Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Lenka (Po, 6. 8. 2007 - 23:08)

Máš opravdu zvláštní pseudonym....Ale odpovím. Jsem sice docela spokojeně vdaná, ale dělám si to nyní, a nejen ráno...Ten mámin nářez jsem docela brala jako zasloužený trest, protože těch pozdních příchodů z tohoto důvodu mi tehdy opravdu začalo přibývat. Rozhodně jsem pak začala chodit včas a tyhle aktivity spíš přesunula na noc...

Mr.Doun (Ne, 5. 8. 2007 - 13:08)

Lenko a děláš si to po ránu i teď?

Lenka (Ne, 5. 8. 2007 - 12:08)

Mě máma přistihla, když mi bylo třináct a půl, ráno v posteli. Popoháněla mě do školy, jenže já byla zrovna v nejlepším, když máma přišla do pokoje, abych už konečně vstávala. Strhla ze mě peřinu, no nešlo už nic dělat, nachytala mě zrovna v nejlepším. Na nic nečekala,vytáhla mě z postele, dovlekla do kuchyně a tam seřezala vařechou, že se tedy už nediví, proč mi najednou přibývají pozdní příchody. Je to víc než dvacet let, ale zapomenout na to nemůžu dodnes.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 23:08)

Když pro Kláru, není náhodou pozdě? Přece jen uplynuly čtyři rokky.

pro Kláru (Čt, 2. 8. 2007 - 22:08)

Nemluvte s ní o tom, berte to jako její soukromou záležitost. Pokud to nedělá na veřejnosti (jako někteří mentálně postižení), není to problém a nic se jí stát nemůže. A o hygieně by v jejím věku už měla mít nějaké ponětí.

Petr Č. (Čt, 2. 8. 2007 - 20:08)

Mě taky chytli rodiče. Matka mě střískala a fotr dospěl k názoru, že když už honím nebudu mít nic proti tomu, že si na mně ukojí svou pedofilii.Lepší nevzpomínat.

Já když jsem u toho chytl dceru,které bylo v té době 14, tak jsem rychle a tiše zavřel dveře a docela se styděl, že jsem tam takhle vlezl bez zaklepání. Když jsem se pak opatrně zmínil před manželkou, chtěla jí okamžite zmalovat zadeček a měl jsem co dělat , abych ji ukecal a vysvětlil, že je to přirozené, hlavně to vykrývání facek a překřikování hysterického řevu bylo obtížné.
Bože, do té doby jsem doufal v příznivý Osud...ale když se tak ta moje manželka se projevila podobně jako má matka tak až dcera zanedlouho dospěla a opustila naši domácí arénu divé zvěře, řešil jsem to rozvodem. Takže rodinné pohodě jsem moc neposloužil:)

Přesto radím, neútočte, nestyďte se a pokuste si to s potokem nějak vyříkat, srovnat, bez facek a bourání domu:)
Na to, co káže kněz, nebo vaši domácí Bohové, totiž rodiče, kašlete, já na to kašlal taky. Kdyby ne, ani bych v sobě nenašel odvahu k hádce a později k rozvodu a založení nové rodiny.

gita (Ne, 4. 12. 2005 - 19:12)

Mě také máma přistihla, nic neřekla, ale já myslela, že se hambou propadnu, dodnes když si na to vzpomenu, tak je mi zle....s mámou jsem o tom nikdy nemluvily. U nás byl ten problém, že se v děcáku zamykat nedalo, takže jsme musela vždy nastražovat uši, abych to slyšela a jednou to holt nevyšlo.

Poznamenaná (Čt, 15. 9. 2005 - 12:09)

Předmět: Přistihla jsem dceru při onanii Autor: Tereza Datum: 14.4. 2003 14:04:25 Jaj, to je nepříjemné. Když jsem byla úplně malinká (tak tři roky), koupal mě tatík ve vaně a já se zrovna ručkama zajímala o "pipinku". Táta to uviděl a pěkně mě přes ty ruce prásknul se slovy Necháš toho! Pamatuju si to dodneška a docela dlouho mi pak trvalo, než jsem našla odvahu průzkumy zopakovat.To nic není, z toho si nic nedělejte..To mě rodiče přistihli hodněkrát když jsem ještě chodila na základní školu, na 1. stupeň.Táta si vždycky uřezal prut, nechal mě svléknout si sukničku(nosila jsem ještě štrample) a pak mi tím prutem nasekal...Mám dodnes problémy s tím, abych nechala partnera aby mě vzrušoval...o tom že se někdy před partnerem udělám, resp.nechám se udělat...si můžu jen nechat zdát..A to ještě nevím, jestli se kvůli tomu ze mě nestala alkoholička...co říkáte na tohle?

Helena (Po, 12. 9. 2005 - 14:09)

Tak to je průšvih. Kláro, u vás doma není zvykem zaklepat na dveře, než vejdeš do pokoje??

Ája (Po, 12. 9. 2005 - 07:09)

Hlavně do pokoje kde onanuje dcera pořiďte hasicí přístroj! Mohla by jí chytit kunda při tom neustálém honění!

Sariusz (So, 10. 9. 2005 - 00:09)

Ja mam 8 rocnu dceru dvere do izby ma otvorene a ak nie zaklopem.Velmi jednoduche.Ak ona ide niekam kde sme my a dvere su zatvorene zaklope.

katae (Čt, 30. 6. 2005 - 08:06)

Ano, tyto mé příspěvky jsou na stránkách www.wahlgrenis.wz.cz.Můžu jen doporučit. Spoustě lidí by to prospělo.Pak jsou ještě dobré stránky dusecz.com, taky o věcech mezi nebem a zemí.

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 07:06)

Byla jsem ve snu upírkou Na úterý 5.října se mi zdálo, že je noc (nad ránem, už nebyla taková tma, zvolna začínalo svítat), já jsem upírka a letím společně z dalšími upíry nad zvláštní ponurou krajinou - bylo takové šedomodré přítmí. Letí s námi i můj přítel (držím ho za ruku, jinak by letět nemohl), ale on upír není, přitom cítím, že jsem sblížená spíš s ním a z těch ostatních upírů mám strach. Od ostatních upírů jsme se oddělili a oknem jsme vletěli do mého obydlí - byl to pokoj ve starobylém domě, ten pokoj byl strohý, ale útulný, nikde jsem nerozsvítila, dost světla šlo do pokoje oknem zvenku. Uprostřed pokoje byla postel, do které jsme spolu ulehli, přítel chtěl spát, ale věděl, že mu chci sát krev a nevadilo mu to. Byla jsem v tom snu moc krásná a, zní to divně, ale cítila jsem, že jsem i hodná a miluju ho. Byla jsem štíhlá, se světlou barvou kůže a měla jsem dlouhé husté havraní vlasy. Nechtěla jsem příteli sát krev, ale ani jsem tomu nebránila a on taky ne; chtěl být prostě se mnou a bylo mu jedno za jakých podmínek. Leželi jsme spolu pod přikrývkou nazí v posteli, já jsem se k němu naklonila a zakousla jsem se mu do krční tepny, nechtěla jsem mu ublížit, tak jsem to udělala jen zvolna a tepnu jsem neprokousla, podařilo se mi to až na podruhé. Sála jsem mu krev, která mi ani nijak zvlášť nechutnala, jen jsem vnímala v tom místě silné pulsování jeho srdce a bylo mi líto, že to dělám. Když jsem skončila, byl přítel unavený a chtěl už spát, ale krev mu pořád stříkala, tak jsem na ráně přidržovala prst, aby nevykrvácel, ale jemu to bylo jedno, ruku mi odsunul a lehl si pohodlně, chtěl už jen spát. Nechtěla jsem ho ztratit, tak jsem mu opět otočila hlavu a prst přidržela na ráně, až se ta zacelila a zůstala tam jen jizvička. Pak jsem se přitiskla ke svému příteli, přetáhla si přikrývku přes hlavu a začala usínat.... no, a v tom jsem se probudila hrůzou a hrozně jsem se vyděsila. Když o tom přemýšlím zpětně, tak v tom snu byla spousta lásky, něhy a obav, ale sen byl tak hrozně živý a barevný, bylo to úplně jako skutečnost. Pamatovala jsem si i přesnou chuť a barvu té krve, prostě všechno. Byly 3 hodiny ráno a já jsem byla tak vyděšená, že jsem se opravdu přitiskla k příteli - klidně spal, a déle než hodinu jsem se třásla a nedokázala se zvednout a jít ani na záchod. Až po delším čase jsem se uklidnila, celou dobu jsem se modlila za sebe, své syny a přítele, pak jsem porožínala celý byt a všechno zkontrolovala. No, jsem z toho snu opravdu vyděšená, ale není to poprvé, mívám živé barevné sny, ale nejsou všechny děsivé, většinou jen ty o upírech.Prosím, nedokážu přijít na to, co mi "chce být řečeno". Vy byste mi ten sen dokázala vyložit? Kdybych na to nějak přišla, snad by se to už neopakovalo nebo by mě to aspoň tolik neděsilo.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.S úctou Katae Milá Katae, Tvůj sen je úžasný. Také mě při jeho čtení obestoupilo takové to zvláštno... Určitě to znáš taky. Ale není to typický sen. Pokud by sis listovala ve snářích, slovo "upír" v něm nenajdeš. Už jsem to psala někdy dřív, že si budu muset napsat vlastní snář. Připadá mi totiž, že většina těchto knih vzniká na koleně, aby něco o snech bylo. Jenže ve snech k nám přicházejí informace odjinud, ty nelze odvozovat z běžného života. Nádherně svůj sen popisuješ, detailně a barvitě. To se běžně nestává.Je to silnější než film, je to jasný živý prožitek skutečností, které v tomto životě prožít nemůžeš. Mám pocit, že se upíři objevují v poslední době stále více.Není to jen vymyšlená postava z hororových příběhů, jsou to reálné bytosti z jiných světů, které mohou projít do naší dimenze.Děje se tak v nejrůznějších časoprostorových puklinách, například na starých hradech, ve skalách, v jeskyních, ale i zcela jinde.Je to prostor tak nepochopitelný, jako je třeba černá díra ve vesmíru, kde mizí vesmírné koráby.Tento prostor umožní takovým bytostem přijít a zase klidně odejít. Je docela možné, že jsi upírkou skutečně byla (nebo jsi?).Víš, že pojmy jako čas a prostor jsou vymyšlené lidmi. Prakticky neexistují. Nejsou hranice ničeho.Vnímám, že jsi pod vyšší ochranou a necháváš se vést.Letěla jsi s ostatními upíry, sice za ruku se svým přítelem, ale přesto tak nějak proti své vůli.Byla tady nějaká vyšší moc, které jsi podléhala. I při vlastní

katae (St, 29. 6. 2005 - 16:06)

Předchozí příspěvek jsem samozřejmě nepsala já a myslím, že ani Linda. To se tu zase uspokojuje ten blbeček, co tady pořád otravuje pod přezdívkama normálních diskutujících.A co na to webmaster? Zase nic.

katae (St, 29. 6. 2005 - 15:06)

Já jsem to u syna vyřešila jednou provždy, koupila jsem mu umělou vaginu!

Linda (St, 29. 6. 2005 - 15:06)

nejlepší trest je ho pořádně vyšoupat!

Eva (St, 29. 6. 2005 - 15:06)

Chlapi si to dělaj furt, ať je jim patnáct, nebo padesát

Vanda (St, 29. 6. 2005 - 15:06)

Můj syn onanoval taky. Spali jsme na chalupě všichni v jedný místnosti a tak se to nedalo přehlídnout. Mlčela jsem. No a po pubertě to přešlo, tedy takhle. Jestli to dělá dál je jeho věc a klidně bych se o tom s ním bavila. Je to normální

blues (St, 29. 6. 2005 - 09:06)

......a uběhlo pár roků a matku jsi vysouložil a pohádky je konec!A byla tam papírová zem a jak šoupali, tak se propadli až sem!

Pavel (Ne, 12. 6. 2005 - 22:06)

Mě v 16 přistihla máma taky-v koupelně. Přišla z nákupu a vešla mi do koupelny že si umeje ruce. Já v tu chvíli během pár vteřin před ní ejakuloval, už se s tím nedalo nic dělat. Strašně jsem se styděl. Ona se jen usmála a odešla. Večer mi pak řekla že je to v mým věku úplně normální a že to dělá každej.

Reklama

Přidat komentář