Reklama

Cesky penis

Belinda (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Holky Andy a Mary-jsem Belinda a doufám, že je poznat, kdy sem píšu a kdy ne (i když jsem říkala, že se loučím, ale nedalo mi to), všechno jen ne za chlapi a ještě zamindrákované.Proč nejste upřímný mužský a nepřiznáte, kdy si která stěžovala, slyšíme tady na vás akorát jen od vás super hodnocení, troška sebekritiky by vám asi neuškodila, vy narcisové, co s tím budete dělat?Asi nic, protože vám to tak vyhovuje si něco nalhávat a sami tomu ještě věříte.

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Logik: No comment! Taky se mi zdá, že se za Lukáše2 schovává někdo rozumnější než je on sám, ale plně s ním souhlasil, asi pobral od pána boha více inteligence a smyslu vidět věci z více úhlů:)
HN: i ty škodovky už z našich silnic pomalu mizí...všechno má svůj čas, jednou se dočkáme toho, že všichni budem jezdit na čem a v čem nám nejvíce vyhovuje a líbí...

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Luki2, každá holka musí projít přes zadní sedadlo Škoďule...každá ale jindy. Jako matka dospívající dcery trnu hrůzou, když okolo sebe vidím pubiny, které ze sebe, možná ve snaze najít své místo na slunci, dělají matraci a doufám, že jsme odvedla lepší práci než jejich rodiče a moje dcera takto nedopadne..Na druhou stranu nechci, aby na tom byla jako já. Nic se nemá přehánět. Díky přísné výchově jsem se vdávala nezkušená, manželský sex povinnost, po rozvodu dlouho nic...takže jsem začala pátrat téměř ve 30-ti. Nezkušená třícítka je téměř trapné

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Ahojky Bell! Už jsem si začínala myslet, že ses připojila jako nový Lukáš2! (tedy nejdříve jsem tě hledala pod paní Kunderovou - ale už asi blbnu co..)
Hele, rozumný chlap s malým přece uzná, že hold pro některou (třeba pro tebe a Andy:) prostě dost dobrý být nemůže! Anatomii prostě neočúráš..Hádají se jenom srabi..Vždyť jsou tady přece ještě takové jako já, co naopak nechtějí takového macka!
Pánové ozve se některý méně obdařený, myslím skutečně s malým, a svěří se nám se svými zkušenostmi? A neříjte, že si žádná nestěžovala! Logiku ty neříkej nic!

Belinda (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Andy, to opět nepsal pravý HN.
Logik-ty primitive, tvá slovní zásoba se omezuje pouze na skupinu slov, na které nemá cenu reagovat, jelikož, páč to svědčí o tvé inteligenci.Soudím, že se mezi takovou špínou pohybuješ, jinak bys to nemohl tak přesně dokonale vědět a co tě tak pořád leží v hlavě ty dámy, které mají chuť na velký penis, to nechápu, nejradši bys vykastroval chlapi s velkým pérem, viď aby už tě nemohli konkurovat a odsouvat tě na druhou kolej, že?Jinak mi tvá reakce do ničeho nezapadá, pak už snad jen léčení s kolpexů a zaujatostí.Odsuzuješ a urážíš ženy, co rády "velké", ale nemyslíš, že ty výrazy jsou adresovány chlapům?Přiznej si to, proto ta zloba, páč kdyby oni s velkými M nebyli, tak bys nám možná stačil ty i když o tom pochybuju, páč bych si šla radši koupit pořádnýho robertka.Tak vidíš, jsi vlastně nepotřebný jedinec.

HN (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Je to pravda. Protože ale těch 19 cemntimetrových je hrozně málo,tak většina žen je nepoznala a proto tvrdí, že jím ty malé stačí. Ale když pozná v sobě tu délku a ucítí jednou pořádnou slast, s menším již jí to nic neříká. Je to o komfortu. Ten 19 cm snadno dosáhne až na děložní čípek, na rozdíl od toho běžného 15 cm, který nemá ani šanci na dno pochvy dosáhnout. Ale je to normální. Škodovek také jezdí víc než mercedesů a každý nemá mercedesa, stejně jako každá žena nemá doma borce s 19 centimetry.

Logik (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Samozřejmě, že to nemohl psát Lukáš2, to jste psala některá z vás! Trapné, hloupé, kurevsky primitivní. Důraz je kladen na slovo "kurevsky". Jak už bylo napsáno: v hlavě sračky, mezi nohama jezevčí nora, kolem smrad jako ze žumpy. Dost bylo debilek, víkend s normální ženou nenahradí ani regiment utlachaných, vyrajdaných pí...

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Ale tak to prostě je, stejný příklad můžeme dát s tou škodovkou! Ruku na srdce, kdo si vozí prdel v káře typu mercedes a dobrovolně by ho vyměnil za škodárnu? Já tedy ne a to samé říkám o penisech! Koněčně si začínáme trochu rozumnět! Jsem žena, vím co chci, co mě naplňuje a činí sťastnou a přesně tyto věci ve svém životě vyhledávám:) Partnera s pro mě nejpřijatelnějsím penisem jsem našla, ale kdyby tomu tak nebylo, vím, že bych v takovém vztahu byla nespokojená a hledala jinde dál. Nyní tento pocit nemám, asi jsem našla to, co jsem hledala. Nebojte lidičky, všechno má svůj čas a na každého jednou dojde, nejlíp se má ten, co nezávidí, ale přeje, i jemu je pak přáno a dáno:))

HN (Pá, 3. 8. 2007 - 13:08)

Také jsem se u mnoha žen setkal s názorem, že která nepoznala 19 cm, myslela si, že jí to stačí. A potom už menšího nechtěla, protože si zvykla na velkého a menšího necítila.

Belinda (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Tak koťátka jsem tu, sice jsem psala, že už ne pod jménem bel, ale nějak jste mi chyběli, tak začnem.Andy mám pocit, že se tu objevil nám už známý syndrom dvou jmen, že to nepsal skutečný Lukáš2.Ale nevadí,tento Lukáš2 je rozumný tvor a trošku to tu rozehřejem Já tvrdím, že kdo nepoznal 19 cm, se spokojí s tím, co má a ty méně obdaření se budou hájit hlava nehlava, jen aby obhájily t své nádobíčko.Tak pánové, jak jste na tom,chcípák, nebo velikán?pa už se na vás těší Bellatrix a Jesiko, taky jsem vám chyběla?

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Ženy by se neměly spokojit s málem, jako nějaké laciné děvky. Skutečná dáma musí být náročná, po všech stránkách a vědět co chce, ne jako nějaká puberťačka, co naskočí na prvního chuje, co se namane. Pravá žena chce kvalitu. Než nějakého chudáčka, to radši zajde do sexshopu a pořídí si slušného robertka, co odvede kvalitní práci. Atraktivní ženy si dovedou vybírat. Praví muži, samci, pak zase netouží po nějaké ubožačce, co by si pustila mezi nohy podmíráka. Dají přednost skutečné ženě.

Jeden výzkum prokázal, že žena, která je si vědoma, že je atraktivní, přikládá velikosti partnerova nástroje větší význam. Může si totiž vybírat. Link je zase na wikipedii.

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Tak, tak, Luky2...A co že ta náhlá změna? Netrpíš náhodou nějakým druhem schizofrenie? Já, jen, že na této notě bychom si konečně dobře rozumněli:)
Takže chápeš, co se tu celou dobu snažím říct? Že Mercedes lepší než škodovka?! Ale pozor, i to je věc názoru, ale momentálně s tebou max. souhlasím:)

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 12:08)

Jasně Andy. Navíc, Škodovka tě taky doprví z bodu A do bodu B. Ale proč jezdit Škodovkou, když si můžu vychutnat jízdu Mercedesem.

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 11:08)

No, ne Luky2, to jsi někde opsal, nebo si pamatuješ ze školy? Teď mluvíš jak rozumnej chlap a z tvého příspěvku cítím, že už trochu chápeš tu různorodost pohlavních orgánů:) Souhlasím s tím, že většina žen, vnímá sex důvěryhodněji a přistupuje k němu s větší vážností, proto se spousty žen cítí podvedeně a potupně, když se po té chlap zbalí a jde dopryč! Ale i to se stává!

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 11:08)

Mary, tak teď vážně. Já si taky myslím, že na velikosti záleží a širší a větší (s mírou) je lepší. Už proto, že umožňuje víc poloh při sexu. Žena má někdy ráda, když jí naráží až vzadu na děložní hrdlo. Jindy zase jí to bolí. Při roztahování pochvy se vyplavuje hormon oxytocin (hormon lásky a štěstí a důvěry). Proto by ženy neměly spát s někým, než ho lépe poznají, protože k němu získají důvěru hned co jim kundičku roztáhne svým pyjem. Tato falešná důvěra se pak nezakládá na souznění duší, ale pohlavních orgánů.

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 11:08)

No jestli má šikovný ruce a hezky se ze všeho vylíže, tak to ho beru. Vždyť víš, já nepotřebuji dlouhána, ale šikulu:)..
Ne, žertuji, neberu. To jeho chování by mi fakt vadilo...taky už dva roky svého šikulu mám a jsem spokojená..Již jsem to psala: stálý partner, dokonalé poznání a porozumění..pak to nemá chybu..

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 11:08)

Lukyne2, už mi škupe v poštěváku, jak to tak čtu, jako příprava bys nemusel být špatný, celkově nechci říct, že by to s tebou muselo být špatné, prostě se ti snažím vysvětlit, že ji mám hlubší a nejpříjemněji, neextázověji a nejlíp mě udělá větší, chápeš? Já vím, že šikovné ručičky jsou šikovné ručičky, a že jestli jsi frajer, který se všeho vylíže, tak s tím nemusíš mít problém:) Zkušenosti jsem sbírala jako mladá, mám 7 letou dceru a za těch 7 let jsem měla pouze 2 partnery s rozměry 19cm. Posledních 5 let mám jednoho a stálého hřebce a s porovnáním se zkušenostmi z mládí mě teď sex baví a naplňuje nejvíce. Určitě za to mohou léta praxe, ale taky sex jen s jedním partnerem, tudíž jsme ho za tu dobu dovedly do max. dokolasti pro mě i partnera.

Mary (Pá, 3. 8. 2007 - 11:08)

Mé nevaž se, odvaž se, patřilo Logikovi a on se toho chopil Lukáš2! Bohužel za špatný konec! Po jeho prvních příspěvcích jsem si myslela, že se konečně přidal nějaký rozumný chlap, kt. se nebude stydět podělit o své názory a zkušenosti a dle svého zvyku přidá něco ze statistik - ale českých! Jak moc jsem jsem se mílila! Další egoista schovávající se za snůšku zprostoty a vulgárnosti..Tak proč tedy do diskuse o penisu lezeš, když tě něčí názory na něj, no a následně sdělené zkušenosti, tak rozčilují? To ses chtěl pochlubit tím, že umíš hledat v zahraničních statistikách? A co život, ten jsi tam taky někde našel? Co tě opravňuje k tomu říkat mi, že jsem zamindrákovaná pubertální pí.. a čů...? Matka tě zřejmně nanaučila slušnosti a respektu k názorům jiných. Být můj syn, tak tě ohnu přes koleno a seřežu...
Soni tak vidíš, jak to tu chodí. Když už myslíš, že si chce někdo fakt popovídat, tak přijde sprcha... Zlátí Kunderovi!

Lukas2 (Pá, 3. 8. 2007 - 10:08)

Měřím si ho 3x denně, ráno, v poledne a večer před spinkáním. Mam ho 12,3 +/- 0.1 cm. Večer bývá asi o 0.5 mm delší, asi jak s ním celý den cvičím a držím se za něj, abych se ujistil, že tam pořád je, ten můj poklad.

Víš, Andy, v noci se mi občas zdá, že mám velkou kládu a ženský na ulici se mi samy nabízí, když to vidí. Já dělám drahoty, ale nakonec stejně každou z nich protáhnu. Řvou u toho blahem.

Škoda, že skutečnost je jiná. Vím, že Ti nemám co nabídnout, ale prosím, zkus to se mnou, pusť mě aspoň jednou. Musí to být s tebou úžasný zážitek. Jsi tak zkušená. Budu se moc snažit, slibuju. A pak se budu s obdivem koukat, jak se budeš kroutit, až do tebe tvůj přítel zajede se svým mackem a poté, co jsem tě směšně rozdělal tě báječně protáhne a dodělá.

Andy (Pá, 3. 8. 2007 - 10:08)

Soníku, další normálně myslící ženská, takže tě vítám do našeho spolku, přestože ti nedoporučuju tu zůstávat. Divím se, že 18 cm tvého manžela tu nikoho nepohoršilo:)
Lukáši2: Tak a teď mi řekni, kdo z nás má větší mindrák? Nejlepší obrana je útok, čemu se tedy bráníš? Tomu, že znám svůj roštěp palce a ukázováčku a vím, že je to rovných 15 cm? Narozdíl od tebe si sex užívám a chci, aby si ho užil i můj partner, tudíž na šulínka šáhám, hladím a raději se neptej, co ještě, aby se ti nepostavil, ty statistiku! Nemusím nosit pravítko, mám oči, ruce a dobrý odhad. Nepocházím ze zvláštní školy, víš?
Máš nějaký problém s manažerkou? To víš, to je zodpovědnost a kvalita práce, ale tu ty jistě nedokážeš nikomu nabídnout, páč tvůj přístup k lidem a vyjadřovací schopnosti mluví za své! Max. zametač krys, co ho má tak malýho, že si musí ego nahánět na internetu v anglických vodách:)

Reklama

Přidat komentář