Reklama

Energie pyramid

ing. Vladimír S (Čt, 13. 12. 2007 - 11:12)

Zajímala by mě ta osmá kniha o pyramidách ze které jste pochopil jejich princip. Věnuji se tomu již 4 roky a rád bych dál pokročil v chápání tohoto jevu. vladimir-sedlak"post.cz

Blanka (Pá, 23. 11. 2007 - 08:11)

Popište,prosím,rozměry pyramidy a jak si ji vyrobit.Je lépe z kovu nebo ze dřeva. Myslím, že záleží hlavně na správných rozměrech a úhlech.Napište prosím, název knihy, kde by se daly podobné informace získat.Dík

V (Pá, 16. 11. 2007 - 21:11)

tak nám , omezencům mio ten princip prosím popiš. S kocovinou sice problém nemám, ale prý se dají v pyramidách brousit žiletky a možná by to mohlo fungovat i na nože a nůžky.

mia (Pá, 16. 11. 2007 - 20:11)

Já v energii pyramid naprosto věřím,přečetl jsem o tom tak 8 knih a teprve v poslední jsem díky autorovi pochopil princip tohoto působenmí na lidi,je to velmi zajímavé a jen omezenci z řad realistů můžou říct,že je to blbost.To je tip lidí,který nevěří v naprosto nic,na co si nešáhne.S touto energií mám dobré zkušenosti v pyramidě se léčí výborně i kocovina.jednou jsem to vyzkoušel a byl jsem opravdu překvapen,jak rychle jsem se tohoto problému zbavil.

dgg.s:seznam.cz (Po, 29. 10. 2007 - 14:10)

Chci stavět pyramidu k bydleni nejspiš dřevěnou.Prosim poradi někdo jak na to.Předem děkuji .

:-)) (So, 8. 9. 2007 - 09:09)

Stahla ji v eterickou energii a tu pak dala nekomu jinemu, kdo se neopil...

Kid Lomihnát (Pá, 7. 9. 2007 - 22:09)

Já jsem se jednou opil v motorestu Pyramida v Nepomuku, pak jsem tam ležel pod stolem, tato pyramida mi spíše energii vzala než dala.

:-)) (Pá, 7. 9. 2007 - 20:09)

no jo no...

Návštěvník (Pá, 7. 9. 2007 - 17:09)

8-))

:-)) (Čt, 6. 9. 2007 - 17:09)

ach jo...

Petr Davídek (Čt, 6. 9. 2007 - 16:09)

Jsem léčitel biotronik ze Žatce a léta se již věnuji i léčbě s použitím pyramidální energie, se svým kolegou stavitelem pyramid p.Václavem Blažejovským.Mohu skutečně potvrdit velký přínos do alternativní medicíny,diky pyramidální energii.Léčíme úspěšně různé onemocnění fyzické i psychické a také zvířata,vše co se do pyramidy vejde.Samozřejmě,že jsme se zprvu potýkali s celou řadou skeptiků a posměváčků v naší obci,avšak jen do doby,dokud lidé neviděli na vlastní oči,že to skutečně fungovalo a samozřejmě,že i na mnohé posměváčky přišla také řada,kteří mě pak žádali,abych je dál do pyramidy v nočních hodinách,aby je nikdo neviděl.Pyramida je velmi důmyslný kvantový systém,který vychází ze znalostí svaté geometrie.Pyramida stahuje z kosmu éterickou energii,kterou v sobě trasformuje a tato harmonizující energie se dá použít v různých oblastech lidského života,mimojiné také v oblasti léčby.Mnozí lidé jsou k pyramidám skeptičtí protože nic kolem nich nevidí,nic nesyčí,nic není cítit,lidé jsou vychovávani k tomu,aby věřili pouze tomu, co vidí a na o si mouhou sáhnout,ale to je velmi naivní,protože spousta věcí a systémů není vidět a nemůžeme si na ně sáhnout a přesto existují.Např.přírodní zákony,kyslík,zlost.Opakem je pravdou v naší realitě,je to tak,že to,co není vidět ovládá to,co vidět je!Např. program v DNA v buňce,řídí veškerou hmotnou část těla,aura člověka říká bůňkám v lidském těle co mají dělat,jak mají růst atd.Pokud vás zajimají další zajímavé informace ohledně léčby a působení pyramid na člověka,podívejte se na naše WW stránky,kde můžete vidět různé fotky pacientů i zvířat v pyramidě a dokonce i videa rozhovory lidí,kteří prošli pyramidou a mnozí z nich už ztráceli naději v uzdravení.

http://pyramida.butnevermind.com

Stakefill (Čt, 6. 9. 2007 - 15:09)

Aby člověk mohl posoudit,zda je něco kravina, či ne, k tomu je zapotřebí mít nějaké podklady,prostudovat danou oblast,nebo jí projít osobní praxí.V případě,že jste tak neučinil,je Váš nazor naprosto naivní a zbytečný,jen vzduch z Vašich úst.Lidé se často vyjadřují k věcem oníž nemají vůbec žádnou páru,jenom nechápu proč?

John (St, 3. 1. 2007 - 22:01)

NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA.
DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ :

Motto :

Vlad?ka (Út, 19. 12. 2006 - 10:12)

Přečtěte si třeba článek v "Duhový ostrov". Je tam moc hezký článek o pyramidách.

J (Po, 18. 12. 2006 - 21:12)

Slyšela jsem, že je i dům postavený jako pyramida. Víte o tom někdo, a co to asi může udělat, když tam pod ní člověk přebývá celý den?

Vlad?ka (Po, 18. 12. 2006 - 17:12)

I my máme dobré zkušenosti s pyramidou. Máme kobylku, která má astma. Když dostane záchvat musíme volat veterináře. Je to finančně dost nákladné. V časopise Meduňka jsme se dočetli o p.Blažejovském z Března. Rozjeli jsme se za ním. Kobylce udělal manžel pyramidu, ráda pod ní pobývá a od června jsme nemuseli volat veterináře. Já osobně piji vodu, kterou umysťujeme pod pyramidu. Na orchideje, ale i na ostatní květiny má vynikající účinky. Nyní se chystáme na pyramidu z měděných trubiček.

Marcela (So, 11. 11. 2006 - 08:11)

Zdravím všechny diskutující:-) Již delší dobu uvažuju o tom mít doma a v masérně pyramidu - ale slyšela jsem, že musí mít přesné rozměry (jako zmenšenína v přesném měřítku Cheopsovy pyramidy) - může mi, prosím, někdo pradit? I s výběrem nejvhodnějšího materiálu? Děkuji, Marcela

zaplos (St, 21. 6. 2006 - 18:06)

Co na to rict ono to skutecne funguje ale je treba o tom neco vedet ja stim odrusuju pat.zony.Jde o to ji spravne nasmerovat plochou sever jih pokud je spatne nainstalovana muze uskodit a co se tyce spani pod pyramidou je to o nicem pred mesicem sme testovali velkou pyramidu skladacku z medennych trubek tak sem ji spravne nasmeroval a prvni ji otestoval, za minutu sem se nabil pak me telo nastavilo energetickej obal vice se do mne nedostalo proste telo se samo zacalo branit tak ze nemusite tam sedet celej den ted se tam leci vsichni chatari slozili se na to a ja to pouze otestoval a spravne nasmeroval,podivejte se na muj web do:zajimave odkazy je tam hodne o tom i kde se to da koupit za lacino jedna15-20cm pyramida vam odrusi celej byt a jeste vas to leci.Muj web je http://zaplos.webpark.cz tam se o tom doctete vice.

Janina (Čt, 15. 12. 2005 - 08:12)

Můj otec si asi před šesti lety vyrobil malou pyramidu. Dal si na ní záležet, propočítal přesné rozměry a pod touto pyramidou natočenou do těch správných světových stran si léta ostří opotřebované žiletky. Nechtělo se mi tomu prvně věřit, je to téměř jako zázrak :-)! Máti pak zalívala pyramidovou vodou jeden truhlík se semínky a druhý zalívala vodou obyčejnou. Výsledek tušíte. Ty semínka opečovávaná vodou z pyramidy vyklíčila rychleji, rostlinky byly MNOHEM větší a silnější než ty z druhého truhlíku. A teď tatínkovi zase pro změnu visí nad postelí jakási malá konstrukce z drátů (no moc estetické to není..)v podobě pyramidy. Jednou, když mě pobolívala hlava a byla jsem unavená, jsem si šla lehnout právě pod tuto konstrukci. Upadla jsem do zvláštního jakoby zmateného spánku, samé zvuky, rychlé mihy před očima..ani ne sny... Probudila jsem se s rozpolcenými pocity, nedokážu je definovat, ale jsou spíše negativní. Hlava mě bolela dál a já už vím, že pod pyramidou už spát nebudu. Zřejmě jsem pod ní ležela déle než moje tělo uneslo :-)

Veronika (Ne, 20. 11. 2005 - 23:11)

Omlouvám se za dvojí vložení příspěvku

Reklama

Přidat komentář