Reklama

Polykání spermatu

Pavel (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

Chudáku. Jsi jenom ubohej cuckold, kterýmu jinej mrdá holku a on ještě olizuje jeho mrdku a ještě se tady tím chlubí. Je mi z tebe špatně.jsi ostuda všech mužů.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

A co jako, každého věc. Koukám že funguješ podle desatera a příruček. Na trojce a větším počtu není nic špatného a kupa žen má milence a chlapi o nich ani nevědí, tak jakápak ostuda?

Jarda (Po, 20. 4. 2015 - 09:04)

Tak snad příště až budeš kouřit, už ti sperma v puse bude vadit míň a míň.
Lépe když ti stříká do pusy než do pussy a nedejbože bys otěhotněla.

Ivka (Po, 20. 4. 2015 - 08:04)

Byla jsem ještě poctivá když mi můj bratranec, který byl u nás na návštěvě osahával mezi nohama a pak mi vyndal kozy, mačkal mi je a kroutil bradavkama. Trochu to bolelo, ale vzrušovalo mě to. Pak mi začal líbat a strkal mi jazyk do pusy. Když měl jazyk v mojí puse, chtěl abych mu já strčila taky jazyk do pusy. Udělala jsem to a strašně jsm se vzrušila a cítila jsem jak mi z kundičky něco teče. On mi tam šáhnul a strčil mi prst mezi laple a pak mi začal honit poštěváček. Bylo to moc pěkný, akorát jsem se bála co bude dál. On se mi zeptal jestli jsem ještě panna. Řekla jsem mu, že jsem. Pak se mi ptal jestli jsem už viděla čůráka! Když jsem mu řekla že né, tak si svlíknul slipy a vytáhnul ho. Měl ho velikýho a strašně mu stál. Dal mi ho do ruky a řekl mi, abych si ho strčila do pusy. Políbila jsem mu čuráka a on mi ho tam zasunul a já prvně v životě kouřila ptáka. Po chvíli kouření mi začal strkat čůráka hloub a hloub, až jsem ho měla celýho v sobě a dávila jsem se. Vyndal ho a řek mi, abych mu ho honila. Začala jsem muho honit, on mi ho znova vrazil do krku a pak jsem cítila jak mi stříká mrdinu do mě. Musela jsem polykat tu jeho mrdku, bylo jí hrozně moc a když skončil a vytáh ho, tak jsem se honem šla vyblít na záchod.

Eva (St, 8. 4. 2015 - 20:04)

to je dobrý nápad,můj...Leni to ti napíši moji zkušenost.Ráda si honím poštěváčka manželovým žaludem.Někdy se ale stane že se vystříká dřiv než mám já orgasmus a lulínek mu změkne.Nikdy mě ale nedolíže protože je tam semeno a tak se dodělám radši sama.Své semeno do pusy nevezme.

lenka (St, 8. 4. 2015 - 19:04)

Zeny by se mely pokusit...to je dobrý nápad,můj přítel stříká hodně a to se spolykat jen tak nedá.po vystříkání miciny se nechám vylízat,uvidíme,jak to miláčkovi bude chutnat.

Radka (St, 8. 4. 2015 - 17:04)

Zeny by se mely pokusit naucit polykat semeno protoze tim svym partnerum privodi nesmirnou slast. Aby to ale muzi ocenili a zaslouzili si, je ferove, aby to sami zkusili, aspon jednou. Nejlepsi zpusob jak toho dosahnout je nechat je vylizat vaginu, do ktere se prave vystrikali.

Téla (St, 8. 4. 2015 - 17:04)

A co to je ten kundí šlem? z tohoto rozhovoru ro moc nejde poznat

Adéla (So, 7. 2. 2015 - 11:02)

Můj milý má moc rád,když polknu sperma a chtěl to moc často.Já jsem si proto dala podmínku,že se hned potom budeme vášnivě líbat a už to chce jen občas.

Kamila (So, 31. 1. 2015 - 21:01)

Já tedy odjakživa polykám...nedokážu si představit ,že bych to před klukem vyplivla.Polykám i když nerada nechutná mě to ,ale k sexu to patří .Přítel mě také líže zadek a pipinku a neptám se ho na pocity

roman (Čt, 15. 1. 2015 - 13:01)

svoji ženu polikat nenutím. jednou jsem ji nastříkal na břicho a slízal to. je to fakt hnusny.néže po tom netoužim, ale nenutim. chápu že ji to nechutná. jednou to zkusila a dost ji to natáhlo.

Jajka (Čt, 15. 1. 2015 - 12:01)

Já tedy odjakživa polykám sperma svých partnerů, ale pouze kluků, koně jsem ještě neměla.
Občas je mi sice trochu blivno, ale nechci je urazit, kdybych to cenné sperma plyvala po pokoji.

Kama (Pá, 9. 1. 2015 - 17:01)

Zkoušela jsem to...Taky to tak dělám,ale žádné vzrúšo to teda není,dost to bolí a když stříká dá mě ho tam na doraz a to je něco!

Janina (Pá, 9. 1. 2015 - 15:01)

Já tedy doufám, že si Nasťa jen vymýšlí nebo trochu blbne.
Sperma běžně polykám, sice nerada, ale jednou jsem ho znechuceně plivala a dostala jsem pěkných pár facek. Že se k jeho spermatu nechovám důstojně.

Nasťa (So, 3. 1. 2015 - 03:01)

Koňské sperma je ale delikatesa. Doporučuju všem ženám. Já ho koni kouřím každý den a uplně to vždycky s radostí polykám.

Nasťa (So, 3. 1. 2015 - 03:01)

Koňské sperma je ale delikatesa. Doporučuju všem ženám. Já ho koni kouřím každý den a uplně to vždycky s radostí polykám.

Ilča (Út, 9. 12. 2014 - 10:12)

Zkoušela jsem to...Načasujte výstřik do pusy na okamžik tvého největšího vzrušení.Díky tomu bys neměla mít problém semeno polknout,pokud ovšem svého partnera opravdu miluješ.Mě to dokonce natolik vzruší,že u toho dosahuji vlastní orgasmus.Nevzrušená bych sperma polknout nedokázala.A do zadečku to mám ráda také,jen při vysokém vzrušení.

Sylva (Po, 8. 12. 2014 - 20:12)

Já polykám bez...Zkoušela jsem to mnohokrát,ale prostě to nedám a radši si to nechám dát do zadečku i přes tu bolest.

Petr (Po, 20. 5. 2013 - 13:05)

Ahoj Nikolko, já bych Tě rád vyprcal.

Jenda (Ne, 7. 12. 2014 - 21:12)

V úterý jsem se dívala na...Ahoj nadržená :-)
Já do toho s tebou klidně půjdu, ozvi se mi...
[email protected]

Reklama

Přidat komentář