Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Markéta (Út, 12. 7. 2011 - 12:07)

Myslím, že je dobré s dětmi mluvit na tato témata dřív, než nás překvapí. Zatím mám děti malé a pokud si sahají na přirození, okomentuji jen, že je to na čůrání a snažím se je rychle zabavit jinak...
Mám doma dobrou knihu, která nevím, zda je normálně k sehnání, jmenuje se Sexuální výchova v rodině, autor PŠENIČKA.

Msgre. Tvrdý (Út, 12. 7. 2011 - 11:07)

Dejte jí do kláštera, tam to z ní vyženou!

Jarda (Út, 12. 7. 2011 - 06:07)

Ahojky, na nic nečekat a...Ty seš debil. Asi si ve své ruce svoje péro (krom chcaní) nikdy nedržel co? Tak nemachruj o okamžitém promluvení nebo se chceš dozvědět něco nového? Pakliže ano, tak musíš být z kýblu na potraty.

Petra (Út, 12. 7. 2011 - 03:07)

Ahoj, jednou se mi stalo neco podobneho, mela jsem jit s kamaradkou do kina a dcera zustala doma sama(15 let), ale kino se nekonalo a ja se vratila domu asi po 30 min. Vesla jsem domu a slysim nejake jakoby vzdychani tak jsem otevrela a tam moje dcera jak si to dela. Nejdrive jsem na ni byla rozlonena, ale pak jsme si o bsem promluvili a vse bylo v poradku. :-) Tak niceho se neboj.

P.L. (So, 12. 4. 2008 - 07:04)

Je to úplně normální. Mě přistihla mamka v pubertě hned dvakrát, protože se u nás chodilo na WC koupelnou. Vešla mi do koupelny a samozřejmě si všimla že si ho honím ve vaně. Večer za mnou přišla do pokoje a řekla mi že se nic nestalo a že se nemám za co stydět. Že to dělají nejen puberťáci, ale někdy i dospělí lidé. Že na tom není nic úchylného, ale až si najdu holku tak že mě to přejde. Ale já se stejně příšerně styděl, že mě mamina viděla jak si ho honím. Pak už na mě klepala, ale tak za rok mi tam vešla omylem a přistihla mě znovu. To už o tom ani nemluvila. Takže z toho fakt nemá cenu dělat vědu, je to úplně normální.

Lenka (Pá, 11. 4. 2008 - 14:04)

Pro NICKY Nicky dekuji za radu me prekvapilo to ze holky jsou stejne stare a v dospivani takovy rozdil v oblikani spodni pradlo ochlupaceni toho nelslo si nevsimnout, ja ani dnes nevim ktera to tam delala jestli kamoska nebo dcera nejak to neresim kdyz se na dceru kouknu ve vane je to decko a pochybuji pradlo ma ciste jen nevim kdyz spi nekdy u te kamardky na so a ne co se tam deje to teda nevim ale snad jsem dceru dobre vychovala prozatim tak jen doufam... Lenka

Návštěvník (Čt, 10. 4. 2008 - 20:04)

mi ostatní jí pomůžem,takže táhni nikdo tě tu nechce,běž oblbovat někoho jinýho,třeba do kostela

IGNACIUS R. - m (Čt, 10. 4. 2008 - 20:04)

10. 4. 2008 01:23:05,

Pche.
TY se nedovedeš pomoci ani při problému co se svými exkrementy.
Tak mírni svůj svalnatý jazyk a věz,že ve Tvém případě platí:
Mluviti stříbro,mlčeti zlato.

Návštěvník (Čt, 10. 4. 2008 - 01:04)

Buď tak laskav a táhni do prdele sám, než ti bude pomoženo. Například mnou.

IGNACIUS R. - m (St, 9. 4. 2008 - 14:04)

Přistihovači,šmíráci,onanisté,hříšníci a pohazovači odpadků - čtěte:

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Nicky (St, 9. 4. 2008 - 14:04)

Pro Lenku: byl to asi pro vas prekvapujici zazitek a asi si neumite predstavit, ze uz by se Vase dcera uspokojovala sama. Vim, ze jsou pripady, kdy deti onanuji od detskeho veku, klidne od tri ctyr let nebo od predskolniho veku. A vetsinou toho nenechaji a kontinulane masturbuji az do dospelosti i v dospelosti.
Byt vami, nedelala bych si s tim tezkou hlavu. Je to intimni zalezitost kazdeho cloveka, at uz tady jde o vasi dceru nebo kamaradku. Spis by clovek mel byt rad, ze je vse tak jak ma a ze se ten mlady clovek vyviji smerem ke zdravemu sexualne zalozenemu jedinci. V podstate kdyz masturbuje, pripravuje se na kvalitni sex. zivot (umi si to udelat = dokaze navest partnera, jak to dobre udelat).

Jedine co je tu prekazka je to, jak to vnimate vy, jak se s tim vyrovnate, ze tohle se deje - tedy pokud masturbuje vase dcera. Jinak se v podstate nic nenormalniho nedeje.

uffff.... (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

Já si taky pamatuji takový zážitek z dětsví, a když se na něj ještě teď vzpomenu, červenám se až za ušima. Když mi bylo 8, "sexuálně jsem obtěžovala" o rok mladší spolužačku tak, že jsem jí pořád stahovala kalhotky a chtěla, aby mi ji ukázala. Bránila se, a tak jsem nikdy nic pořádně neviděla... Nevím proč mě tehdy nenapadlo podívat se zrcátkem na svoji... :-)))

Lenka (St, 9. 4. 2008 - 10:04)

Dobry den, nevim jak zhodnotit nas tyden s dcerou Zuzkou a jeji stejne starou kamaradku na horach.Me je 37 let a Zuzce 11, jeji kamaradce ze tridy bydlici ob barak naseho je take 11let. Rozhodla jsem se letost pro tyden na horach, pro nadseni sve dcery jsem souhlasila ze pojede jeste jeji kamaradka kterou dobre znam i jeji rodice. Po prijezdu do horskeho strediska na Sumave jsem byla mile prekvapena ubytovanim i prostredim holky byli u vytrzeni a po rychlem vybaleni padili na sjezdovku. Jenze uz pri prevlikani jsem zjistila ze kamaradka Zuzky ma na sobe jako spodni pradlo tanga. Na 11 letou divku me to dost prekvapilo,znam jeji rodice a o to vic jsem byla prekvapena.No co lyzovani bylo nadherne,vecere chutna a prisla vecerni ocista sla jsem jako prvni do spolecnych sprch na patre a behem chvilky tam prisli holky.Kdyz si holky vlezli spolecne do sprchy vedle me a vriskali musela jsem je sklidnit a vsimla jsem si ze jeji kamaradka ma uz silne ochlupaceni po stranach priholene v 11 letech. No co, pak dalsi dva dny byli nadherne slunicko snih no super. Jenze jedno brzke rano me probudil selest v pokoji a slysela jsem susteni a tlumene vzdechy. Pak jsem pochopila ze nektera z holek se uspokojuje.Nebyla jsem schopna zvednout ani hlavu abych zjistila ktera, a v tu chvili me bylo priserne nevim proc ale priserne. No a dal dalsi den jsme prisli z vylet a pri prevlikani jsem zjistila ze Zuzka ma na sobe tanga pucene od kamaradky.Nic jsem nerikala a delala ze to nevidim. Ted jsme sli treba na veceri a Zuzka se tam v jidelne ohla na zidli a byli ji videt ty kalhotky a jestli si nekdo vsiml ze ma ma 11 leta holka nosi tanga co si mysleli o me jako o mame. No funeni jsem slysela jeste jednou a hned vecer, a do dnes nevim ktera to byla, stydim se na to Zuzky zeptat,do pokoje ji moc nechodim, o sex se jeste ani slovne nezajima, je cela jeste plne decka, tak nevim, spis tu aktivitu prirazuji jeji kamaradce,ale mrazi me kdyz vim ze tam travi u nich v lete na chate tak mesic prazdnin.Mrazi me z toho co se bude dal dit mozna plasim brzo

poručík Troník (Pá, 4. 4. 2008 - 17:04)

Buď ráda že si měla houby na talíři a né v kundě.

Lenka (Pá, 4. 4. 2008 - 09:04)

me pristihl tenkrat tata na chate, mela jsem sluchatka na usich nohy na perine a hledala divci tajmstvi meli byt na houbach ale nesli a prinesl mi snidani do pokojiku jeeeeeeeeeee sluchatka udelaly to ze jsem ho neslisela a on se takticky otocil a odesel pak dole si pamatuji ten jeho usmev......

jana (Po, 7. 1. 2008 - 15:01)

směju se předchozímu příspevku:-)))))))

Návštěvník (Po, 7. 1. 2008 - 13:01)

Byl to táta?

martina (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

kéž by mě mamka přistihla ppři onanii...přistihla mě rovnou u sexu samotného.jsme zvyklé spolu v pohodě mluvit a už jsme probraly i to že nejsem panna.ale ten moment aasi nikdy nezapomenu jak se otevřely ty dvěře a mamka,hned je zase zavřela,ale pro mě hrozně trapné...styděla jsem se před ní další den vůbec ukázat.pro ni asi ani nebyl problém ten sex,ale ten dotyčný....

Hnízdil (Út, 7. 8. 2007 - 14:08)

No jasně, já si to taky dělám. Vlastní cigáro si ubalím sám.

Mr.Doun (Út, 7. 8. 2007 - 00:08)

No zvláštní, spíš blbej ne? To mě napadla taková kravinka. Já jsem též spokojeně ženatý, a také si to dělám a také nejen ráno.

Reklama

Přidat komentář