Reklama

Sex v rodině

katae (Čt, 30. 6. 2005 - 13:06)

:-) věřím na ufony. I na ufouny. :-)

Edit (Čt, 30. 6. 2005 - 12:06)

To katae: To jsou ale žvasty! Nedivím se že tě někdo napodobuje! Ztratila jsem o tobě jakékoliv dobré mínění po tom co jsem četla tvoje příspěvky! Blbost nad blbost! Magie, upíři, no fuj!Připadáš mi jako cvok, který věří na ufony!

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

To od 10:41 psal jeden blbec co si říká BOREC. Já v tom nejedu.

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Katae

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Katae

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Moji už taky - viz. výše, tohle nemá smysl. Končím a loučím se.

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Moji už taky, viz. výše. To nemá smysl, jaký je v tom tady bordel. Končím a loučím se.

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Keré pičus používá moju přezdívku?Kreténi!!

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Katae to jsou teda pičoviny, co tady píšeš!

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

katae je blbá s Jiřím denně mrdá

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

U nás v práci je taky jeden, co si říká BOREC. A je to velkej č...k!!!

Dani (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

Já taky souložím s tchánem no a co hlavně že se máme rádi.

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

Jiří se pýří, na čuráku má chmýří.

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

Ty jsi prdlá! Potřebovala bys asi nějakýho pořádnýho kolíka, abys nepřemejšlela o kravinách.

katae (Čt, 30. 6. 2005 - 08:06)

Ano, tyto mé příspěvky jsou na stránkách www.wahlgrenis.wz.cz.Můžu jen doporučit. Spoustě lidí by to prospělo.Pak jsou ještě dobré stránky dusecz.com, taky o věcech mezi nebem a zemí.

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 07:06)

Byla jsem ve snu upírkou Na úterý 5.října se mi zdálo, že je noc (nad ránem, už nebyla taková tma, zvolna začínalo svítat), já jsem upírka a letím společně z dalšími upíry nad zvláštní ponurou krajinou - bylo takové šedomodré přítmí. Letí s námi i můj přítel (držím ho za ruku, jinak by letět nemohl), ale on upír není, přitom cítím, že jsem sblížená spíš s ním a z těch ostatních upírů mám strach. Od ostatních upírů jsme se oddělili a oknem jsme vletěli do mého obydlí - byl to pokoj ve starobylém domě, ten pokoj byl strohý, ale útulný, nikde jsem nerozsvítila, dost světla šlo do pokoje oknem zvenku. Uprostřed pokoje byla postel, do které jsme spolu ulehli, přítel chtěl spát, ale věděl, že mu chci sát krev a nevadilo mu to. Byla jsem v tom snu moc krásná a, zní to divně, ale cítila jsem, že jsem i hodná a miluju ho. Byla jsem štíhlá, se světlou barvou kůže a měla jsem dlouhé husté havraní vlasy. Nechtěla jsem příteli sát krev, ale ani jsem tomu nebránila a on taky ne; chtěl být prostě se mnou a bylo mu jedno za jakých podmínek. Leželi jsme spolu pod přikrývkou nazí v posteli, já jsem se k němu naklonila a zakousla jsem se mu do krční tepny, nechtěla jsem mu ublížit, tak jsem to udělala jen zvolna a tepnu jsem neprokousla, podařilo se mi to až na podruhé. Sála jsem mu krev, která mi ani nijak zvlášť nechutnala, jen jsem vnímala v tom místě silné pulsování jeho srdce a bylo mi líto, že to dělám. Když jsem skončila, byl přítel unavený a chtěl už spát, ale krev mu pořád stříkala, tak jsem na ráně přidržovala prst, aby nevykrvácel, ale jemu to bylo jedno, ruku mi odsunul a lehl si pohodlně, chtěl už jen spát. Nechtěla jsem ho ztratit, tak jsem mu opět otočila hlavu a prst přidržela na ráně, až se ta zacelila a zůstala tam jen jizvička. Pak jsem se přitiskla ke svému příteli, přetáhla si přikrývku přes hlavu a začala usínat.... no, a v tom jsem se probudila hrůzou a hrozně jsem se vyděsila. Když o tom přemýšlím zpětně, tak v tom snu byla spousta lásky, něhy a obav, ale sen byl tak hrozně živý a barevný, bylo to úplně jako skutečnost. Pamatovala jsem si i přesnou chuť a barvu té krve, prostě všechno. Byly 3 hodiny ráno a já jsem byla tak vyděšená, že jsem se opravdu přitiskla k příteli - klidně spal, a déle než hodinu jsem se třásla a nedokázala se zvednout a jít ani na záchod. Až po delším čase jsem se uklidnila, celou dobu jsem se modlila za sebe, své syny a přítele, pak jsem porožínala celý byt a všechno zkontrolovala. No, jsem z toho snu opravdu vyděšená, ale není to poprvé, mívám živé barevné sny, ale nejsou všechny děsivé, většinou jen ty o upírech.Prosím, nedokážu přijít na to, co mi "chce být řečeno". Vy byste mi ten sen dokázala vyložit? Kdybych na to nějak přišla, snad by se to už neopakovalo nebo by mě to aspoň tolik neděsilo.Předem mnohokrát děkuji za Vaši odpověď.S úctou Katae Milá Katae, Tvůj sen je úžasný. Také mě při jeho čtení obestoupilo takové to zvláštno... Určitě to znáš taky. Ale není to typický sen. Pokud by sis listovala ve snářích, slovo "upír" v něm nenajdeš. Už jsem to psala někdy dřív, že si budu muset napsat vlastní snář. Připadá mi totiž, že většina těchto knih vzniká na koleně, aby něco o snech bylo. Jenže ve snech k nám přicházejí informace odjinud, ty nelze odvozovat z běžného života. Nádherně svůj sen popisuješ, detailně a barvitě. To se běžně nestává.Je to silnější než film, je to jasný živý prožitek skutečností, které v tomto životě prožít nemůžeš. Mám pocit, že se upíři objevují v poslední době stále více.Není to jen vymyšlená postava z hororových příběhů, jsou to reálné bytosti z jiných světů, které mohou projít do naší dimenze.Děje se tak v nejrůznějších časoprostorových puklinách, například na starých hradech, ve skalách, v jeskyních, ale i zcela jinde.Je to prostor tak nepochopitelný, jako je třeba černá díra ve vesmíru, kde mizí vesmírné koráby.Tento prostor umožní takovým bytostem přijít a zase klidně odejít. Je docela možné, že jsi upírkou skutečně byla (nebo jsi?).Víš, že pojmy jako čas a prostor jsou vymyšlené lidmi. Prakticky neexistují. Nejsou hranice ničeho.Vnímám, že jsi pod vyšší ochranou a necháváš se vést.Letěla jsi s ostatními upíry, sice za ruku se svým přítelem, ale přesto tak nějak proti své vůli.Byla tady nějaká vyšší moc, které jsi podléhala. I při vlastní

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 07:06)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Katae

katae (St, 29. 6. 2005 - 14:06)

Díky, Tino, vidím, že už se ani nemusím sama tomu zneužívání přezdívek bránit.Používá tady přezdívky celkem dost uživatelů a vybírá si zrovna lidi, kteří diskuzi berou celkem vážně.Takže i pro ostatní, nenechte se tím otravovat, už ho tu každý zná.

Tina (St, 29. 6. 2005 - 14:06)

Zase ten debil, co se vydává za Katae a další, už jsi zde profláknutý /á/, tak se choď bavit jinam

katae (St, 29. 6. 2005 - 13:06)

Když já oba šíleně miluju! Tchán ho má obrovskýho a pes to zase nikomu neřekne! Je to problém!

Reklama

Přidat komentář