Reklama

Blondýny, tmavovlásky či zrzky??

Benjamin (Čt, 11. 12. 2003 - 17:12)

A mně se stejně nejvíc líbí žlutooké modrovlásky.

Karob (Čt, 11. 12. 2003 - 00:12)

a co zelenooké hnědovlásky?

Ivan (Út, 9. 12. 2003 - 22:12)

A mně se nejvíc líběj modrooký černovlásky.

petr (Út, 9. 12. 2003 - 10:12)

Ahoj. Vraťme se k tématu.Mě se líbí nejvíce dlouhovlasé blondýnky s hnědýma očima.Každému ale sluší něco jiného.

zoe (Ne, 7. 12. 2003 - 17:12)

No bez urazky, tvuj pritel je dosti hloupy. Generovat lidi dle vlasu:(((Vetsi hlupak snad nemuze byt!!!

José (Po, 1. 12. 2003 - 21:12)

Rád bych, ale nic pozitivního mě nenapadá!

Martin II (St, 26. 11. 2003 - 19:11)

Tak pochvalte už ty přiblblý blondýny někdo, ať jim to není líto!

Honza z Brna (2 (Čt, 20. 11. 2003 - 19:11)

No, je asi fakt, že spousta blondýnek si na tom zakládá a myslí si, že všechno co musí v životě dělat je usmívat se a všechno jim projde. Jenže spousta takových je i mezi tmavovláskami i zrzkami. Člověk si nevybere, hezká holka to o sobě ví a zneužívá toho, nadruhé straně je tomu tak i u kluků a divit se tomu člověk taky nemůže, bůhví jaký by byl/a kdyby vypdal/a jako ten/ta či onen/ona.Existuje ale i druhá skupinka, podle mě početnější, a to jsou normální pěkné, hodné holky, blodnýnky, brunetky a jiné...které jsou fajn, nenamyšlené a milé.Taky si myslím, že to jaká je ta která holka v posteli, vůbec nezáleží na barvě vlasů, ale na tom, jak se k problému stavěla maminka (dědičnost je totiž všudypřítomná), jaké zkušenosti holka má z předešlých postelí...a vůbec, zkrátka na něčem úúúúúplně jiném.

MUDr.Mengele (Čt, 20. 11. 2003 - 01:11)

Blondýnky jsou povrchní a nafoukané... už odmalička slyší, jaké jsou princezničky bla, bla, vypadají jako Barbie,ale v posteli jsou jak dřeva. Hmmm, takové tmavovlásky, nebo zrzky - to je jiná! ;-) Wow!

Miloš (St, 19. 11. 2003 - 21:11)

Já ty peroxidový nádhery taky nemusím.M.

Míla (St, 19. 11. 2003 - 20:11)

Dost se mi líbyl příspěvek Janiny.Blondány, žejo?

Niky (Po, 17. 11. 2003 - 13:11)

Už mě tohle věčně řešený téma moc nebaví. Jsem blond a vždycky jsem byla a rozhodně si na tom nijak nezakládám a ani nemyslim, že by to bylo důležitý. Kdybych byla kluk, tak by se mi líbily milý, usměvavý holky s jemnym obličejem a bylo by mi úplně jedno, jaká barva vlasů ho doplňuje.

Tana (Čt, 13. 11. 2003 - 14:11)

Holky, nic proti blondynam. Tohle je reakce na Janinu. Treba to nekoho bez predsudku pobavi :-)Tady je vtipek:Policajt zastaví Porsche, v něm sedí úžasná sexy blondýna.> "Vaše doklady, prosím. "> Blondýna mu je podá a policajt ověřuje vysílačkou, jestli není auto kradené.> Kolega mu povídá: "Hele, nesedí v tom autě taková úžasná sexy blondýna?"> "Jo, to sedí," povídá policajt. > Kolega: "Víš co, jdi k ní, rozepni poklopec a vyndej HO !"> Policajt: "Cože? To přece nemůžu udělat!"> Kolega: "Líbí se ti, ne? Tak udělej, co ti říkám a neboj se!"> Policajt tedy přistoupí k autu, otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho.> Blondýna si povzdechne: "Ježíši, už zase dechová zkouška..."

Lep (Čt, 13. 11. 2003 - 10:11)

To Janina: ja jsem natural bruneta... mam cokoladove tmave vlasy a k tomu taky velke cokoladove oci.A jestli ty mas pocit, ze to je antikoncepcni a nemohlo by se ti to "LIBYT", tak je mi to uplne fuk!Protoze mne se to libi a memu drahemu taky... Mejte se! :)))

Eva (Čt, 13. 11. 2003 - 09:11)

Mila Janinko, ty budes asi opravdu velmi inteligentni holka.. Ale asi ti jeste nedoslo,ze na prisprostly bloncky taky nikdo neleti. Ale pokud jsi na holky, tak ti neberu tvuj vlastni nazor, ze jsou brunety antikoncepcni!!:)

Petra (Čt, 13. 11. 2003 - 07:11)

Ale, ale blondýnko Janinko, že by závist? Nebo spíš IQ tykve nebo houpajícího koně? Každý je přece něčím krásný, ať je to už blondýna nebo bruneta.Tak si to tak neber.

zuzka (St, 12. 11. 2003 - 17:11)

:))) Mam pocit ze je Janina naprosto blba, ale ne proto ze je blond, proste se s tim narodila.

Tereza (St, 12. 11. 2003 - 17:11)

:-)))) LIBYT, ze by ty vtipy o nekterych blondynach byly pravdive, co myslis Janino???

Janina (St, 12. 11. 2003 - 17:11)

Kde jsou brunety? V prdeli. Brunety se můžou jít akorát zahrabat, jsou antikoncepční jak pytel brambor. S blondýnama se vizáží vůbec nemůžou srovnávat a líbyt se můžou leda tak slepci, kerej by se na blondýnu v životě nezmoh.

Marek (St, 5. 11. 2003 - 22:11)

Kde jste, brunetky?!

Reklama

Přidat komentář