Reklama

Polykání spermatu

dědek (Po, 5. 10. 2015 - 09:10)

Jak už jsem psal na masturbaci, že když si to vše zpětně promítnu, postaví se mi a musím se vyhonit. Už jsem pán v letech, ale honím i sexuji stále. Na té návštěvě, kde se to zvrhlo ve společnou mrdačku, že to tak musím napsat, protože to nebyl sex. To bylo živočišno i se řevem. A právě tam jsem viděl, jak manželka polyká semeno od dvou ostatních pánů, i jak do ní stříkají bez uzardění. Ona si ho pak rozmazala po celém těle. Viděl jsem, jak si ho slízává z brady a líže si i prsty od semene, protože ho měla i ve vlasech. Do té doby, než jsme se zůčastnili této akce, nechtěla semeno polknout. Nyní to přímo mlsá. Mě je 65, jí 59. Je to vůbec možné na stará kolena? :-)

SteveIce (Po, 24. 8. 2015 - 22:08)

Tak za tohle bych tě normálně pověsil za ostnatej drát a zapálil: Ty si ale nechutná prasnice!!!

xxx (Po, 15. 6. 2015 - 12:06)

rád kouřím čuráky, jsem...Hovado,teploušský.

jiri (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

rád kouřím čuráky, jsem z prahy. najde se někdo, koho vykouřím až do vystříkání?

janek (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

taky bych rád lízal kundu, najde se nějaká? jen lízat a lízat.

petr (Po, 18. 5. 2015 - 19:05)

vylízal bych vystříkanou, najde se na ostravsku pár který to má rád?
[email protected]

petr (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No já sem hetero a chtěl bych to zkusit taky z heterakem jen třeba spol honka

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No nevím asi bych to nedal ale zkusit bych to z borcem chtel

Tom (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Mě kámoš taky kdysi vykouřil,jsme oba heteráci.Ale že by chtěl polykat,tak to ani náhodou.Jenom sme chtěli vyzkoušet jaké to je.

David Škvor (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Naous770695353

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

To se máš čím chlubit...

hetero? (Ne, 10. 5. 2015 - 09:05)

Chtěl bych taky zkusit...Hovado.

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 08:05)

Aspoň občas mít něco...To jo

? (Ne, 10. 5. 2015 - 08:05)

Aspoň občas mít něco teplého do žaludku!

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 07:05)

Chtěl bych taky zkusit polknout pěkného borce sem hetero z Hk kdo chce pisnete [email protected]

diskrétní sympa (Pá, 8. 5. 2015 - 16:05)

Já taky moc rád polykám!!!

Lucy (Ne, 26. 4. 2015 - 15:04)

Ráďo, jsi borec :-) Nechodíte s Monikou někdy na swingers do Paradisa, do Jungmannky nebo do Letňan? Vylízal bys tam ze mě manželovo sperma? Moc ráda bych to zažila. Pokud chceš, tak více mailem [email protected]

Radek (Čt, 23. 4. 2015 - 15:04)

Ta moje taky chtěla, abych jí vylizal vystříkanou micinku, abych si to ochutnal. Jenže u nás chlapů je problém, že dokud jsme vzrušení, jsme ochotní udělat v podstatě cokoli, co nám řeknete. A jakmile se vystříkáme, vzrušení opadne a je konec s chutí dělat netradiční věci... Nicméně, inspirovaní jedním videem, jsme si pak tuhle praktiku zkusili. Na nudistickém plavání v Čestlicích jsme šli dolů do Sahary s jedním klukem, který po Monče vždycky při nudaakcích koukal, a na férovku jsme mu řekli, že se do ní může vystříkat. Mladej byl hotovej asi tak za 2 minuty, Monča se ani nerozehřála, a já jsem ani nestačil začít žárlit, i když jsem viděl jak moje žena sedí na koníčkovi na někom jiném než na mě. Pak jsme mu řekli ať odejde. A pak jsme krytí sloupem začli spolu - Monča mi ho s nohama pevně přitisknutýma k sobě trochu pokouřila a pak se zeptala, že přeci v její micině nenechám sperma toho kluka, že by ho chtěla vylízat. I když jsme na tom byli předem domluvení, trochu jsem váhal, ale když mi ho ještě pokouřila na okraj mého výstřiku a řekla "tak a dělej, hezky ze své ženy teď vylízej semeno jejího milence", tak mě to tak vzrušilo, že jsem to udělal. Ležel jsem na zádech na lehátku a ona si vystříkanou dírkou sedla na mou pusu a já lízal a polykal. A co je nejdůležitější - sice to nebyla žádná lahůdka, ale za prvé jsem byl vzrušený, a za druhé to bylo smíchané s její šťávičkou, takže to nebylo tak špatné. A Monča se u toho udělala, což považuji za super odměnu pro mě. Takže někdy dáme opáčko... Takže - mně sperma docela chutnalo, ale musí být od cizího chlapa, smíchané s kundí šťávičkou a člověk musí být vzrušený, aby to udělal. Tolik naše zkušenost.

Pavel (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

Chudáku. Jsi jenom ubohej cuckold, kterýmu jinej mrdá holku a on ještě olizuje jeho mrdku a ještě se tady tím chlubí. Je mi z tebe špatně.jsi ostuda všech mužů.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

A co jako, každého věc. Koukám že funguješ podle desatera a příruček. Na trojce a větším počtu není nic špatného a kupa žen má milence a chlapi o nich ani nevědí, tak jakápak ostuda?

Reklama

Přidat komentář