Reklama

Polykání spermatu

Tak (Po, 5. 10. 2015 - 15:10)

Jen kdyby někde vyšel...to máš zase pravdu,hi,hi.

... (Po, 5. 10. 2015 - 14:10)

Jen kdyby někde vyšel článek, jak je mužské semeno na hubnutí, na pleť a pravidelně užívané i proti bolestem svalů a kloubů. To byste viděli, jak by ty naše baby polykaly. Znásilňovaly by nás i mimo . Jen ten článek prohnat internetem a nějakou Vlastou. Baby potřebují přesvědčit a potom, když to slyší někde od kámošky, tak přeci nezůstane pozadu...

Ota (Po, 5. 10. 2015 - 12:10)

Ty jsi přesně jako moje...to Dědek - odkud jste ??
Když tak na otapa1zavinačcentrum.cz

dědek (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

I já jsem byla manželem v...Ty jsi přesně jako moje žena. Za mlada mi ho nechtěla snad ani kouřit, potom mi ho sice vykouřila, ale nikdy nepolkla a od té návštěvy, kdy tam šukala se dvěma muži a kteří jí to nastříkali jak do kundičky, tak do pusy, to stále vyžaduje. Ona je tím sexem nyní úplně posedlá. Jí je 59 let, mně 65. Co bude, až jí bude 70, bába jedna vyšukaná...? :-)

dědek (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Můj milý má moc rád,když...u nás je to podobné jen s tím rozdílem, že když to stříknu ženě do úst, ona se chce okamžitě líbat či přímo "žrát". Strkáme si při líbání jazyky do úst a semeno nám teče všude. Mě to docela chutná i proto, že vidím, že ona je spokojená. Když jí to stříknu do kundičky a vzápětí si líznu, ona je v sedmém nebi a proto ji lížu až do konce, či přímo ji šukám jazykem rozdělanou dirku, dokud se neudělá. To je pak řev i kroucení a přirážení na jazyk. Po té návštěvě, kdy tam doslova prošukala noc se dvěma chlapy po sobě a já vedle šoustal jinou ženu, je jako vyměněná. Ona tím sexem nyní přímo žije. Co dříve odmítala, to dnes vyžaduje. Co bych pro ni ale neudělal. :-) Mně ta vzpomínka a to zpětné promítání si všech sexuálních situací, poloh i komentářů ale hrozně vzrušuje.

Tak (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Zřejmě tomu přišla teprve...to mám stejné,pokud jsem vzrušená a ještě nejsem,tak polknu,jinak ale později vyplivnu.

Jana 55 (Po, 5. 10. 2015 - 10:10)

Jak už jsem psal na...Zřejmě tomu přišla teprve po té akci na chuť. Já bych to ale sai nedokázala. S bývalým manželem jsem orální sex vůbec nepoznala. K tomu mě přivedl můj nynější přítel a nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít. Je to strašně vzrušující a nejraději mám, když se mi vystříká do pusy. Jeho semeno však polknu, dokud jsem ještě hodně vzrušená, nejlíp když na mě přichází orgasmus. pokud ale mám už orgasmus zasebou, tak už semeno nepolknu. Skupinový sex jsem sice nepoznala, ale cizímu bych asi semeno nepolkla a ani bych ho nenechala vystříkat se do pusy. Ovšem pravdou je, že se teprve nyní s novým partnerem sexuálně jakse patří rozjíždím, snad abych dohnala co jsem v životě zanedbala. O nějaké hromadné akcičce tajně přemýšlím, ovšem se bojím říct o tom mému milenci.

dědek (Po, 5. 10. 2015 - 09:10)

Jak už jsem psal na masturbaci, že když si to vše zpětně promítnu, postaví se mi a musím se vyhonit. Už jsem pán v letech, ale honím i sexuji stále. Na té návštěvě, kde se to zvrhlo ve společnou mrdačku, že to tak musím napsat, protože to nebyl sex. To bylo živočišno i se řevem. A právě tam jsem viděl, jak manželka polyká semeno od dvou ostatních pánů, i jak do ní stříkají bez uzardění. Ona si ho pak rozmazala po celém těle. Viděl jsem, jak si ho slízává z brady a líže si i prsty od semene, protože ho měla i ve vlasech. Do té doby, než jsme se zůčastnili této akce, nechtěla semeno polknout. Nyní to přímo mlsá. Mě je 65, jí 59. Je to vůbec možné na stará kolena? :-)

SteveIce (Po, 24. 8. 2015 - 22:08)

Tak za tohle bych tě normálně pověsil za ostnatej drát a zapálil: Ty si ale nechutná prasnice!!!

xxx (Po, 15. 6. 2015 - 12:06)

rád kouřím čuráky, jsem...Hovado,teploušský.

jiri (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

rád kouřím čuráky, jsem z prahy. najde se někdo, koho vykouřím až do vystříkání?

janek (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

taky bych rád lízal kundu, najde se nějaká? jen lízat a lízat.

petr (Po, 18. 5. 2015 - 19:05)

vylízal bych vystříkanou, najde se na ostravsku pár který to má rád?
[email protected]

petr (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No já sem hetero a chtěl bych to zkusit taky z heterakem jen třeba spol honka

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 14:05)

No nevím asi bych to nedal ale zkusit bych to z borcem chtel

Tom (Ne, 10. 5. 2015 - 12:05)

Mě kámoš taky kdysi vykouřil,jsme oba heteráci.Ale že by chtěl polykat,tak to ani náhodou.Jenom sme chtěli vyzkoušet jaké to je.

David Škvor (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Naous770695353

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 00:04)

To se máš čím chlubit...

hetero? (Ne, 10. 5. 2015 - 09:05)

Chtěl bych taky zkusit...Hovado.

michal (Ne, 10. 5. 2015 - 08:05)

Aspoň občas mít něco...To jo

Reklama

Přidat komentář