Reklama

Polykání spermatu

Linda (Pá, 1. 4. 2016 - 17:04)

Dokonce je druh žen, polykaček spermatu, kterým se říká spermaupírky.Mají to být ženy, upírky, které v současné společnosti již nemůžou pít krev lidem, tak přešly na sperma a zpravidla jsou ve veřejných domech, kde jsou proslavené jako orální přebornice. Aby přežily, musejí mít denně tak dvacet, třicet dávek, takže mimo bordel by asi nesehnaly dost chlapů. Jednouz nich je má spolužačka.

Blbe (Út, 29. 3. 2016 - 17:03)

Ať to polyká chlap.

milan (Út, 29. 3. 2016 - 17:03)

Tak za tohle bych tě...Kouřit čuráky je moc fajn a odměna je pořádná dávka semena a vše spolykat.

Default User Image
Jsem taky milan (Čt, 25. 1. 2024 - 01:01)

Taky rád kouřím ocasy až do konce je to vzrušující a k tomu výživné mňam mňam rád když je spermatu hodně Milan Praha 4 na iboysu Nick ,, milanmn1,, napiš mi tam dík 

Jana (So, 30. 11. 2013 - 17:11)

Tedy vy jste dobytkové !!!!!Milá zlatá,chceš li aby ti ji vylízal,musíš mu to oplatit,ať se ti to líbí nebo ne!

Hanka (So, 30. 11. 2013 - 12:11)

Nynější přítel přímo miluje když to polykám,nedělá mi to problém,ani radost,ale je mi potom chvilku divně od žaludku.Předtím jsem to nikdy nedělala,tak nevím jestli je to běžné,nebo jen můj problém,nebo jak to řešit.

Rijana (St, 27. 11. 2013 - 10:11)

Tedy vy jste dobytkové !!!!!Proč dobytkové?Tobě ji asi nikdo ještě nevylízal,proto Tě to pobuřuje.

Arabela (St, 27. 11. 2013 - 10:11)

Tedy vy jste dobytkové !!!!!

Milča (Út, 26. 11. 2013 - 16:11)

mně polykání občas...To manželku jen vylizuješ,nebo Ti to její milenec dělá taky do pusy?

mimaok (So, 23. 11. 2013 - 17:11)

Šťastní mužové co jim...já bych polykal

mimaok (So, 23. 11. 2013 - 17:11)

mně polykání občas manželka taky poručí a nemám s tím problém ba naopak,chutná mi to

Slávek (Út, 5. 11. 2013 - 22:11)

Gay nejsem a problem vykourit...Jsem cuckold, se spermatem jiného muže také nemám problém.Když to milenec mé ženy do její vaginy udělá,roztáhne ji prsty a já ji vylížu až dosáhne orgasmu.Občas mi manželka přikáže felaci milence pro povzbuzení erekce,někdy mně nutí pokračovat i když erekci už má a on mi vstrčí penis hluboko a ejakuluje já musím polykat.Když mi to udělali poprvé bylo mi zle,po téměř třech letech cuckoldingu mně to sice pořád ponižuje ale také silně vzrušuje zvykl jsem si.

David Škvor (Čt, 22. 4. 2021 - 17:04)

Ahoj chci vykourit

Radek (St, 30. 10. 2013 - 18:10)

Muzes byt klidna, pokud sperma pochazi z jednoho zdroje. Semeno z vice zdroju ale zvysuje riziko rakoviny. Vyhoda semene v zadku je, m.j., ze velka strana je cista, lejno z tebe vyklouzne jak namydlene a nezapatla ti zadek okolo ritniho otvoru.

tv.radka (St, 30. 10. 2013 - 15:10)

ahoj,mam takovy mensi problem,jsem Tv.holka a po mem partnerovy pozaduju aby vsechno strikal do meho zadecku,proste miluju spermatem naplneny zadek,chci se zeptat,poqud budu mit spermatem kazdy druhy den naplneny zadek muze to mit zdravotni nasledky,nebo muzu byt klidna?dekuju vase radka.

David Škvor (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj

Strikac (So, 19. 10. 2013 - 16:10)

Oplodneni manzelky spermatem v injekcni strikačce
VIDEO http://ulozto.cz/xPxY2F7K/insemination-oplodneni-zeny-injekcni-strikackou-amaterske-domaci-video-mpeg

Nasilne oplodneni zeny proti jeji vuli VIDEO http://ulozto.cz/x1BvuoeW/forced-insemination-nasilne-oplodneni-zeny-mp4

Filip (Pá, 18. 10. 2013 - 22:10)

Gay nejsem a problem vykourit kluka nemam.penis v puse mi dokonce i chutna.jednou jsem to udelal na prani sve pritelkyne,protoze chtela videt jak ho kourim jinemu.od te doby mi penis chutna a chutna mi i sperma.polykani je podle me soucasti koureni.sperma se stalo prome pochoutkou kterou vyhledavam.nechapu jak to nekom nemuze chutnat.

Jarda (Ne, 29. 9. 2013 - 16:09)

Zajímavá debata. Pokud by byl zájem, mohu
poskytnout. Bylo by to lepší než tento hodnotný materiál vyhazovat do WC.

Petra Malínská (Ne, 10. 1. 2016 - 17:01)

Také to radši nechám do...No já také než polykat tak jsme se dohodli že když to na něj jde tak mne přetočí na bříško a vrazí mi ho do zadečku a vycáká se mi tam a je to v pohodě,ráno teda mám řídko ale nevadí...

Reklama

Přidat komentář