Reklama

Sex v rodině

dement (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

Pokud jsi z tmavší komunity tak tam je to normální,ne?

Mmyšák (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

záleží na tom, co od...Tak to vubec není jak jsi to pochopil/a.Tady nejde o sex.Tady jde o city o city které k sobě máme.Jde o to že se milujeme a je nám i přez věkovej rozdíl spolu nádherně.Ano je to neteř ano je to v rodině rozum říká ne ale srdce něco jinýho.Vím že to není fér vuči spoustě lidí.Ale je nám spolu opravdu krásně rozumíme si a jsme šťastný.Děkuji za další názor :-)

Mmyšáku, (So, 10. 7. 2010 - 21:07)

záleží na tom, co od života čekáš. Jestli je tvým cílem jenom souložení, tak pokračuj a hodně úspěchů.

Mmyšák (So, 10. 7. 2010 - 20:07)

Ahoj lidi.Já mám jiný problémek.Miluji svou neteř a ona mě.Je to z manželčiny strany takže pokrevně ok.Je mi 33 a jí 16.Už jsme se i milovali a bylo to nádherný.Co k tomu říct.Chtěli by jsme spolu žít moc se navzájem milujeme a je nám spolu krásně.Mám syna a ten je o 2 roky mladší než ona.Vím že až to praskne tak se na nás budou lidi dívat skrze prsty ale to nám nevadí.Je nám spolu krásně tak nám mužou políbit pr.... Milujeme se a je to nádherný

ivona (Pá, 12. 2. 2010 - 14:02)

I ja sem to delala se svim synovce.

Stojan Jakotič (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Ba ba svatá pravda, kdybych se nestyděl mrdal bych i cestou do práce i zpět. ( takto jenom doma a v práci)

Pavel Užtamje (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Svatá pravda

Milan Strčmiho (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

holky jen si to užívejte, každý kolík který do vás někdo strčí, až vám bude sát let budete se tomu řehtat. promiskuita je zdravá

hega (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Zamilovala sem se do sveho krstneho ditete.Uz ma dost rokov a ja nevim co mam delat

clusoe (So, 18. 2. 2012 - 22:02)

Táňo, docela by mě zajímalo, jak to s tebou vypadá po takové době. Prožívám něco podobného s tchýní...

monika (So, 18. 2. 2012 - 20:02)

Já taky souložím s...chcela by som aby ma svokor videl nahú a potom hladil moje prsia a kundičku - táto predstava ma hrozne vzrušuje

Alena (St, 20. 7. 2011 - 18:07)

Mila Tano,...tebe jsem s tezi...Táňo, přestaň blbnout a zapni mozek nebo to vše dopadne hodně špatně a tobě nakonec zůstanou jen oči pro pláč. Rozbíjíš tím nejenom své,ale i tchánovo a tchynino manželství. Vzpamatuj se dokud je čas
a nebuď naivní,že si tě pak tchán nechá. Ten tě má jen pro pobavení.Vůbec mu na tobě nezáleží. Jakmile se to provalí o vás dvou,tak tě odkopne a ty zůstaneš sama. Pak si breč a nadávej,ale bude pozdě a nikdo tě litovat nebude.

Kvitko (Út, 17. 6. 2008 - 16:06)

Veroniko, buď v klidu. Já to takhle s přítelem a jeho bratrancem měla šest let. Pak se odstěhoval. My se vzali a máme dvě děti. Moc rádi na to období vzpomínáme. Krásně jsme si to užívali i když uspokojovat neustále oba byla někdy docela makačka :-)

G (Po, 16. 6. 2008 - 11:06)

No me jen zarazi, ze se nekdo s nekym vezme, aniz by skalkuloval, co mi vsechno s tim dotycnym dela dobre a co ne.
Treba i ten sex.
Ja jsem rozumove zalozena a samozrejme se musim zamilovat, ale mam mozek a kdyz vidim, ze mi to s nekym neklapalo v posteli, kdyz mi nepomahal, videla jsem do budoucna problem, brala jsem nohy na ramena. Jen jsem domyslela, jak by to mohlo dopadnout za par let, kdyz uz ted mi neco vadi....
Nechtela bych se za nekoho vdat a nemit vsechno promysleny a byt presvedcena, ze je to to "prave". G

sama (Po, 16. 6. 2008 - 09:06)

Veroniko, nepátrej a jen si to užívej. Co já bych za dva samečky dala........ Mého může sex moc nezajímá. Ach jo...

Návštěvník (Ne, 15. 6. 2008 - 15:06)

Škoda,že můj tchán je hnusnej:-(,a manžílek má ségru...a do toho teda nejdu.

Návštěvník (Ne, 15. 6. 2008 - 15:06)

Sex pry zvysuje IQ! Tak si to overte,stac

Veronika (Ne, 15. 6. 2008 - 14:06)

U mně to bylo trochu komplikovanější, ale funguje to už dva roky. Bydlím s přítelem a právě před dvěma roky se k nám nastěhoval jeho brácha. Začal v Praze pracovat a neměl kde bydlet. Hned od začátku mně přitahoval a já jeho. Mně a příteli je 29 a jemu je 21. Když byl přítel jednou na pivu, tak se to nějak zvrhlo a my jsme se spolu poprvé milovali. Pak jsme to dělali při každé možné příležitosti. Asi před rokem nás při tom přítel nachytal. Reagoval úplně nečekaně. Prostě se přidal. Já byla úplně vystresovaná, takže jsem z toho nic neměla. Od té doby to ale nemusíme tajit a můžeme se milovat, i když je přítel doma. Občas se milujeme ve třech, ale to se mi moc nelíbí. V dubnu mně přítel požádal o ruku a v listopadu se budeme brát a stěhovat do nového bytu. Tím to asi skončí a život půjde dál. Ze začátku jsem vůbec nemohla uvěřit, že to přítel bere tak "sportovně", ale úplně mne přesvědčil, že mu to fakt nevadí. Dokonce jsem si myslela, že někoho musí mít nebo že jsem mu ukradená, ale od doby, kdy se to dozvěděl, se ke mně chová ještě lépe než před tím. Je milý, pozorný a snaží se trávit co nejvíce času se mnou. Jednou jsem mu i řekla, že to s bráchou ukončím, a on jen odpověděl, že jemu to vůbec nevadí. Jaktože na bráchu vůbec nežárlí? Připadala jsem si, že mu na mně vlastně vůbec nezáleží, ale zase mi skutky dokázal, že opak je pravdou. Moc tomu nerozumím, ale je to pro mne prima (brácha je skvělý milenec :-). Prosím, pokud máte někdo podobné zkušenosti a rozumíte tomu, tak budu ráda, když mi to vysvětlíte.

Irena (Ne, 15. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj Táňo,nevím jak to u Tebe dopadlo,já píšu dosti pozdě na tvůj příspěvek,ale vím o čem píšeš,zažila jsem něco podobného a byko to fanastické a dodnes na to ráda vzpomínám. Bylo mi tenkrát 27 a tchánovi 51,spali jsme spolu příležitostně skoro 10 let a nelituji toho,nikdo se to nedozvěděl a nedoví.

Irena (Ne, 15. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj Táňo,nevím jak to u Tebe dopadlo,já píšu dosti pozdě na tvůj příspěvek,ale vím o čem píšeš,zažila jsem něco podobného a byko to fanastické a dodnes na to ráda vzpomínám. Bylo mi tenkrát 27 a tchánovi 51,spali jsme spolu příležitostně skoro 10 let a nelituji toho,nikdo se to nedozvěděl a nedoví.

Reklama

Přidat komentář