Reklama

Polykání spermatu

ondra (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

chtěl bych to zažít zádná to nedokázala abych se vystříkal do jeji pusinky

Daniela (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Nejlepší je to při 69. To se chlap nemůže bránit, když mu sedím na obličeji a můžu ho vysát do poslední kapičky

Šári (Ne, 17. 4. 2016 - 16:04)

Mám moc ráda, když se kluk udělá a stříkne mi do pusy tu svou štávičku. chodím se třemi kluky a musí mi vždy stříkat do pusy a už dva roky kvůli tomu dělám erotické masáže, kde při masírování chlapa, jak vidím, že to na něj de, tak si ho dám do pusy a vše z něj vysaju a spolykám. Když mám třeba deset, patnáct zákazníků, tak ani nemusím jíst a mám spoustu energie a večer stejně ještě dvakrát či třikrát vykouřím toho, s kým mám rande a vše spapám. Je to moc dobré a neuvěřitelně mi to chutná. Holky takhle pijí i moč z klukova penisu a jedna z masérek je na tom úplně závislá a chce pít i krev. Říkala že jak dělala SM, tak pila moc sperma a moči a zalíbilo se jí to a pak na nějakém mejdanu pila i krev. Zatím prý jen dvakrát, ale nechce v tom pokračovat, moc jí to totiž přitahuje a bojí se, že by se stala na krvi závislou. Tak pije jen sperma a moč,k tomu se holka dostane líp.

Karel (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

Nepletes si predejakulacni...Mám to taky. Je nutné se dostat na hranici přesně před orgasmem a přestat. Chvíli počkat a pak zas pokračovat. Nevím, zda se jedná o předeakulační tekutinu, nebo sperma, ale vypadá to stejně. Nekdy vyteče jen kapka a někdy docela hodně, i víc, než při klasickém výstřiku. A to několikrát po sobě.
ta hranice se nesmí překročit, protože pak následuje klasický orgasmus.
Mě to jde od doby, kdy mi přítelkyně při orgasmu kouřila penis dál a nepřestávala, jen tak minutu hodně zvolnila a zpomalila tempo. Pak normálně pokračovala a já e nemohl bránit, protože jsem byl přivázaný k posteli. Chcvíli to bylo nepříjemné, ale pak ta nepříjemnost přestávala a bylo to hezčí a pak jsem se při styku udělal podruhé. Jsem jí vděčný, že mito ukázala, i když jsem přitom tu minutu myslel, že se zblázním :-)

ondra (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

jaké to vlastě je u ženy když polkne sperma semnou to nikdy žádná neskusila

Mirka (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

Nepletes si predejakulacni...Ono to opravdu jde. S manželem když záměrně prodlužujeme sex, přestávám ho kouřit když dá znamení. Dostanu ho do stavu těsně před orgasmem, co nejtěsněji a přestanu. V ten moment z něj opravdu vyteče trochu semene. Často se stane, že po několikátém takovém přerušení skoro nemá žádné semeno při orgasmu, přezto, že takový oddalovaný orgasmus má velice silný.To dráždění můžete vyzkoušet i jinak než kouřením, klidně i souloží. Jenom musíte znát hranici kdy přestat.

Hura odpocivat (Ne, 17. 4. 2016 - 06:04)

Někdy si prostě dokážem sex užít a ne hned stříkat a je po všem

Hura odpocivat. (Ne, 17. 4. 2016 - 06:04)

Já se včera se ženou pomiloval tak že silně u toho rvala a dodávala něžný hlas je víc a víc hluboko cítím to hodně a místo polykání sem to stříkal do ní asi 7krát za 1h trvání sexu

Michal (Ne, 17. 4. 2016 - 00:04)

Je taky moc krásné, když...Nepletes si predejakulacni tekutinu se spermatem? Jeste jsem neslysel o tom, ze by muz mohl jednou vytriknout semeno a prestat. Je zname, ze jakmile muz zacne ejakulovat, nelze ten proces zastavit. Je mozne se uplne nevyprazdnit a to pak doslova boli koule. Proto je treba tesne pred ejakulaci zvysit tempo stimulace aby doslo ke kompletnimu vystrikani. Tvuj pritel je unikatni pripad.

Jana (Ne, 17. 4. 2016 - 00:04)

Je taky moc krásné, když se s přítelem domluvíme, že mi řekne těsně před orgasmem a já přestanu s orálem a jen mu tak minutu ktoutím bradavkama a jemu přitom penis úplně nateče a je moc veliký a objeví se na něm kapička spermatu. Pak zase pokračuju v orálu a on mi těsne před zase řekne, dráždím mu bradavky a jemu z penisu vyteče trochu spermatu, ale může pořád dál souložit či se nechat dráždit. Takhle se to dá dělat třeby pětkrát, jen se to nesmí přetáhnou, to se pak udělá a pak už nemůže a já ho držím ještě tak minutu v puse, nebo ho honím i pět minut, když je třeba přivázanej k posteli.
On mě pak dělá masáž G bodu a třeba hodinu mi to dělá a líbá a líže můj mokrý orgasmus.

ondra (So, 16. 4. 2016 - 11:04)

Sperma chci moc a moc cítit...Tak to mě ještě nedokázala žencká nikdy při cucání udělat aby to doní nebo naní vystříklo

nabízím ti svoj (Čt, 14. 4. 2016 - 17:04)

Sperma chci moc a moc cítit...https://badoo.com/cs/0163750004/p469443

Jana (Čt, 14. 4. 2016 - 16:04)

Dokonce je druh žen,...Sperma chci moc a moc cítit v sobě a při cucání penisu je nádherné, když začne stříkat a chvěje se a cuká a já ho pořád držím, cucám ještě tak minutu a saji až do poslední kapičky...

Frank (Čt, 14. 4. 2016 - 11:04)

Tak chce nějaká polknout?Nechce, tady jsou jen chlapi a lesby.

Alfaman (Čt, 14. 4. 2016 - 10:04)

Tak chce nějaká polknout?Tady nemá smysl se takhle vyptávat. Zkus to třeba na ulici. Pro zvýšení šancí na úspěch můžeš použít bilboard.

Ondra (Čt, 14. 4. 2016 - 07:04)

Tak chce nějaká polknout?

Ondra (Ne, 3. 4. 2016 - 06:04)

Chtěla by to nějaká spolknout ode mě? Pošlu fotky do emailu

Ondra (So, 2. 4. 2016 - 13:04)

zatím sem nepoznal ženu která by chtěla odeme spolknout sperma

Linda (Pá, 1. 4. 2016 - 17:04)

Dokonce je druh žen, polykaček spermatu, kterým se říká spermaupírky.Mají to být ženy, upírky, které v současné společnosti již nemůžou pít krev lidem, tak přešly na sperma a zpravidla jsou ve veřejných domech, kde jsou proslavené jako orální přebornice. Aby přežily, musejí mít denně tak dvacet, třicet dávek, takže mimo bordel by asi nesehnaly dost chlapů. Jednouz nich je má spolužačka.

Blbe (Út, 29. 3. 2016 - 17:03)

Ať to polyká chlap.

Reklama

Přidat komentář