Reklama

Blondýny, tmavovlásky či zrzky??

Luboš (St, 3. 9. 2003 - 18:09)

Tmavovlásky. Jednoznačně! S těma se dá ještě občas vydržet...

Petr (St, 3. 9. 2003 - 12:09)

No to je fakt, na takový typy jako Ornella Muti, Andrea Verešová nemá žádná blondýna.

SAMSON (Pá, 29. 8. 2003 - 18:08)

Taky bych řek, že když se u ženský sejdou černý vlasy s modrejma, nebo zelenejma očima, není co řešit, pokud ten chlap není slepej, nebo přihřátej!

Sára (Čt, 28. 8. 2003 - 06:08)

Martine, jsem pro, já jsem tmavá brunetka, vlnité a husté vlasy, modrošedé oči a chlapi jenom koukají... Takže 100 lidí, 100 chutí !!!

Martin (St, 27. 8. 2003 - 20:08)

Taková černovláska s modrýma očima...To nemá chybu!

O. (Po, 25. 8. 2003 - 21:08)

Tak to není můj případ - jsem sice blond, ale sebevědomí je pěkně nízko... barva vlasů je na nic, stejně se po pár minutách pozná, jestli je holka normální a dá se s ní mluvit...

Pavel (Po, 25. 8. 2003 - 09:08)

To je blbost. Ja mam rad brunetky. Kdyz jsem byl mlady a nerozvazny tak se mi sice taky libily blondyny. Jak clovek ale poznava ruzne typy zen, jejich chovani, inteligenci, sexualni naruzivost tak zjisti ze optimum (alespon pro me) jsou brunetky.Zda se mi, ze si blondyny trosku o sobe vice mysli. Proto je o nich asi i tolik vtipu.

Vlasta (Po, 25. 8. 2003 - 09:08)

Chlapům se stejně líbí mnohem víc blondýny. Neznám snad žádnýho, kterej by měl bruaty radši. A hotovo!

Vlasta (Po, 25. 8. 2003 - 09:08)

Chlapům se stejně nejvíc líbí blondýny. A hotovo! Neznám žádnýho chlapa, kterýmu by měl radši brunety.

Vlasta (Po, 25. 8. 2003 - 09:08)

Chlapům se stejně nejvíc líbí blondýny. A hotovo! Neznám žádnýho chlapa, kterýmu by měl radši brunety.

Libor. (Po, 14. 7. 2003 - 20:07)

Nejlepší je přírodní barva vlasů...Když se na to podíváme s hlediska esoterického archetypální obraz dokonalé barvy vlasů je blond. Proč? Nu protože rozpuštěné blond vlasy jsou velmi sexuální vyzývavé, odráží se v nich slunce...já osobně nemám rád vlasy odbarvené a obarvené. nesnáším ty na rudo...

Jana (Po, 7. 7. 2003 - 21:07)

Ja mela taky vsechny mozny barvy vlasu. Jedni rikali ze blond mi slusi u druhych jsem zabodovala s cernymi. Ted mam sve 'mysi' lehce prosvetlene s blond praminky a jsem spokojena. Vypadam prirozene a inteligence mi rozhodne neubyla. Zaznamenala jsem zajem u muzu ve vsech barvach takze je to opravdu podle kazdeho gusta.

Týna (Pá, 4. 7. 2003 - 10:07)

Taky bych se na tohle tema rada vyjadrila. Ja s barvama driv hodne experimentovala-od prirody jsem hnedovlaska-a mela jsem na hlave vsechno od blond po cernou. Nemyslim si, ze by byla barva vlasu nejak rozhodujici. Zalezi na typu holky, na tom, co ji konkretne slusi. Kazdemu se libi neco jineho-nekomu blondyny, jinemu brunety. Muj bracha rika, ze mu vubec nezalezi na barve vlasu, ale na celkovem dojmu, ktery na nej dotycna udela. To, ze pani maji radsi blondynky, je podle mne proste jeden velky mytus.

sona (Čt, 5. 6. 2003 - 17:06)

To je mozny...uznavam ze proste uz to asi tak zustane....jee hele tamhle jde blondyna! Ty jo to je ale k---a. !Zalezi na tom co po ni chtej? Jestli sex...neni co zavidet..jestli vztah? Hele kamoska je bruneta a ma taky dost velkej uspech u kluku. NA BARVE PROSTE NEZALEZI: ANI V POSTELI A ANI VE VZTAZICH.

sona (Čt, 5. 6. 2003 - 17:06)

Proboha, neni to jedno?)))ja vim, jsou mezi nami taci, kterym to jedno neni...ale proc??? Stejne si myslim ze je to jedno. Muj pritel je uplne blbej do blondyn...a miluje mne a to sem hnedovlaska...kamos by nikdy pry nechodil s blondynou a je s ni 2 roky!To je to samy jako kdyz se rika ze blondyny jsou v posteli lepsi nez hnedovlasky...to je naprosta picovina! Nebo ze zrzky jsou divoky.....mozna ze jsou ale to i my hnedky a bloncky nee? tak vo co go?)

Zkopaný (Čt, 22. 5. 2003 - 11:05)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupně mi ji ničí v obci Huzová u Štemberka na Moravě. Mouši se na mě domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci

Karel (Út, 20. 5. 2003 - 17:05)

Vážení nejlepší ženy jsou brunety,jak v posteli, tak v kuchyni, ale i ve společnosti. Právě proto, že je baba blondýna je namyšlená a myslí si o sobě , že je nejlepší.

Marcela (Út, 20. 5. 2003 - 01:05)

Za svůj život jsem se dopídila k názoru, že to, jaká barva vlasů se mužům líbí v momentě, kdy tu ženu absolutně neznají, závisí na tom, jaké vlastnosti si pod kterou barvou vlasů vědomě nebo podvědomě představují. Taky jsem na toto téma vedla dlouhé rozhovory s mnoha přáteli a vesměs se shodli v definování toho, jak na ně působí blond nebo tmavé vlasy. Blond pro ně byli leckdy symbolem něžnosti, jakési romantiky, leckdy taky souvisely v kombinaci s pěknou postavou dívky s jakýmsi vnímáním "blond modelky". Tmavé vlasy zas pro ně byli většinou příslibem divokosti a vážně, také větší inteligence. Mno, nejsem muž, takže nedovedu soudit:-) Mě se dokáže normálně zdát hezkou blondýnka nebo tmavovláska, když je milá a má "šmrnc", nic jiného asi jako žena posoudit nedovedu. A zrzky mí přátelé komentovali jen s potutelným úsměvem nebo vysypali celou škálu vtipů a pověr, protože já jsem zrzka. I když zdaleka ne zrzka se světlou pletí. Pleť mám v létě opálenou naprosto dohněda, to jsem zdědila po tátovi, který vypadal naprosto stejně, jen měl vlasy světle blond. Zrzavé vlasy mám pak po dědovi, takové tmavězrz a oči tmavozelené:-) Krom trochu pihatého nosu tedy jsem velice netradiční kombinace zrzky a mám silný dojem, že to je přesně to, co na mě muži vždycky viděli: je nás zrzek skutečně málo a těch "netradičních" opravdu velmi málo a v tom to je. Mimochodem bych vám přála vidět moji kamarádku, která má světlezrzavé vlasy, je drobná, má světlou pleť, plno pih a naprosto tmavěhnědé oči - na první pohled se zdá, že jsou až černé - to taky každého hned zaujme:-)

iva (Ne, 18. 5. 2003 - 17:05)

co znamena ci jak vypada exoticka kraska s dredama. dekuji

jan (Ne, 18. 5. 2003 - 16:05)

K tématu:Můj sen je tmavooká tmavovláska,všechny mé bývalé partnerky byly blond a ženu mám zrzku.-Všechny jsou totiž krásné !! Tak co řešíte!?

Reklama

Přidat komentář