Reklama

Polykání spermatu

Tak (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Zřejmě tomu přišla teprve...to mám stejné,pokud jsem vzrušená a ještě nejsem,tak polknu,jinak ale později vyplivnu.

Jana 55 (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Jak už jsem psal na...Zřejmě tomu přišla teprve po té akci na chuť. Já bych to ale sai nedokázala. S bývalým manželem jsem orální sex vůbec nepoznala. K tomu mě přivedl můj nynější přítel a nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít. Je to strašně vzrušující a nejraději mám, když se mi vystříká do pusy. Jeho semeno však polknu, dokud jsem ještě hodně vzrušená, nejlíp když na mě přichází orgasmus. pokud ale mám už orgasmus zasebou, tak už semeno nepolknu. Skupinový sex jsem sice nepoznala, ale cizímu bych asi semeno nepolkla a ani bych ho nenechala vystříkat se do pusy. Ovšem pravdou je, že se teprve nyní s novým partnerem sexuálně jakse patří rozjíždím, snad abych dohnala co jsem v životě zanedbala. O nějaké hromadné akcičce tajně přemýšlím, ovšem se bojím říct o tom mému milenci.

dědek (Po, 5. 10. 2015 - 09:10)

Jak už jsem psal na masturbaci, že když si to vše zpětně promítnu, postaví se mi a musím se vyhonit. Už jsem pán v letech, ale honím i sexuji stále. Na té návštěvě, kde se to zvrhlo ve společnou mrdačku, že to tak musím napsat, protože to nebyl sex. To bylo živočišno i se řevem. A právě tam jsem viděl, jak manželka polyká semeno od dvou ostatních pánů, i jak do ní stříkají bez uzardění. Ona si ho pak rozmazala po celém těle. Viděl jsem, jak si ho slízává z brady a líže si i prsty od semene, protože ho měla i ve vlasech. Do té doby, než jsme se zůčastnili této akce, nechtěla semeno polknout. Nyní to přímo mlsá. Mě je 65, jí 59. Je to vůbec možné na stará kolena? :-)

SteveIce (Po, 24. 8. 2015 - 22:08)

Tak za tohle bych tě normálně pověsil za ostnatej drát a zapálil: Ty si ale nechutná prasnice!!!

xxx (Po, 15. 6. 2015 - 12:06)

rád kouřím čuráky, jsem...Hovado,teploušský.

jiri (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

rád kouřím čuráky, jsem z prahy. najde se někdo, koho vykouřím až do vystříkání?

janek (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

taky bych rád lízal kundu, najde se nějaká? jen lízat a lízat.

petr (Po, 18. 5. 2015 - 19:05)

vylízal bych vystříkanou, najde se na ostravsku pár který to má rád?
[email protected]

petr (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No já sem hetero a chtěl bych to zkusit taky z heterakem jen třeba spol honka

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No nevím asi bych to nedal ale zkusit bych to z borcem chtel

Tom (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Mě kámoš taky kdysi vykouřil,jsme oba heteráci.Ale že by chtěl polykat,tak to ani náhodou.Jenom sme chtěli vyzkoušet jaké to je.

David Škvor (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Naous770695353

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

To se máš čím chlubit...

hetero? (Ne, 10. 5. 2015 - 09:05)

Chtěl bych taky zkusit...Hovado.

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 08:05)

Aspoň občas mít něco...To jo

? (Ne, 10. 5. 2015 - 08:05)

Aspoň občas mít něco teplého do žaludku!

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 07:05)

Chtěl bych taky zkusit polknout pěkného borce sem hetero z Hk kdo chce pisnete [email protected]

diskrétní sympa (Pá, 8. 5. 2015 - 16:05)

Já taky moc rád polykám!!!

Lucy (Ne, 26. 4. 2015 - 15:04)

Ráďo, jsi borec :-) Nechodíte s Monikou někdy na swingers do Paradisa, do Jungmannky nebo do Letňan? Vylízal bys tam ze mě manželovo sperma? Moc ráda bych to zažila. Pokud chceš, tak více mailem [email protected]

Radek (Čt, 23. 4. 2015 - 15:04)

Ta moje taky chtěla, abych jí vylizal vystříkanou micinku, abych si to ochutnal. Jenže u nás chlapů je problém, že dokud jsme vzrušení, jsme ochotní udělat v podstatě cokoli, co nám řeknete. A jakmile se vystříkáme, vzrušení opadne a je konec s chutí dělat netradiční věci... Nicméně, inspirovaní jedním videem, jsme si pak tuhle praktiku zkusili. Na nudistickém plavání v Čestlicích jsme šli dolů do Sahary s jedním klukem, který po Monče vždycky při nudaakcích koukal, a na férovku jsme mu řekli, že se do ní může vystříkat. Mladej byl hotovej asi tak za 2 minuty, Monča se ani nerozehřála, a já jsem ani nestačil začít žárlit, i když jsem viděl jak moje žena sedí na koníčkovi na někom jiném než na mě. Pak jsme mu řekli ať odejde. A pak jsme krytí sloupem začli spolu - Monča mi ho s nohama pevně přitisknutýma k sobě trochu pokouřila a pak se zeptala, že přeci v její micině nenechám sperma toho kluka, že by ho chtěla vylízat. I když jsme na tom byli předem domluvení, trochu jsem váhal, ale když mi ho ještě pokouřila na okraj mého výstřiku a řekla "tak a dělej, hezky ze své ženy teď vylízej semeno jejího milence", tak mě to tak vzrušilo, že jsem to udělal. Ležel jsem na zádech na lehátku a ona si vystříkanou dírkou sedla na mou pusu a já lízal a polykal. A co je nejdůležitější - sice to nebyla žádná lahůdka, ale za prvé jsem byl vzrušený, a za druhé to bylo smíchané s její šťávičkou, takže to nebylo tak špatné. A Monča se u toho udělala, což považuji za super odměnu pro mě. Takže někdy dáme opáčko... Takže - mně sperma docela chutnalo, ale musí být od cizího chlapa, smíchané s kundí šťávičkou a člověk musí být vzrušený, aby to udělal. Tolik naše zkušenost.

Reklama

Přidat komentář