Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Jana (Pá, 17. 10. 2003 - 12:10)

Me se stal taky hroznej trapas. Jednou sem prisla ze skoly a dostala sem na to hroznou chut. Zacala sem si ji honit v abyvaku. A jako na potvoru prisel bracha, jen se trochu zasmal a sel nekam ven. Do dnes sme o tom nikdy nemluvili.

Ptak (So, 4. 2. 2023 - 00:02)

Bud rada ze ho dobtebe nezasunul

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 19:08)

Asi to trošku přeháníte,přistihla,přistihla, no snad jste matka, nebo ne? Tak co má být? Budete jí říkat, že to děláte taky,jo? Vám to Vaši rodiče také říkali, že to dělají také? Buďte klidně v klidu, snad se nic nestalo.Když to chce dělat, má to dělat tak, abyste jí nepřistihla. A myslím, že to snad ona ví.

Pedross (Čt, 24. 7. 2003 - 09:07)

Bože to jsou rady. :-) Přece záleží na tom, jak je Klára se svou dcerou zvyklá komunikovat a jak jsou (nebo doted byly) si blizko. Měli by o tom mluvit, ale jak to udělá, by si Klára měla rozhodnout sama, aby to dceři nebylo nepřijemné a nepůsobilo to nepřirozeně. Tím by mohla získat nechuť se o takových věcet mluvit, nebo by se jim mohla nepříjemnost ještě prohloubit.A to, že se vždycky najde někdo, kdo si dělá srandu je docela normální. :-)

Adriana (Út, 22. 7. 2003 - 15:07)

á myslím, že v dnešní bláznivý době jsou lidi všeho schopni. Třeba je maminka kurva, nebo alkoholička. Jen mi bylo líto Martiny, která musí být chováním svých rodičů dosti poznamenaná. Ale je fakt, že lepší varianta by byla ta, že je to vymyšlené.

iva (Út, 22. 7. 2003 - 07:07)

a neslo by psat pouze pravdy a nebo fantazie nejak oznacovat, aby ...

johanz (Po, 21. 7. 2003 - 20:07)

Přistihla????????????????

Vlasta (Po, 21. 7. 2003 - 16:07)

Adriano, to je zgruntu vymyšlené. Martina neumí napsat ani e-mailovou adresu. Popis s vibrátorem je fantazie, dalo by se tomu věřit, kdyby nenásledovalo lízání a soulož k šestnáctinám. Musíš si vybrat co je pravda a co jsou představy.

Adriana (Po, 21. 7. 2003 - 16:07)

Tak to je teda fakt hustý. O ničem podobném jsem zatím neslyšela a je mi z toho zle.Musíte být docela zajímavá rodinka, co?

Martina (Ne, 20. 7. 2003 - 21:07)

Me pristihla mamka,v 15 letech,ja jsem se lekla co bude,ona jen rekla pockej chvilku.Za chvili donesla vibrator a ukazala mi jak si to mam delat a pak jsme se navzajem lizaly. A k 16.narozkam mi s jejim pritelem predvedli souloz.Nyni uz jsem 3 roky vdana a pred mamkou nemam zadne tajnosti,se vsim se ji mohu sverit.Zkus taky takovou nenasilnou formu.Pro me to nebyl trapas,ani trauma a dokonce na to rada vzpominam. Ahoj Martina

Tom (Pá, 18. 7. 2003 - 15:07)

Jaja má pravdu. I když Kláro možná také onanuješ, asi bych to dceři neříkal, dokud by se nezeptala. V jejím věku bych těžko snášel, že moje matka je také jenom člověk, v podvědomí puberťáků -jímž se taky byl- je sexuální život rodičů něco nepřístojného. Vzpomeň na sebe, jak by jsi se tvářila, kdyby jsi v 15-ti přistihla svoji matku, nebo rodiče, v podobné situaci? Ale zkusil bych jí říct, že na tom co dělal, není nic špatného.

jarda (Pá, 18. 7. 2003 - 13:07)

jo v puberte si kazdy mysli ze to jeho rodice nedelaj :) ale opak je pravdou.nevim proc ale ja masturboval v puberte casto ale nikdy me rodice nenachytali, asi proto ze vzdy, i kdyz se u nas nezamykaly zadne dvere od pokoje, vedeli kdy clovek potrebuje soukromi.to same bylo i kdyz jsem mel holku a miloval se s ni a rodice sedeli v obyvaku krom toho ze jsme si zacpavali pusy ;))) jim to muselo byt jasne ale nikdy nam do pokoje nevlezli a nikdy nebylo zamknuto.no mozna to bylo taky tim ze jsme se od urciteho veku o sexu a vubec bavili celkem otevrene a je to jedine dobre.

Jaja (St, 16. 7. 2003 - 19:07)

No nevím, mně vyprávět mamka o tom, že to taky dělá by bylo horší než to nachytání, Je mi teprve 16, tak jsem asi ve věku přistižené. A možná to moje mamka dělá, nevím a vědět to nechci. A byla bych ještě ve větších rozpacích, kdyby mi o tom začla vykládat.

Tomi (St, 16. 7. 2003 - 19:07)

ja myslim, ze na tyto veci neni treba hledat reseni, pokud to neni nezbytne nutne. Vy jste rozumna a vite sve a jedine co vas muze trapit, tak vase zbrkla reakce. Neni treba se omlouvat a neco si vycitat. Vase dcera asi taky nebude mit nutkani si o tom prilis povidat. Urcite vyciti vasi poklidnou reakci a bude taky klidna. Leda kdyby existovala nejaka trvala tenze z vasi nebo dceriny strany, asi by se dalo o tom v klidu, s rozvahou a hlavne s trochou legrace o tom poklabosit. Hlavne tam musi byt nadhled a humor. Nejedna se prece o vysetrovani nejakeho traumatizujiciho trestneho cinu, jako treba znasilneni. Tomi

kája (Út, 8. 7. 2003 - 05:07)

To se stává, hlavně dceři vysvětli, že to dělá každý, tedy i ty a její otec. Myslím souložení a onanování. Pubeťačky si myslí, že její rodiče už nesexují.

Josef (So, 19. 4. 2003 - 10:04)

Můžeš přispět svými neotřelými názory a pozitivními životními zkušenostmi do Managerské školy života a osobnostního seberozvoje ? Http://www.pandora.cz/part/2002/10/49663 Tě TAM dovede.

ctenarek (Pá, 18. 4. 2003 - 20:04)

No ja si prave myslim, ze kdyz rekne, ze to DELA taky, tak to na dceru zapusobi velice kladne. KDyby rekla jenom ja to taky delala, tak to mozna dceri vyzni pohrdave "i ty jedna pubertacko". Ve ctrnacti cloveka vezme ledacos.

Petra (Čt, 17. 4. 2003 - 06:04)

Kláro asi bych jí řekla, že mně to uletělo a ať si z toho nic nedělá. Že to děláš sama to bych nechala jen, pokud by se zeptala. Mně se stalo něco podobného, když mně bylo asi 12. Matka přišla, ale já ji nevnímala.Zaregistrovala jsem až její odchod. Šla jsem za ní s malinkou duščkou a tvářila se provinile, bylo to odpoledne. Ale ona mně jenom řekla, abych si dala příště pozor, že je to intimní záležitost každého člověka. Myslím si, že o mých hrátkách věděla podstatně víc než jsem si myslela. Dodnes máme velice dobré vztahy s matkou a jsem ráda, že to takto přešla. Pan doktor Uzel říká, že téměř většina z nás si myslí, že sexuální život rodičů končí naším početí. Nevím jak by přijala Tvoje dcera, kdyby jsi jí řekla, že onanuješ také. To bych skutečně nechala na jejím případném dotazu. To, že nedělala nic špatného a že sexuální "vybití" patří k životu bych jí ale řekla.

Azra (Čt, 17. 4. 2003 - 01:04)

Podepisuji se pod názor "ctenarek".A určitě to udělej co nejdříve,na nic nečekej.Ono když člověka něco zaskočí,málokdy reaguje rozumně a většinou z nás vypadne nějaká nehorázná blbost,že dodatečně nad tím jen žasnete.

ctenarek (St, 16. 4. 2003 - 23:04)

Teda to je neco. Aby se k tomu obcas vyjadril i nejaky kluk. Ja takove pristizeni docela zazil i vicekrat, je to des. A ty hnusne poznamky k tomu, od otce mam odstup jako hrom. KDyz vas to mrzi, tak to se vztahem s vasi dcerou neni zle.Zadne panaky si nedavejte, aby jste pak neplantala blbosti. A jen tak reknete "Dcerusko promin, ze jsem rekla takovou hloupost tehdy kdyz jsem te v pokoji vyrusila, me to jen zaskocilo. Ja to samozrejme delam taky, je to prece fajn ne?" A kdyz se pri tom jeste budete divat do oci, tak budete takova hrdinka, ze se pujdete pochlubit manzelovi a vsichni budete spokojeni.JEstli to nechate tak jak to je, tak to bude pro Vasi dceru dost zle a s tim, ze se za vami pujde poradit treba na prvni zkusenosti se sexem, se muzete rozloucit.

Reklama

Přidat komentář