her on castor oil drops (6-8 each morning) on her tongue, followed by a glass of water. He was greatly excited at the response. After only four weeks, the tinnitus had completely disappeared and the patient was back at work.

Kajka (Po, 7. 11. 2011 - 12:11)

Trápím se řadu let a nic...:-) lepší léčbu znám, každý večer si dám 2 decky vína. Taky to rozšiřuje cévy a navíc to uklidňuje a lépe se usíná ( avertin jsem po konzultaci s lékařkou vysadila a nahradila vínem ). Tinitus to sice nevyléčí ale život to velmi zpříjemní :-)

Joška (St, 2. 11. 2011 - 19:11)

Trápím se řadu let a nic nepomáhá.Současné době beru Avertin 24 mg a tak nic se nezlepšuje.Prosí vás berete někdo něco lepšího.

adriana (St, 14. 9. 2011 - 09:09)

Zdravim... mam ted tinnitus...Ještě jsem zapoměla napsat,že tento čaj má mezinárodní certifikát a byl oceněn Světovou zdravotnickou organizací a je vyroben dle tibetských receptů starých více než 5000 let!URČITĚ HO ZKUSTE VŠICHNI!

adriana (St, 14. 9. 2011 - 08:09)

Zdravim... mam ted tinnitus...Dobrý den,tak to jste měla obrovské štěstí.Já tedy také,před lety mi začalo pískat v uchu a trvalo to šest dní.Bylo to na nervi.Pak jsem přestala na ucho slyšet a běžela jsem k doktorovi.Léčila jsem se s tím 3 měsíce,chodila jsem na injekce a pak brala prášky.Měla jsem prý štěstí,říkal doktor,protože většinou se to nedá vyléčit úplně.Došetla jsem se o čínské medicíně o čaji,který rozšiřuje cévy,je zároveň i detoxikační a kdo ho pije je méně nemocný a šumění v uších dokonce dokáže odstaranit po vybrání jednoho balení.Sáčků je tam 40ks,sáček se dělá do 1l.Stojí 315,-kč.Pokud máte zájem zašlu více informací.Já ho piju pořád i jako prevenci proti rakovině[email protected]ý den.

Stesti v nestes (Út, 30. 8. 2011 - 21:08)

Zdravim... mam ted tinnitus treti den a objevil se mi po poslechu hlucne hudby na festivalu. Metelila jsem k doktorce a ta mi dala prasky a caj z gingka. V pravem uchu uz hvizdani neslysim vubec a v levem tak malo, ze uz ho skoro v tichu ani nevnimam. Doufam, ze se to uz nevrati, protoze to muzu s cistym srdcem oznacit za nejhorsi dny sveho zivota. Myslite, ze je dobre uzivat nejake leky preventivne, kdyz uz jsem tinnitus jednou absolvovala?

Michal (So, 20. 8. 2011 - 20:08)

Mohla by Tana, která byla u...Paní Danielo, modleme se, aby paní Tana a zmíněná paní léčitelka nebyla nakonec jedna a tatáž osoba, která si tímto způsobem rozšiřuje svou klientelu. Nechci být zbytečně podezíravý, ale myslím si, že o jedinci (ať by to byl renomovaný doktor, druhořadý léčitel nebo nějaký dinosaurus z pravěku), který umí odpomoci od pískání v uších, bychom se dozvěděli jinou cestou než přes diskuzní fórum na netu.

Reklama

Přidat komentář