Reklama

Cesky penis

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Že seš to Ty,tak je jen pro Tebe,květinko.Jaká je tvoje náročnost na stupnici od 1 do 10?

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

No jo Magdo,ale probuď někoho,kdo spí zimním spánkem.Víš co dokáže taková medvědice,když jí vyrušíš ze spánku?Tam to žádnou vášní nezachráníš.Někdy,teda většinou je lepší ty medvědice nebuďit,raději nechát spát.

holka (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Budu se tě líbit panáčku a to jsi takhle rozdávačný?Já bych chtěla aby byl jen můj.

Magda (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Chichichi, Kundere, ale každý muž má tolik vášně, kolik jí umí v ženě probudit! Nebude ten problém v tomto?

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Půjčím,pokud jsi k světu tak proč bych nepůjčil.Není to sice dvaceticentimetrový macek,ale za to velice výkonný a hlavně tvrdý.

Kunder (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

A co taková česká kunda?Jak ta se vám líbí?Myslíte si,že česká žena je ta pravá pro nás?Když jsem někde v zahraničí,kolikrát si říkám,kde se v nás bere ta drzost říkat,že máme nejkrásnější ženy na světě?A sex s českou ženou?Bída,sto let za opicema.Žádná vášeň,jen takové pokusy.Jsme my to muži chudáci v této zemi.

holka (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Anonýmku a půjčíš?Nechtěla bych už jen snít, ale chtěla bych realitu.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Je to paráda,lehnout si na záda a číst si vaše příspěvky.Stojí to za to.Jak si dokáže jeden člověk psát sám se sebou.Holky,když se vám sexu nedostává,tak si alespoň nevymyšlejte.Nebo holko,nebo muži,nebo co jsi vlastně zač.Myslím si,že bys byla ještě ráda,kdyby jsi mohla držet mého ptáka v ruce.A věř mi,je o co stát.Je pravý a není smyšlený jako ten v tvých představách.

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

je to paráda, lehnout si na záda a číst si...

Mary (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

Ahojky Logiku.
S tebou jsem si ještě nepovídala, ale už teď jsi mě fak dojal...Fakt si myslíš, že jsem někoho urazila? Tak rychle? Jsem tu první den a už tohle...A čím? Vysvětli, co konkrétně tě z mých príspěvků je urážející? Nebo jen tak naprázdno tlacháš? Není také možné, že je někdo přehnaně urážlivý? Měl by sis přečíst pár přízpěvků zpět...
A ještě ke všemu ti připádám vulgární? Tak mi ale řekni co čekáš, že se dočteš v diskusi o penisu? Tedy o ptáku, jak píšeš ty, ať si rozumíme..Nebudu tě podezírat, že toho tvýho hlemejždě už asi hezky dlouho žádná ženská neviděla,proto jsi tak naštvaný a zahořklý na nás, kteří díky bohu sexuální život májí, to by ses vážně mohl urazit..takže předpokládám, že sis jenom spletl téma, a proto tě ta naše vulgárnost pobouřila. Tak šup jinam!
Asi mi neřekneš svůj názor na vliv velikosti penisu na kvalitu sexu a na holení ženy či muže, viď?
A anononym: Kde jsem psala o pořádným? Jestli pořádným myslíš velkýho, tak s tím mám potíže, to moc nebrat..Jo a na Doktorce se předvádí kde kdo, třeba i frustrovaní anonymové, tak proč by si kancelářská krysa nemohla pokecat s ostatníma o jejich zkušenostech? Ty jsi zatím nic věcného nenapsal..

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 13:08)

A jsme zase u toho, opět urážky od blbky, co se neumí ani podepsat! Mary vůbec nereaguj, zase další frajerka, která neumí ani mluvit k tématu, jen sprostě urážet a hanit! Závidí, že tě v práci nedřou z kůže a máš čas, stejně jako já, věnovat se i jiným aktivitám:)

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

No, to si právě představuju ten mazec, když oba škrábete a svědíte:)A představa? Celkem rozpačitá, nic moc lákající, ale že mám smysl pro humor, tak bych se tomu nejspíš smála:)
Lukáši 2, tvůj příspěvek má logiku, ovšem mé osobní zkušenosti jí vyvracejí, asi vyjímka potvruje pravidlo, ale mý partneři s větším penisem tyto problémy neměli:)
Logiku:nevím, pro koho je tvůj příspěvek určen a moc logiky v něm nevidím:)

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

Máte pravdu holky,když ptáka,tak pořádného.To co jste zde předvedly už stačí.Myslím si,že soudný člověk si o Vás udělal obrázek.To pletí pro Andy,Belindu a tu poslední pochlebačnou vtěrku Mary.Nebo že by jedna a tatáž osoba???Trpící komplexama???Vyzpovídej se holčičko,co tě trápí???Podle mně seš frigidní kancelářská krysa,co se v práci nudí.A ráda se předvádí na doktorce,protože ve skutečnosti nemá co předvést.

Mary (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

Jélené, oči máš zélené..
Alespoň už Honza používá množné číslo:))
Lukáši2 vítej v této diskusi, museli jsme si vystačit, když si s námi nikdo jiný nepovídal. Hold muži s velkým přirozením to asi taky nemají nejjednodušší. Pokud nepotkají hlubší partnerku, tak si to pořádně neužijí. No a tento navíc omdlí!Tak to už je úplně na...
...Tak Honzi, co ty a holení?:))
No ono to je every day nejvýhodnější, bohužel ne nejpohodlnější. Pokud vynechám, tak to 2-3 začne štípat a pěkně se opupínkuju. No a nepřej si vidět ten mazec, když máme takové strnišťátko oba:))

Logik (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

Objektivní názor je ten, že ty, které vaše parta pourážela, už na vás zvysoka kadí a nechávají vás, ať se rochníte ve svých dost vulgárních kecech samotinké. Jenom se navzájem povzbuzujte. Ony to nemají zapotřebí a pohrdají váma. Věřte tomu, že absolutní většina normálních chlapů, s normálními ptáky, také. Vvkládejte si dále své směšnosti, seriozního partnera k diskusi už ze sebe neuděláte.

zvědavá (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

Lukasi2 a kolik má cm?

Lukas2 (Čt, 2. 8. 2007 - 11:08)

Holky, vy si vystacite. Ja bych jenom podporil Belatrix (nebo Jessicu ?) s tim, ze skutecne vetsi penis ma slabsi erekci. Muz s nejvetsim penisem na svete (udajne) si postezoval, ze nemuze soulozit, protoze pri erekci omdli. Pro ztoporeni jeho penisu je zapotrebi tolik krve, ze se pak nedostava mozku. Samozrejme to je extrem, ale zavislost mezi velikosti penisu a kvalitou erekce je.

Jelen (Čt, 2. 8. 2007 - 11:08)

a neberte moje jméno nadarmo... :-))

Pravá Andy (Čt, 2. 8. 2007 - 11:08)

Každej den, jo? No potěš! Tak to by mě strašně omezovalo! Ale když máš nového milence, tak to možná chápu, vše má být eňoňuňo, viď? Já jsem s tím mým skoro 5 let a někdy se stane, že se neoholím 14 dnů, páč nemám tu správnou chuť ani náladu, ale u nás už se na to tak nekouká, akorát někdy konstatuje: "á, bobřík, toho už jsem dlouho neměl" či něco podobného, ale nic ve smyslu, že by mu to nějak vadilo, prostě jí má rád, protože je moje, ne pro její hebkost či zarostlost:) Zkoušela jsem ji škubat pinzetou, ale je to horší než štipnutí vosou, a teď si vem kolikrát musíš škubnout, aby bylo pryč vše. Nechávám si teda malý svislý proužek na pahorku:)
Nejlepší byl Weet do bikin, ale to jedna depilace vyjde snad na 35 Kč a to mi přijde dost. Další spokojenost je se žiletkou, ale every day? To by mi určitě slezla kůže kolem, to to tam nemáš podrážděný?
Tak před měsícem jsem vyzkoušela ten zastřihávač mladýho a je to super, není teda max. heboučká, ale asi tak jako druhý den, jen s tím rozdílem, že neškrábe, nesvědí ani nečervená:)
Z Honzy už musí být hloupý Honza, páč věřím, že v tom má dobrej guláš:)

Mary (Čt, 2. 8. 2007 - 11:08)

Sorry, zapomněla jsem se podepsat.
Mary

Reklama

Přidat komentář