Reklama

Energie pyramid

Alice (St, 27. 7. 2011 - 17:07)

Dobrý den,jestli se jedná o...Dobrý den, pane Vacek co jste to za člověka, že urážíte někoho koho vůbec neznáte, s kým jste se ani jednou nesetkal,nikdy nepromluvil??
A to uvádíte,že jste terapeut. Jak můžete lidem pomáhat, když je ve Vás tolik zloby,protože si nedovedu představit slušného a přímého člověka, který na základě "ověřených pavlačových informací"
dovede špinit a urážet jiné lidi, kteří mu mimochodem nikdy nic špatného neudělali.
Jen na okraj, Vámi uvedená finanční částka ja holý nesmysl jako i další Vámi uváděná sdělení, vím to, neboť jsem klientkou Pyramidonu.Alice

MARAK A KOLEGYN (Ne, 24. 7. 2011 - 14:07)

Dobrý den,jestli se jedná o...HAHAHAHAHIHIHI JSTE NESTOUDNY DAREBAK KTERY RIKA ZE JEDNA PANI POVIDALA.JE TO K ZASMANI KDYZ HOVORITE O TAKOVYCH CASTKACH,JESTE,ZE NEBYLO VYSLOVENO SEDMIMISTNE CISLO.TO BYCHOM SE DOZVEDELI,ZE JE PAN V BALIKU.VAMI VYSLOVENE LZI,TAKTEZ VY SAM NEJSTE NICIM JINYM NEZ VYPLODEM LIDSKEHO ZLA,KTERY SIRI NEOVERENE NEPRAVDY A NESMYSLY.OSOBNE SI MYSLIM,ZE JSTE NECO CO NELZE SLUSNE POJMENOVAT,PRESTO BY NAS NAS UCITEL OKRIKL,ZE NAM NIKDO NEDAL PRAVO,HOVORIT O NEKOM KOHO NEZNAME A CO NEMAME OVERENO. TAKZE PANE DEJTE RUCE PRYC OD NEKOHO KDO JE NAM BYTOSTNE BLIZKY A SIRTE LZI JEN MEZI VAMI PODOBNYMI.NEZNATE JEJ A PISETE JAKO BYSTE K NAM CHODIL.S POZDRAVEM PYRAMIDON

Zdeněk Vacek-nj (Út, 19. 7. 2011 - 08:07)

Dobrý den,jestli se jedná o pana Košinara,léčitele z Ostravy,tak já jsem měl letos dvě panína terapii,co u něj byly,a to co mi řekly byla opravdu síla.Z jedné vytáhl za běžné terapie během roku 300 000,Kč slovy třistatisíc korun,na druhou pomocí amuletů a mandal co prodává,působí na dálku manipulativně a z pomocí jiných lidí(kteří pravděpodobně nevědí čemu pomáhají)ovlivňuje chování člověka.Jew to černá magie,manipulace s vědomím druhých.Umí to opravdu báječně.Dovede vás zmanipulovat,že děláte věci které by jste nikdy nedělali a vnutí vám svojí vůli.Je to velké svinstvo.Zdeněk Vacek,Na Lani 224,N.J. 608 337 134

Kristýna (Po, 14. 2. 2011 - 21:02)

Sejaně.
Hledala jsem o...A jaký máte na pana Košinara názor?

dunn (So, 15. 1. 2011 - 21:01)

http://www.mgpublications.com/news/31765#2
Tohle je neuvěřitelné-snadné přeložit!

mirek (Pá, 12. 12. 2008 - 13:12)

Ten člověk kterého hledáš (má pyramidu na zahradě)je asi Václav Blažejovský z Března u Mostu, Žižkova ulice.

Návštěvník (Čt, 11. 12. 2008 - 18:12)

Prudič Granvin aby někde nechyběl.

Granvin (Čt, 11. 12. 2008 - 12:12)

Pokud vím, tak zrovna pro žokeje Váňu stavěli pyramidu právě lidi z http://pyramida.yc.cz/

Pavel (St, 10. 12. 2008 - 22:12)

Pry to bylo v televizi nebo v radiu, ze pyramidy velice pomahaji zokejovi Vanovi, aby se mu mnohem rychleji zahojila zraneni. udajne pod pyramidu daval i kone. Asi to opravdu pouziva, viz prvni dva odstavce z:
http://www.lidovky.cz/bojovat-s-bolesti-0zh-/ln_rozhovory.asp?c=A071104_155114_ln_rozhovory_fho

Petr (St, 10. 12. 2008 - 18:12)

Znáte někoho, komu pyramida pomohla? Já ne. Je to jen oblbování lidí.

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 15:12)

Ale ta mu moc nepomohla,uložili ho do ní moc pozdě.

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 15:12)

Pro Monču: Kontakt na pána, co si postavil pyramidu, je: Cheops"Egypt.

Granvin (St, 10. 12. 2008 - 01:12)

Monca
Jeden z lidí, který se léčbou pyramidální energií zabývá je např.
http://pyramida.yc.cz/
Dělá přednášky skoro po celé čr.

Monca (Út, 9. 12. 2008 - 22:12)

Můj manžel,ač je mladý,trpý několika zdravotními problémy.Lékaři léčí,manžel už má poličku plnou léků,ale jelikož jsou některé nemoci chronické neočekávám,že by došlo k úplnému uzdravení.Chtěla bych mu pomoci.Rozhodla jsem se proto po prostudování některých článků o léčebných účincích pyramidy,že mu ji vyrobím a zavěsím nad postel.Tím snad nic nezkazím.Viděla jsem také dokument o pánovi,který se tímto zabývá a postavil si pyramidu i na zahradě,ale nemohu na něj nikde sehnat kontakt.Ten by mi o tom jistě řekl víc.Neporadí mi někdo?

Návštěvník (Ne, 30. 11. 2008 - 10:11)

"Takže nic jiného to není jen pouhe vsugerování že to pomůže."

vs

"Vypadá to že ten krám bude mít pořádný vedlejší účinky."

Tak má to účinky anebo ne? Ha? Ten příspěvek od hlavy k patě je shit.

Olé! (Ne, 30. 11. 2008 - 01:11)

Vyskytli se komplikace...Vede to k death...

To nepotřebuje komentář!

Granvin (So, 29. 11. 2008 - 13:11)

Jéje, zas jeden děsně odborný názor...

Ještě jsem pořá (So, 29. 11. 2008 - 00:11)

Dámy a pánové!S pyramidy je to tak:Je to něco jak homeopatika.Jestliže člověk věří že to pomůže tak to pomůže.Stačí tomu věřit jen v podvědomí.Takže nic jiného to není jen pouhe vsugerování že to pomůže.To ještě ty homeopatika jsou účinnější.Anebo to je skvělá taktika vyšších zvrhlých duchovních tvorů o kterých si myslíte že nejsou.Tak já vám tedy uvedu zkušenost jednoho známého.Je to manžel mé sestřenky.On také kdysi používal pyramidu.Nijak mu nepomohla a jakmile přestal používat pyramidu vyskytli se u něho zdravotní komplikace které lékaři nevědí identifikovat.Popíši:Cuká sebou.Celé tělo se mu začne třást.Hlava mu přeskakuje zleva doprava.Už ani pracovat nemůže a důchod mu nechtějí přiznat protože má 2ruce a 2nohy.A to není s toho že to právě nepoužívá.Předtím absolutně žádné komplikace neměl.Vypadá to že ten krám bude mít pořádný vedlejší účinky.Jenomže ne z chemický složek který je v lécích ale ze složek které jsou z jiné dimenze.A to často vede k DEATH!Takže dámy a pánové pozor na pozor!

Ten koho si naz (Pá, 28. 11. 2008 - 23:11)

Jestliže já jsem blázen tak ty nemáš mozek anebo ho máš řádně odpočinutej Davídku!Na fotkách vypadáš jak stará indiánská čarodejnice.V podstatě jsi tak vypadal odjakživa jenom si nebyl takovej trubec.I když jsi byl SJ.Jestliže ťi chudáčkové kteří tak bláhově a najivně věří tak by se mohli podívat na tvoji fotku.Oči hodně prozradí.Člověk nemusí být psycholog aby z nich zjistil co je Davídek zač.Komplexi,strach ,stres,nejistota se snoubí s výsměchem až paranoiou.Ty si totiž vůbec nejsi jistý s tím co děláš.Byl v tobě a je bussines.A mám silný pocit že to děláš jen za prachy a jednou to vyplave na hladinu že jsi obyčejný podvodník pod vodou.Aby nebylo příliž pozdě!Jednou k tobě zavítá někdo kdo ťi přijde na tvoje podvodné čáry máry.A potom ťi ta pyramida i poletí jak v Hvězdné bráně akurát že ne do vesmíru ale přes okno!Tak čekám co zas napíšeš za vymletou reakci.Vidím že ty se v té pyramidě moc často nepohybuješ.Anebo si v ní moc často? Že by právě kvůli tomu by si byl tak stupidní?!

neni_dulezite (St, 6. 8. 2008 - 23:08)

Dobrý den.
V diskuzi jsem si všiml, že vedou spor 2 skupinky. Jedna pyramidy vyzdvihuje a pochvaluje, druhá skupina si klepe na čelo. Každopádně zde jsou výsledky získané ruskými vědci.
http://www.zahady.cz/index.php?strw=rt&id=616
http://www.gizapyramid.com/russian/pyramids.htm
(Pokud se nemýlím, tak pyramida pana Goloda u Moskvy je veřejnosti přístupná. Tam to tedy můžete vidět na vlastní oči.)
Uspokojivá fyzikální teorie modelující děje uvnitř pyramidy mi není známa. Z výsledků však plyne, že pyramida může posloužit pro dobré a užitečné věci.
Mám za to, že většina z lidí dnes stejně neví jak vysvětlit, že 300 tunové letadlo letí, že 7 litru benzínu umožní autu ujet 100 km nebo jak přesně funguje vysílač a přijímač. Přesto tito lidé nemají problém zmíněné věci využívat.
Takže ať pyramidky dobře slouží všem, co je vlastní.

Reklama

Přidat komentář