Reklama

Mary Kay

Míla (Pá, 1. 10. 2004 - 21:10)

Ahoj Nikol, pokud máš zájem dozvědět se více a popovídat si o tom, jak se stát kosmetickou poradkyní Mary Kay, ozvi se mi a probereme to. Určitě najdeme řešení.Těším se

Nikol (Út, 28. 9. 2004 - 23:09)

Dobrýn den, jednou jsem absolvovala sezení s Mary Kay pracovnicí a mohu říct, že to bylo moc příjemné. Ukázala mi všechny výrobky, vyzkoušela na mě líčidla i krémy. Jsou to sice už dva roky, ale zapamatovala jsem si to dobře:-) V té době jsem byla ještě studentka, proto jsem si nemohla tak drahou kosmetiku dovolit, ale co se týká gramáže a kvality, je výborná. Momentálně jsem bez práce takže jsem na tom dočasně podobně jako když jsem studovala:-( V souč. době používám výrobky z Avonu, se kterýma jsem celkem spokojená. Zajímalo by mě ale, jestli ještě Mary Kay nabízí zákaznicím možnost koupě kosmetického kufříku se vzorkama výrobků této značky. Pokud bych se chtěla stát distributorkou Mary Kay, jaké budou moje "vstupní" náklady?Nemám čas si přečíst celou diskuzi, omlouvám se, pokud se opakuji.Děkuji a dobrou noc.

Míla (Út, 28. 9. 2004 - 21:09)

Milá Petro, jsem moc ráda,že máte skvělá školení v Avonu. Jsem bývalá avonka a bóhužel mám úplně jiné zkušenosti se školeními. Většinou se žádná nekonala a když už, tak avonky kolikrát toho věděly více, než ten, kdo nás školil.Nyní jsem Mary Kayka a musím říci, že se to nedá srovnat. Nemohu říci, že bych někomu něco nutila. Naučím ženu jak pečovat o pleť a je jen na ní, jestli tuto kosmetiku chce, nebo ne. A upřímně? To, co ti nabízí Mary Kay, určitě u Avonu nenajdeš. Ať co se týká kvality výrobků, péče o ženy nebo tvoje výdělky.Tohle ocení hlavně lidé, kterří mají problémy s pletí a potom vidí rozdíl těchto kosmetik

Ela (Út, 28. 9. 2004 - 05:09)

M.K hlavne vydelava na novych dystrybuckach. Vedi, ze ty to nabidnou pribuznym, pritelkynim a pak prodej vetsinou konci. Ahoj

Martina (Po, 27. 9. 2004 - 15:09)

:) to je len a len vec tvojho nazoru a hlavne volby, tej spravnej volby v spravny cas.

Petra (So, 25. 9. 2004 - 22:09)

Já jsem také Avon Lady a poradím každému, kdo o to má zájem, pravidelně chodím na kosmetická a vizážistická školení. Ale Avon nemá tak perfektně krycí make-up, jako MK a ten sehnat, aniž bych k tomu obdržela 2 hodinou přednášku o věcech , které vím a vnucování výrobků, případně snahu zařadit mě do MLM Mary Kay mě od této firmy odrazuje. Avon a tuším ano OPriflame do ničeho své dealerky nenutí a to se mi na nich, kromě jejich kosmetiky, dle složení srovnatelné s MK, ale levnější, líbí.

Kateřin (Út, 24. 8. 2004 - 17:08)

Evo, pracovala jsem několik měsíců s Avonem...nic proti němu, je to drogerie, která má svoje místo a své zákazníky, ale od té doby, co znám Mary Kay mě žádná jiná kosmetika nezajímá... samozřejmě že ty dražší se jí možná vyrovnají, ale s těmi já neexperimentuji :o)Každopádně chápu tvůj postoj, měla jsem stejný před půl rokem. Dnes jsem spokojená s tím, že pracuji s firmou, která nejen nabízí kvalitní kosmetiku a s ní spojený komfort, ale i s tím, že za mnou stojí solidní společnost bez podrazů a zaručených triků, jak oblbnout zákazníka...

Eva (Út, 17. 8. 2004 - 21:08)

Všechny kosmetické značky se něčím odlišují od ostatních... v každém případě v tu chvíli daná diskutovaná značka se odlišuje zásadně a převratně. Ještě že se stále najde tolik ochotných lidí všechny ty Avony, Oriflamy a Mary Kaye kupovat.

martina (Út, 17. 8. 2004 - 12:08)

nejde o to, ci je kozmetika luxusna, ale ide o to, aka kvalitna je a je skvele ze kupou MK dostavate profesionalne poradenstvo pri vybere pripravkov pre Vasu plet a tak isto zakaznicky servis, ktory nase zakaznicky naozaj ocenuju - a to je to, cim sa Mary Kay odlisuje od ostatnych.:-)

Kateřin (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

jo jo... všechny avonlady světa spojte se a hurá na nás! všechny nás přesvěčte o tom, jak luxusní kosmetiku nám nabízíte, hi hi

martina (Po, 2. 8. 2004 - 08:08)

to je mile, ze ju nakupujes z 10 percentnou zlavou, ale tu je diskusia ohladom Mary Kay.:-)

Renata (Ne, 1. 8. 2004 - 01:08)

Ahoj holky, prodávám kosmetiku Avon. Pokud by jste měli zájem o výrobky, případně nahlédnout do nového katalogu kontaktujte mě na mail avonstar"seznam.cz. Můžete též navštívit moje internetové stránky avonstar.sweb.cz., kde můžete nakupovat se slevou 10%.

Martina (Ne, 1. 8. 2004 - 01:08)

Já nakupuji kosmetiku Avon s 10% slevou.

Tereza (Pá, 16. 7. 2004 - 21:07)

Nemusíš si kupovat celou řadu, ale je tol lepší, když se používá jedna řada od jedné firmy

Naďa (So, 10. 7. 2004 - 23:07)

Vážení zájemci o kosmetiku Mary Kay, již přes 3roky pracuji s manželem s touto kosmetikou a mohu Vám ji vřele doporučit, poněvadž je vhodná pro ženy s velmi citlivou pletí a s možností si vše zdarma předem vyzkoušet než zakoupíte výrobek. Je zde rovněž vynikající příležitost osobního růstu kde záleží vše pouze na Vaši vůli kdy se přivýdělek stane výdělkem a kde si najdete také nové přátele a kolektiv ve kterém naučíte pečovat o svou pleť ženy a dívky, které svou pleť svěří zkušenému kosmetickému poradci. Pokud jste právě Vy těmi kdo projeví zájem a ocení kvalitu u této kosmetiky, jsem Vám kdykoli k dispozici na tel.: 737 287 377

Petra Petrusová (Po, 28. 6. 2004 - 10:06)

žijem jenom jednou a myslím, že bychom do sebe trošku měly investovat ne? nemyslím zase horentní sumy, ale abychom se za sebe nemusely stydět a to s kosmetikou Mary Kay funguje.

Kristi (So, 26. 6. 2004 - 01:06)

Pro kankaes : klidně se myj mýdlem s jelenem a maž indulónou z oblíbené drogérky, ani žádná dealerka, ani televize Ti v tom nebrání :-)

Saša (St, 23. 6. 2004 - 17:06)

chcela by som vyskusat dealerstvo kozmetiky mary kay.ako sa k tomu dostanem a môžem sa registrovat aj ked mam este len 15 rokov?alebo sa dealerkou mozem stat az ked budem mat 18?dakujem

Petra Petrusová (St, 23. 6. 2004 - 15:06)

ahoj, přípravky Mary Kay - konkrétně krémy stojí od 600-900, podle druhu. sama za sebe musím říct, že jsou opravdu super a cena je přiměřená, mají v balení za 600,- - 100ml, takže dvojnásobné balení. tato kosmetika se řadí mezi pěstící. Myslím, že si každý vybere co mu vyhovuje a já si našla první krém, po kterém nemám suché skvrny (i když mám smíšenou pleť), nevyhovoval mi žádný dosavadní krém. Pořád zkouším něco nového a vždycky na to doplatím. pak se vracím k Mary Kay. jestli chceš další info. napiš na mail. Hezký den Petra

nona (Út, 15. 6. 2004 - 16:06)

nemoze mi niekto aspon priblzne napisat ceny? orientacne, co stoji trebars krem na tvar, vdaka

Reklama

Přidat komentář