Reklama

Cesky penis

šuplerka (Pá, 3. 8. 2007 - 10:08)

Lukášku2, ty roztomilý hošíku, to chce talent, víš?Právě, kdyby v ní smočili 1-2, tak pozná houby, ale ty jsi se mi nějak rozohnil.Ty snad nepoznáš dvojky prsa od trojek?A i kdyby měřila, proč ne?Žena vždy chce vědět na čem je a pokud chlap nemá mindrák,proč by si ho nenechal přeměřit?My doma s přítelem měříme několikrát denně, co kdyby byl najednou ještě větší, než je?Tak se nečerti, vem si šuplerku a přiznej barvu.

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 09:08)

Tak dobře, Andy a Mary, dám vám, oč si žádáte. Obě jste zamindrakovaný pubertální pí.., v horším případě čů... Andy tu provedla výčet čur... svých partnerů, změřených na milimetr přesně. Výrazně odlišila 15 a 16 cm. Proboha, jaks to poznala ? Tos ho vážně přeměřila šuplerou každýmu, kdo si ho v tobě smočil, ty manažerko ? Ty asi budeš ráda, když si o tebe vůbec někdo vyklepe pytlík. Každej, kdo si aspoň jednou mr..ul pozná, jak kecáš.

Je to takhle ta správná diskuze ?

Kunderova (Pá, 3. 8. 2007 - 09:08)

Soníku-tak se připrav na útoky, posílila si řady rebelek.Ale ode mně to nebude, já mám svého Kunderu, sice stojí za vyl...pr..., ale už jsem si na něj tak nějak zvykla.Sice by se mohl občas tak nějak opláchnout, ale to už k němu patří, ta nenávist k vodě, ale jinak plave jako kapřík ve vodě,nejen tam, ale i v životě a tlamu má taky jako kapřík, žádný zub, jen si tu nevymáchamou hubu stále otvírá na mě i na všechny okolo.

Soník (Pá, 3. 8. 2007 - 09:08)

Tak si tu pročítám, co nového se dozvím o českých penisech a pravdou je, že víceméně nic, jenž že se liší, stejně jako vagíny, ale to snad již všichni víme ze základny, ne? Můj manžel ho má 18 cm dlouhýho a 4.5 cm širokého. Nemám s ním problém,ani s jeho rozměry, tvrdostí či ejakulací. K těm vašim hádkách chci říct jediné. Již dávno nejsme ve středověku, ale v demokracii a jak říká Andy, máme právo svobodně říct svůj postoj či názor. V názorech se budete lišit vždy, protože každý hájí to své. V tom spočívá individualismus! A taky chci zopakovat, co jsem tu četla jeden příspěvek. Penisy se rozdělují stejně jako pochvy na 3 velikosti a v sexuálním vztahu je důležité, aby se sešli jedinci, kteří do sebe velikostně zapadají.

Pravá Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 08:08)

Lukáši2, je hezké, že tu máváš anglickou statistikou, ale já přišla do diskuze ČESKÝ PENIS, ne nějakej anglickejch studentíčků, to ad1! Ad 2 je ta, že nemůžete takhle průměrově počítat, že chlap s delším než 18 cm je každý 130 chlap a tím vydedukovat, že abych za svůj život mohla poznat dva, musela jsem nejdříve voject 260 chlapů! Tato statistika ani dedukce v tomto případě nezmění nic na tom, že můj názor již znáte! Dala jsem za pravdu Jessice, že záleží na tvrdosti i šikovnosti, ovšem v mém případě i na délce, páč se s vrabčákem 12 cm prostě nespokojím ani neuspokojím tak, jak to mám ráda. Chápete to? Co je na tom k nepochopení, omýlat vám furt můj názor dokola? Prostě ho mám, je můj a stejně jako vy, na něj mám právo! Nemusíte s ním souhlasit, ale naučte se ho respektovat!
Jess: To, že jsi potkala blba, kterej ještě neví, v čem spočívá krása sexu, ze to asi nemůžeš, ale ani já ne, prostě někdo je takový, druhý makový, ale souhlasím s Mary, nemůžem je házet všechny do jednoho pytle!
Ty příspěvky v noci nejsou mé, nefetuju, ani nedělám noční, to normálně spím!
Co se týče Kundera a Kunderové, docela se bavím:))

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 08:08)

Jen slušně brouhu..
Všichni přece víme, že Lukáš2 má pravdu, on to ví též, takže nic proti němu, je to super, fakta jsou super, ale co na nás vybalíte teď?...My Ostatní jsme se chtěli prostě pobavit, dát řeč o tom našem českém ptáčkovi, podrbat, postěžovat si, pochválit, no ne? Takže se na nás klidně cokoliv, ale vaše suché příspěvky po čase začnou v diskusi drhnout..
A pánové, ať se vám to líbí nebo ne, bohužel vám inteligentním, tedy až na Logika:), kazí reputaci muži typu Kundere, věrný druh Paní Kunderové (staré Blažkové). A že jich po té naší krásné zemičce běhá! :))
Broučku jeden neLogický, nevaž se, odvaž se!

Logik (Pá, 3. 8. 2007 - 08:08)

Lukáši 2, výborně! Přesně taková fakta jsem měl na mysli a něco málo uvedl. Ty jsi však důkladnější a podrobnější - to je správné, držím ti palce. Ti chytří ti rozumí a na ty ostaní se můžeš ty i my vys....

Kunderová (Pá, 3. 8. 2007 - 08:08)

Mary, to je přesně von,má ho v houpu 7 cenťáků a bude tady žvatlat bláboly.S lahváčem i chrápe, pod kanapem fusekle samá cibule,sláma tu trčí i z uší a furt někam leze do kouta, kde slintá nad těma kurvama hesterama jaký maj kozy a kdyby jenom to, fňuká nad chlapama s pořádným klackem.Tak pak fňukáme voba, von že takovýho nemá a já že bych chtěla, aby takovýho měl.Furt se z toho musí vožírat a tak je to pořád.Kundere, řikám tě neschovávej se poď už domů,už mi fakt sereš.

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 08:08)

Tak takhle vypadá průměrný Český penis, jo Kundere? Přes den na plechu před krámeme sosá lahváče a večer v zahnojených montérkách v knajpě? V zahraničí jenom prstem po mapě a slintá nad holkami z Playboye? No fuj! Upřímnou soustrast paninko, na to už zabere jen naložit do Sava:)))))))

Kunderová (Pá, 3. 8. 2007 - 07:08)

Kundere, ty dobytku, zas si nepřišel, to ses zase někde spil do němoty co?Co to tady vyvádíš za neplechu?Kasáš se tu svejma rozumama a já už čekam 4 dny, že dorazíš do chalupy a dojdeš do konzumu.V mozku už máš z piva kostku, doma se tě nepostaví, špínou páchneš, nemyješ se a neznáš hygienu zdraví.Tropíš tady neplechu, když jsi se mnou v pelechu, nevíš co sním počít si,dokážeš tak pochčít si-své montérky od hnoje.

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 07:08)

No a je tu opět naše agresivní Jess, že...proč zase nadáváš holka? Ach ta mládež...a přestaň se honit za orgasmem, sex není závod, ale super zábava...
Též mám neblahou zkušenost s "velkým", na mě příliš dlouhým, i když nevím, zda to byl zrovna devatenácterák, neměřila jsem ho:( Ale na jeho obhajobu: byl velký, silný a řádně trdý! A jeho majitel velice šikovný:) Žádné rozvalivší se egoistické máčo, ale fakt chlap! Nelze je prostě házet do jednoho pytle, mě by stačily dva:) Jeden pytel pro ty šikovný a druhý pro ty trdla, co si o sobě buď moc myslí, nebo se naopak podceňují! Obojí k jejich škodě..
Těžko říct, jaké údaje by obsahovala moje statistika, já si ty chlapy neměřila! Holky začínám z vás mít komplex, budu si do nočního stolku muset přidat pravítko:) Mohu jen konstatovat, že nejlíp jsem si to užila s muži, kt. ho měli tak akorát na délku (předpokládám kolem těch 16) a pěkně silného s masivním žaludem. A jak jsem psala dřív, oholeného:) Nemám ráda delší štíhlé hřebečky. Podle mě nezáleží prostě jenom na délce, ale i na tvaru (a šikovnosti, v tom máš Jess jistě pravdu). Anonymovy údaje jsou mi sympatické:)
Kundere, Kundere, ty budeš asi pěkné zvířátko...:)))
Dobré ránko všem přeje jedna zamindrákovaná kancelářká krysa...tak nějak si mě Anonymku představuješ, ne?:))))

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 01:08)

Sama jsi blbka náno!

Jessika (Čt, 2. 8. 2007 - 18:08)

Andy, moje statistika je jiná a shoduje se spíš s Lukášem 2. Bylo to od 12 do 19, jak už jsem tu před 2 dny psala, nejlepší sex s 12, nejhorší s 19, poloochablý a neuvěřitelně pyšný na své mužství. ROZVALIT SE A KUŘ, KUŘ, HOLKA, MÝMU MACKOVO TO DĚLÁ DOBŘE. Tak to zrovna nemusím. Nynější má 15, moc milej čůráček, krásně to s ním umí. Ostatních šest podle velikosti: 13,13,14,14,17,18. Snadno spočítat střední délku penýska mých prcířů: 14,8 cm. Pro Andy a podobné blbky- orgasmus bez potíží se všemi. Mnohdy o vícečetný. Stupeň orgasmu naprosto nezávislý na délce přirození. Záleží na tvrdosti a šikovnosti, nikoli na dýlce.

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 15:08)

Andy, jak vznikaji výzkumy, je popsane na Wikipedii, viz ten odkaz, co jsem vložil. Jestli neumíš anglicky, nebo se Ti to nechce číst, jsou explicitně zmíněny 3 výzkumy:

1) měření 80 zdravých normálních američanů různého etnika, cílem bylo shromáždit údaje pro poradenství pacientům, kteří žádají zvětšení penisu. Medikamenty vyvolané erekce, průměr 12,9cm.

2)měření na mužích s erektilní dysfunkcí. Medikamenty vyvolaná erekce, průměr 13,6cm.

3)Na studentech dobrovolnících (400 se přihlásilo, 300 mělo erekci, ty změřili) Průměr 14,9cm. Toto měření pravděpodobně nebylo na reprezentativním vzorku (přihlásili se dobrovolně, měřeni jen ti, kterým se postavil).

Měření prováděná personálem vždy vedou k nižším číslům, než různé průzkumy zahrnující měření dotazovaným.

Nevím, co by mělo poskytnout lepší údaje, než "pouhá" statistika. Statistika je věda zabývající se shromažďováním a analýzou dat.

Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 15:08)

Já se Kundere nebojím, určitě jsi zdatný chlapák, který se stihne posilnit v hospodě, pak na Kunderové a ještě jich pár střihnout slepicím:) U chro chro dřímáš se vší pravděpodobností pravidelně, páč, kdo by si do baráku tahal takové prase:)
Lukáši2, nezapoměň, že jde pouze o statistiky, které mě celkem udivují a absolutně se neshodují se statistiky výše...Nikdo z nás neví,jak se ty výzkumy provádějí, takže nemůžeš takto dedukovat. Já měla asi 15 partnerů, vetšina z nich byli kolem 16 cm, jeden 15, ale za to tlustýho a dva 19 cm. A to nejsem žádná kurwa!
Prostě jí mám hlubší, co vás na tom pořád tak provokuje?

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 15:08)

Ne, Kundere, mohla mít jenom štěstí.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Andy neboj,kvůli tobě jsem ochoten dnes přijít dřív z hospody a dokonce vyklidím i ten chlívek.Pujdeš si pak lehnout ke slepicím a ja si pak zdřímnu s chro chro.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Takže pokud tomu rozumím dobře Lukáši dvojko,žena která natrefila na muže s víc než 19cm penisem je s největší pravděpodobnosti kurva?

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Zajimavý důsledek: aby měla žena jednoho partnera s penisem větším, než 19 cm, musí v průměru vystřídat 50 partnerů (2 ze 100). Aby měla dva partnery s údem větším, než 19 cm, musí jich vystřídat v průměru 100 atd.

Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 14:08)

Kundere, díky, doufám, že se neurazíš, když napíšu, že nejsi můj typ! S Kunderovou vám to skvěle šlape, tak si to nepokaž! papa

Reklama

Přidat komentář