Reklama

Mary Kay

Martina (St, 7. 1. 2004 - 17:01)

www.k-kosmetika.wz.cz

Zdenka (Čt, 11. 12. 2003 - 14:12)

Doufám že už jste získala kontakt na skvělou kosmetiku Mary Kay, pokud by ne jsem Vám samozřejmě k dispozici.Zdenkatel.605857493

Jana (Čt, 23. 10. 2003 - 06:10)

Ahoj holky, zkuste se taky podívat na www.znojman.cz/kosmetika.

eva (St, 22. 10. 2003 - 19:10)

Zhruba před měsícem jsem absolovovala sezení z jednou poradkyní z Mary Kay, byla to příjemně strávená hodina.Byla jsem s ní spokojena nejen z hlediska profesního ale i lidského.Jsem opravdu ráda, že jsem se k této kosmetice dostala, Avon už opravdu ne.Čekala jsem od MK dražší výrobky,a cena mne opravdu mile překvapila.Nejsem dealerkou společnosti MK, ale tuto kosmetiku doporučuji, a jsem ráda, že mám možnost ji používat.

Eva (Ne, 19. 10. 2003 - 23:10)

S kozmetikou MK mam velmi dobre skusenosti, hlavne licidla su omnoho kvalitnejsie ako napr. Oriflame/ Avon, resp. omnoho dlhsie vydrzia a nestracaju na kvalite. Nicmenej telova kozmetika mi vyhovuje viac u Avonu, hlavne kvoli nizsej cene- kvalita je naozaj porovnatelna. Co sa tyka pristupu dealeriek ku zakaznickam, moje skusenosti hovoria jednoznacne- MK ma pristup jednoznacne profesionalnejsi a prijemnejsi o sluzbach zakaznicke nehovoriac. Pro objednavke 2-och produktov z MK som vzdy dostala cca 2-3 male darky, o com by som si pri Avone mohla nechat len snivat, tam si musim platit aj za obycajny tester... Nicmenej nechcem tvrdit, ze je jedna lepsia od druhej, ako pri vsetkych veciach je to relativne a "ako v com".

Petra (St, 15. 10. 2003 - 23:10)

Avon nemá fixně 30%, ale až když AL prodá nad 10 000Kč/měs. Jinak základní je 15% a ta narůstá dle bratu.

Zdena (Po, 13. 10. 2003 - 11:10)

Ale tohle platí i u ostatních kosmetických firem a ne jen u MK. Jakou máte provizi? Stejně jako AVON 30 %?

Lída (So, 11. 10. 2003 - 18:10)

Dobrý den Pajdo,mluvit nebo psát o provizích u MK není žádným tajemstvím. Je přesně stanoven kariérní i finanční plán, podle toho jak je kdo aktivní. V současné době nedostane zaplaceno za práci nikdo, kdo nic nedělá. Tzn. člověk musí chtít něco dokázat, někam to dotáhnou,mít nějakou představu o životě. Bez tohoto nemá cenu se do (prodeje)kosmetiky ani pouštět. MK to říká velmi dobře, nejde o prodej , ale o službu naučit ženu být ženou,být nezávislou a organizovat si život podle svého a vědět,že službu, kterou jsem poskytla, pomohla k úspěchu i druhým.A to je na této práci velmi krásné. Zdraví Lída, kontakt 777 749 511

Pajda (Pá, 10. 10. 2003 - 12:10)

Jaká je u Mary Kay provize?

Simona (St, 8. 10. 2003 - 13:10)

Ahojky :-) Nedávno jsem začala pracovat jako kosmetická poradkyně firmy Mary Kay. Je to zajímavá práce. Člověk získá nové kamarádky i nějakou tu korunu navíc. Sama jsem si kosmetiku Mary Kay vyzkoušela, protože jsem alergická a např. krémy od Avonu nemůžu vůbec používat a jsem s ní naprosto spokojená. Kdo bude mít zájem, ráda zašlu katalog nebo poradím. S pozdravem Simonasimju"centrum.cz

Pavlína (Út, 9. 9. 2003 - 15:09)

Milá Petro,ptáš se, co mají "distributorky" z lidí, které "uloví". Pokud je uloví a dál se o ně nestarají, tak nic. Pokud se o tyto ženy starají, naučí je vše co umí ony a jak můžou změnit svůj život, ne si na něj jenom stěžovat, pak jim firma vyplácí ze zisku odměnu.Rozdíl od MLM je i ten, že poradkyně nakupují přímo od firmy, ne přes žádného "sponzora", který by je odíral o zisk. Každá i začínající poradkyně s minimálními zkušenostmi má stejný výdělek z prodeje, jako Ti, co jsou už na vyšších pozicích. Máš pravdu, každému vyhovuje jiný způsob nakupování a proto je zde tolik možností,s kým a jak spolupracovat. Máme svobodu a možnost si vybrat. Přeji Ti, abyses jednou setkala s tou "pravou" ženou v mary Kay, která by Ti odpověděla na Tvé otázky. Hezké dnyPavlína

Petra Doleželov (Po, 25. 8. 2003 - 13:08)

adresa:Petrohradská 24/380101 00 Praha 10

Petra Doleželov (Po, 25. 8. 2003 - 13:08)

Prosím o zaslání katalogu Mary Kay.Děkuji.

Musilová A. (Út, 19. 8. 2003 - 10:08)

Vážené ženy a dívky, pokud máte také výborné zkušenosti s kosmetikou Mary Kay, nebo byste ji chtěly vyzkoušet a přesvědčit se o její kvalitě, ozvěte se mi na e-mail: firmus"seznam.cz, určitě budete spokojené, těším se na viděnou !

Ing. Michala Ku (Čt, 14. 8. 2003 - 23:08)

Pokud máte zájem o kosmetiku Mary Kay i nadále (třeba i jako doplněk Avonu), kontaktujte mě, prosím, na kosmetika.marykay"seznam.cz a já Vám pošlu katalog a budu od Vás přijímat eventuální objednávky. S pozdravem,Ing. Michala Kuderová

Ing. Michala Ku (Čt, 14. 8. 2003 - 23:08)

Máte-li zájem o katalog, kontaktujte mě, prosím, na mail a já Vám ho pošlu. S pozdravem, Ing. Michala KuderováVaše kosmetická poradkyňe

Anna (St, 28. 5. 2003 - 14:05)

Zdravím všechny distributorky kosmetiky Mary Kay:o). Hledám všechny podnikavé holky a ženy, které by rády rozšířily svoji nabídku o výrobky z Aloe. Pokud budete mít zájem, napište mi na mail. Díky předem a všem přeji nádherný zbytek dne, Anna

Nina (Po, 12. 5. 2003 - 13:05)

Holky to by mě zajímalo, jaké používáte taktiky nebo co, aby si od vás někdo kupoval kosmetiku Mary Kay (jsem ještě Avon Lady)? Já jsem se taky stala distributorkou této kosmetiky, ale nikdy jsem na tom nijak nevydělala. To bych musela mít objednávky tak 10 000, abych na tom něco slušnýho utržila. Jak to mám proboha udělat???

Slavka (Pá, 10. 9. 2021 - 23:09)

Začnete ji pouzivat sama spravne a pravidelne a budete chodici reklama.. Patri k tomu i korektni jednani a servis zakaznikovi..

Beautymkartist… (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Narozdíl od Avonu, máme mnohem lepší zázemí, vyšší slevy a větší podporu firmy.. Takže takhle to děláme a vydělat si během týdne i 8000 není žádný problém..

Reklama

Přidat komentář