Reklama

Co si myslí ženy o mužích v punčochách?

M (Čt, 21. 8. 2014 - 08:08)

Denny m- yslím že si dement. Otázka v diskusii je že čo si myslia ženy o mužoch v pan... a nie aby muži vypisovali do kedy nosili pančuchy.

denny (St, 20. 8. 2014 - 21:08)

pančuhy nenosím, prestal som ich nosiť ešte asi v 6.-7.triede na základke... na strednej som v zime nosil podkolienky a v ostatnom období len ponožky (hlavne biele). teraz už niekoľko rokov nosím (okrem leta) k rifliam len biele ponožky.

hkey (St, 20. 8. 2014 - 20:08)

Můj přítel je na tom...Moja nová webová stránka obsahuje veľa materiálov..fotky videa aj on live shop články história nosenia pančúch.
SILONKY PRE MUŽOV A ŽENY Z CELÉHO SVETA.
http://pantyhose8.webnode.sk/

hkey (St, 20. 8. 2014 - 20:08)

Můj bývalý přítel taky...Moja nová webová stránka obsahuje veľa materiálov..fotky videa aj on live shop články história nosenia pančúch.
SILONKY PRE MUŽOV A ŽENY Z CELÉHO SVETA.
http://pantyhose8.webnode.sk/

hkey (St, 20. 8. 2014 - 20:08)

Moja nová webová stránka obsahuje veľa materiálov..fotky videa aj on live shop články história nosenia pančúch.
SILONKY PRE MUŽOV A ŽENY Z CELÉHO SVETA.
http://pantyhose8.webnode.sk/

Pavel (St, 13. 8. 2014 - 20:08)

Už tady chybí jen ten zkopaný...

Sandra (St, 13. 8. 2014 - 16:08)

Renato Dinušová, necpi sem...Taky mi bylo hned jasné, že pod jménem Helena se skrývá přímo Renata Dinušová a dělá tady sama sobě "nenápadnou" reklamu. Tento ubohý typ reklamy může použít snad jedině podvodnice.

Evelína (St, 13. 8. 2014 - 16:08)

Renato Dinušová, necpi sem pořád tu svoji reklamu. Všichni víme, že pod jménem Hana si to tady píšeš sama. :-)

Helena (St, 13. 8. 2014 - 16:08)

Využila jsem služeb paní Dinušové, ohledně terapie přikládání rukou. Tato terapie mě postupně dala do pořádku mé nervy a bolesti zad. Kontakt jsem dostala od kamaráda.Jinak je k nalezení reikivbrne.cz

jirka (St, 13. 8. 2014 - 15:08)

Manžel nosí v zimě pod...Ja v zime pod dzinama nosim cerne samodrzky .

Magda (St, 13. 8. 2014 - 14:08)

Manžel nosí v zimě pod kalhoty taky silonky protože mu sílou vyhovují ale v létě by si je pod kratasy asi nevzal :-)

jirka (St, 13. 8. 2014 - 06:08)

Telove a k tomu kotnickove...Telove zas tolik nevynikaj, aby byl stredem pozornosti.

Jana (St, 13. 8. 2014 - 06:08)

Měl tenké tělové, nebo...Telove a k tomu kotnickove ponožky a botasky

Axel (Út, 12. 8. 2014 - 19:08)

Nedávno jsem potkala v...Měl tenké tělové, nebo jak jste to poznala?A jaké měl boty?

Jana (Út, 12. 8. 2014 - 10:08)

Nedávno jsem potkala v Německu muže který měl na sobě silonky k tomu kratasy a tričko Bylo to nezvyklé ale na druhou stranu musím zase říct že mu to docela slušelo

Petr (Po, 30. 6. 2014 - 09:06)

manželka mi při sexu obléká samodržící punčochy jí to vzrušuje a mě taky je to super

Miki (Čt, 12. 6. 2014 - 17:06)

Ja zacal nekdy okolo 12-13 tajne nosit matciny odlozene puncochace s uteklymi ocky,ktere uz nemohla nosit k sukni,ale nevyhodila je a mela je ve skrini e zvlastnim sacku.Ja si tedy oblekal dvoje i troje,aby se ty ocka u jednech prekryly silonem puncochacu druhych.Hrozne jsem si je oblibil,hlavne pro noseni v zime,naucil jsem se je oblekat a oblibil jsem si puncochace s malym klinkem,bez zesileneho sedu a se zesilenou patou-coz se dnes temer nesezene.Byly perfektni pri jizde na motocyklu,ale mel jsem je na sobe i ve skole,v ucnaku a pod kalhotami ikdyz jsem sel s divkou na rande.Problem byl spise v tom,ze jsem si je nikdy neoblekal na trenyrky(slipy tenkrat jeste neexistovaly),ale musel jsem mit na sobe divci polyamidove kalhotky-idealne s vlozenou igelitovou plenkou.Proto jsem noseni pucochacu skryval a maskoval,ale ten igelit a ty divci kalhotky by byly ve finale vetsi ostuda.Naucil jsem se je kupovat a nikdy jsem zadne nevyhodil,takze ruzne zatrzenych mam pres 100 a nenosenych asi 600.Samozrejme,ze partneku zahrnu kvalitnimi,luxusnimi puncochaci,takze i ji dojde,co mam rad a co se mi libi.A temer vsechny si je zacaly oblekat a nosit nejen k minisukni,ale i pod kalhoty-coz se mi take moc libi.Vsechny moje partnerky o tom vedely a nic nenamitaly,jen asi 2 nechtely,abych si je bral ven mimo byt.Ten,kdo si to nevyzkousel,to nemuze pochopit,jak jsou kvalitni silonove puncochace prijemne na noseni,v zime hreji v lete chladi,krasne po nich klouze latka kalhot.A dotykat se jich pri oblekani,nebo si je obcas pohladit na tele je uzasny pocit.Ted si kupuji s vice nez 24%Lycry-ty ikdyz se zatrhnou,tak ocko zustane a"netece",vetsinou 15-20DEN,ale na celodenni noseni spise 40DEN.Klasicke puncochy-praveve silonky take miluji,ale ty obstrukce spojene s jejich nosenim me od jejich noseni odrazuji.Jedine,co jsem zkusil,tak ty samodrzne.Ale ty v sobe maji Lycru,jenze klasicke silonky jsou 100% nylonove a na omak jsou uzasne-take patricne drahe.
Takze fandim vsem muzum,kterym se libi silonove puncochace a maji tolik odvahy,ze si je oblekaji a nosi.A take jejich partnerkam,ktere jim to toleruji,nebo je k tomu jeste vybizeji.SUPER

bit (St, 11. 6. 2014 - 06:06)

Má přítelkyně mi už taky...vůbec bych se nerozmýšlel, zvlášť nabízí-li Ti to partner.

xyz (Út, 10. 6. 2014 - 11:06)

Má přítelkyně mi už taky navrhla aby jsem si oblékl její silonky. Mluví o tom dost často a říká, že by to bylo sexi, kdyby jsem měl pod kalhotami její punčocháče a jenom my dva by jsme o tom věděli. Punčocháče jsem neměl na sobě od základky, takže nevím. Zatím odolávám.

Dáša (Pá, 30. 5. 2014 - 16:05)

Asi jsou muži, kteří v...Väčšina z vás ale nosí pančucháče, pretože chce. Môj muž si ich ale sám od seba ani neoblečie, nie že by si ich mal ešte kupovať. Ak chcem aby si ich v zime obliekol pod nohavice, musím mu ich pripraviť a dokonca prinútiť ho aby si ich na seba navliekol. Pre neho je to jednoducho ženský kus oblečenia a o tom aké sú praktické ho musím vždy presviedčať. Našťastie ak som neústupčivá, tak vždy ustúpi a v zime ich nosí.

Reklama

Přidat komentář