Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

Iva (Pá, 30. 5. 2014 - 14:05)

Jednou přijel manžel z kola a povídá: Představ si, že jsem dnes potkal cyklistu, který měl na sobě silonky. A já na to: Alespoň mu nebyla zima. Od té doby je nosí taky a dokonce si je i kupuje.

Pavel (Pá, 30. 5. 2014 - 12:05)

Koukám že jsou muži tajní...Asi jsou muži, kteří v nákupu punčoch vidí problém, ale pro normálního muže jde o běžnou záležitost.

Luboš (Pá, 30. 5. 2014 - 11:05)

Já na kupování punčoch nevidím nic proč by se měl někdo stydět.Já si občas kupuji punčocháče s bavlnou jménem FAIDRA od EVONY a nosím je jen když mrzne.Ale je to pro mě stejný nákup jako kdybych si kupoval ponožky nebo jiný oblečení,řeknu co chci,zaplatím a tím to končí tak proč s tím dělat nějaký caviky,nechápu.

Lenka (Pá, 30. 5. 2014 - 10:05)

Koukám že jsou muži tajní hrdinové všude :-) Koupit nene ale tajně nosit aby nemrzli to pak jo :-)

Dáša (Čt, 29. 5. 2014 - 08:05)

Manžel by si ich teda sám nekúpil, takže je to na mne. Zo začiatku som ho musela presvedčiť aby si obliekal moje, teraz už má aj zopár svojich. No stále ich musím kupovať ja.

Peter (Čt, 29. 5. 2014 - 08:05)

V Kauflande si kúpim aj sám pri pokladni predsa nevedia pre koho sú.

Jana (Čt, 29. 5. 2014 - 06:05)

Nic protože mu je na zimu...V naší domácnosti taky nakupuju oblečení já a tak sama kupuju punčocháče i manželovi a klukům. Sami by si je asi koupit netroufli.

Lenka (St, 28. 5. 2014 - 10:05)

Nic protože mu je na zimu sama kupuju. Aby si šel pro sebe koupit silonky sám na to takový hrdina není ale když je má pak v chladnu na sobě tak si libuje.

Petr (Po, 19. 5. 2014 - 10:05)

zrovna včera si manželka koupila síťované samodržící punčochy a já si koupil krásné samodržky v hnědé barvě.Večer jsme si to krásně užili.

Jana (So, 17. 5. 2014 - 06:05)

Když je chladněji nosí manžel a dva synové punčocháče. Nevidím na tom nic špatného.

Jirka (Pá, 16. 5. 2014 - 21:05)

při sexu ¨si oblékám...Tak to ti závidím,já je nosím,žena o tom ví,ale nechce to vidět.No alespoň něco.Navíc sama si žádné erotické prádlo neoblíká.Mámprostě v tomhle smůlu.

Petr (St, 14. 5. 2014 - 19:05)

při sexu ¨si oblékám samodržící punčochy a moji ženu to vzrušuje.A kupujeme je spolu.

julius (St, 8. 5. 2013 - 16:05)

libi se mi na sobie,i na ženach.Nosim je už jen doma.hledam ženu které se to líbí.ať mi napíše. julius žondor,banícka808/6,05801 poprad,slovensko

julius (St, 8. 5. 2013 - 15:05)

slovensko.Vy češi ste jiní,tady je míň tolerance,na slovensku.Už je nenosim dva roky.

Petr II (St, 22. 1. 2014 - 06:01)

Zdeni,tebe bych chtěl mít...Punčocháče dostávám pod stromeček od dětství, roky kdy jsem je nedostal by se daly spočítat na prstech jedné ruky, nepřerušilo se to ani když jsem se oženil, přestože jsme o tom s manželkou nikdy nemluvili. Asi má čuch čím mě potěší.

dwan (Út, 21. 1. 2014 - 09:01)

:-) že krom praktičnosti...Zdeni,tebe bych chtěl mít za ježíška,moc bych si přál dostat punč.kalhoty jako dárek.Má přítelkyně mi je nekoupí,ani je sama nenosí.Kupuji si je sám,zrovna je mám na sobě,bez prádla.Jsou fajn na nošení.

Elastinek (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

Dášo – zjevně máme odlišné zkušenosti...

Dáša (Po, 13. 1. 2014 - 17:01)

@Elastinek
Ak si myslíš, že ženám je jedno, čo si o ich oblečení myslia ich partneri, tak si na veľkom omyle. Ja takú nepoznám. Čo myslíš, kvôli komu sa žena nahodí do pekných šiat, ide ku kaderníkovi, nosí sexi bielizeň? Kvôli nejakým štylistom alebo kv

Zdena (Po, 13. 1. 2014 - 09:01)

:-) že krom praktičnosti jim to dokonce i sluší Proto také má drahá polovička dostala nedávno další pod stromeček

Honza (Ne, 24. 10. 2010 - 09:10)

... a tech hrubek co tam je co? :D ... njn, holt jedna z much dalsich "uchylek", bejt uplnej dement na tak krasnej jazyk jako cestina je ... jeste jednou dodatecna omluva. Vim ze to pri cteni boli ;) ...

Reklama

Přidat komentář