Reklama

Blondýny, tmavovlásky či zrzky??

Lucka (Ne, 11. 5. 2003 - 18:05)

Tak hele :)Měla jsem dlóooouhatánský světlehnědý - až špinavěblonďatý vlásky skoro pod zadek (zelený očka). Celej život (skoro jak obchodní značka:)No a pak jsem se jednou tak vesele vsadila )a samozřejmě jsem si byla jistá svojí výhrou, protože, to bych nikdy nevsadila svojí chloubu)No a a prohrála!Šla jsem na ježoura a na červeno!Důchodci si mohli ukroutit kebule, spolužáci řvali smíchem, sokyně blahem a rodiče studem...no, a pointa?Byste měli vidět těch chlapů, co se kolem mě hned vyrojilo!Vypadám suprově ulítle,sportovně a na první pohled jako holka, se kterou je prdel (to jsou slova kamaráda)Tak, a teď si to přeberte.Na barvu vlasů neni prostě spolehlivá rovnice (dalo by se dokonce říct, že je to rovnice o všech neznámých :)Pa, vy vlasatice.

teenushka (St, 7. 5. 2003 - 13:05)

poslyste:ja si myslim,ze je to vo tom,ze ja blondyl v prirode maalo.(teda diky barveni se to kompenzuje..) ja osobne sem exoticka kraska s dredama a jelikoz tady v cechach jich taky neni moc mam jakyho koli chlapa,kteryho chci.

Honza z Brna (2 (So, 3. 5. 2003 - 08:05)

To jsem rád, žes mě zmínila.... :-)))

makča (Pá, 2. 5. 2003 - 13:05)

tak vidim, ze zrzky teda vubec nejsou v oblibe, teda krome Honzy.ja vam neco povim, damy, tem co se jejich pritelum zrzky nelibi nebo k nim maji odpor jak vy rikate, to rikaji mozna vam, ale je malo takovych, co by odmitlo atraktivni peknou zrzku, nebo jak Jitka rika unylou pihatou bledulku.Mohu to rict primo ze sve zkusenosti, protoze jsem taky nositelkou zrzavych vlasu.ale nic se nezmeni na faktu, ze zrzavych nas moc neni a tak je budou ostatni nezrzavi nejak odsuzovat.

advocatus diabo (Ne, 20. 4. 2003 - 14:04)

Kdepak blondyny, BRUNETY se muzum libi nejvic, protoze v nich vzbuzuji ochranitelske pudy!

Lucy (So, 19. 4. 2003 - 19:04)

Je to tak... blondýny se mužům líbí více, protože v nich vzbuzují ochranitelské pudy a muži si taky často myslí, že si s nima můžou dělat co chtějí (nevím kde to berou, ale je to tak). Můj přítel má nejraději blondýny, když už se mu líbí bruneta, musí mít velice pěkný a milý obličej! Zrzky se mu nelíbí vůbec.

linda (Po, 14. 4. 2003 - 15:04)

honzo, klidně bych ti dala fotku, ale tu moji nejlepší má u sebe přítel a asi by ti jí nechtěl dát..:-)

Honza z Brna (2 (Po, 7. 4. 2003 - 12:04)

Lindo nechceš mi poslat aspoň fotku???? Co rande 19.5.???? :-))))))

Alena (Čt, 3. 4. 2003 - 13:04)

Ahoj Pajo,no jasně, s tim hormonem jsem to spletla, ja mystela pochopitelně u mužů ten mužský, no ale je to pravda s tím plešatěním, nevíš?

Paja (Čt, 3. 4. 2003 - 10:04)

Jeste me napadl jeden protiargument k tomu vztahu blondyna vysoka hladina estrogenu. Copak male holcicky co maji blond vlasy maji take vysokou hladinu estrogenu ? To je prece nesmysl ...

Jana (St, 2. 4. 2003 - 20:04)

Ahoj vsem, chtela bych jenom pridat nazor na toto tema. Ja jsem blondynka, moje kamaradka je tmava cernovlaska. Obe jsme stihle, mame roztomilej ksichtik, vlasy stejne dlouhe, ale u kluku vitezi cernovlaska! Mam pocit, ze blondynky v tyhle dobe nejsou vubec atraktivni, zato cernovlasky s tmavou kuzi kluky vzrusujou. No jo, co se da delat:-)

linda (Po, 31. 3. 2003 - 10:03)

nezname se honzo pravděpodobně proto,že bylím v matičce praze a ty asi o kousek dál.. :-)) Přeju ti hodně štěstí při hledání vhodné rusovlásky..

Honza z Brna (2 (Út, 25. 3. 2003 - 20:03)

Jééééé Lindo, kde sakra jsi????? Proč se neznáme?????? :-)))))))

linda (Po, 24. 3. 2003 - 13:03)

milá JITKO! mám pocit, ze tady objíždíš témata a všude se navážíš do lidí se zrzavýma vlasama. Aby bylo projednou jasno, jsem zelenooká zrzka se světlou kůží, štíhlou sexy postavou a krásným obličejem. To,co tady už několik pánů napsalo, o ženy mého typu je na straně mužů poptávka,což mohu potrvrdit i z mé zkušenosti. A nesouhlasim s názorem,že hezkých rusovlásek je málo, protože mají netypickou krásu, kterou ne každý ocení. Jestli se odvážíš, tak odepiš!:-)

Paja (Pá, 21. 3. 2003 - 13:03)

Plesateni u muzu zpusobuje premira TESTOSTERONU (muzsky pohl. hormon), ne ESTROGENU (zensky pohl. hormon). Premira estrogenu u muzu muze zpusobit leda tak zvetseni prsou a zmenseni penisu, naopak zhoustnuti vlasu, ridnuti vousu a tak.

Alena (Pá, 21. 3. 2003 - 11:03)

Pajo,dobrý dotaz:-)Já jsem někde četla, že u mužů způsobuje přemíra estrogenu plešatění. Prý ti trochu nebo více proplešlí jsou náruživější nebo tak něco. A musím říct, že s tím souhlasím, tedy podle vlastní zkušenosti, ale to může být jen náhoda. Nevíte někdo?

Paja (Pá, 21. 3. 2003 - 11:03)

A ceho je priznakem blondadost u muzu ? Ze by taky estrogen ? :-))

sabrina (Čt, 20. 3. 2003 - 22:03)

Cituji z knizky Proc muzi neposlouchaji a zeny neumi cist v mapach: "Svetle vlasy jsou znakem vysoke hladiny estrogenu, coz vysvetluje, proc muze tolik pritahuji blondynky. Svetle vlasy jsou ukazatelem plodnosti. Po porodu prvniho ditete svetlovlaskam ztmavnou vlasy, protoze poklesne hladina estrogenu. Po druhem diteti ztmavnou jeste vice. Pokles hladiny estrogenu je vinikem toho, ze na svete existuje jen velmi malo prirozenych blondynek starsich triceti let."

nika, (So, 15. 3. 2003 - 14:03)

Ahojte.Vase tema me velice zaujalo.I presto,ze se o tomto tematu posledni dobou mluvi vic a vic,zadne viditelne vysledky nejsou.Ja vam povim svuj nazor.Ja osobne jsem puvodni brunetka,ale ta hneda barva natolik zevsednela az byla vyslovene nevyrazna a nudna,coz u muzu moc nadseni nevyvolalo,a ani ja se necitila nijak oslnive,tak jsem se nechala obarvit na zrzku a vysledek se dostavil.Muzi si me vsimaji daleko vic nez predtim i kdyz vedi, ze jsem barvena,ja se citim hezci,pritazlivejsi...Na otazku proc maji muzi radeji blondynky nez brunetky,je jednoducha odpoved.Jasne, ze to ma co delat s jistym sklonem ochranovat,ale (ted to mozna bude znit jako klise)jen jsem se ptala par svych kamaradu a zjistila jsem, ze je to prevazne protoze se o blondynkach rika,ze jsou mene chytre...nerikam ze vsechny to rozhodne ne,(nechci nikoho urazit) ale par jich znam a verte mi je to totalni katastrofa....Takze si myslim,ze to je hlavni pricina, proc muzi chteji blond zenu....rekla bych tito muzi by nesnesli vedle sebe nekoho stejne inteligentniho(pokud to jde)nebo nedej boze chytrejsiho.Muj pritel se netaji tim,ze se mu libi vice cernovlasky a ani tim, ze s blondynou by to na delsi vztah nevidel.Tak nevim.Osobne se mi nelibi, kdyz se cernovlaska odbarvi na blond a naopak, ale pokud to jsou mirnejsi zmeny, tak si myslim, ze to neva.JA osobne si velice rada barvim vlasy, pomaha to ve spouste vecech tak proc ne.

moni (Po, 10. 3. 2003 - 14:03)

drive jsem nosila ruzne odstiny hnede, zrzave, fialove a cervene. moc se mi to libilo, protoze vlasy se hezky leskly a vypadaly zdraveji nez ted kdyz jsem blondyna. podle mne blondyny vypadaji tak nejak lacine. tmavovlasky jsou vyraznejsi.

Reklama

Přidat komentář