Reklama

Sex v rodině

Katka (So, 1. 6. 2013 - 23:06)

Blaženo takových lidí co dělají totéž jako u vás je hodně ale lidé o tom nepíšou.Hlavně že ste to ustáli.

dd (So, 1. 6. 2013 - 06:06)

ale jenom ten pribeh a jak ho popisujes pisatel

Blažena (So, 1. 6. 2013 - 06:06)

blazeno ty jedes..Teď jsem přišla na směnu a pustím počítač s ohlasem Blaženo ty jedeš jsem trochu v rozpacích jestli to pisatel nebo pisatelka mysleli v jakém slova smyslu.Ale je to tak jak jsem psala.

dd (Pá, 31. 5. 2013 - 08:05)

blazeno ty jedes..

dd (Pá, 31. 5. 2013 - 08:05)

zensky hlavne nezapominejte ze nevite co chcete a kdyz neco chcete tak to vlastne vubec nechcete ste proste uplny dyliny tak raci nereste neprepinejte a buddte radi ze ste

pro (Pá, 31. 5. 2013 - 08:05)

to je jasný chlap nikdy za nic nemůže , jsme oběti chlípných a chtivých žen

Blažena (Pá, 31. 5. 2013 - 07:05)

Mám taky s tím zkušenost.Manžel taky píchal moji matku i když měl sexu dost se mnou skoro denně jsme se milovali ale na vině byla moje máti ta ho sváděla.Ráno byli doma oba sami mamce ja 44 je ještě pohledná ženská,táta s námi nežil.Jednou jsem přišla z práce domů dříve a chytla jsem máti s manželem jak si to rozdávají zezadu u kuchyňské linky nevěděli o mě. nechala jsem je dodělat a když ji stříkal semeno na zadek tak jsem vyšla jsem z úkrytu a se slovy aby tam ještě něco zůstalo pro mě jsem šla přímo k nim.Nastalo velké omlouvání a vysvětlování až jsme se dopídili k tomu že máti chodila se ráno sprchovat k nám a po celám bytě chodila nahá prý aby oschla a tak to trvalo skoro rok až mu vlezla do postele.Na vánoce jsme ji koupili robertka a je klid.Nedělala jsem s tím žádné scény žijeme spolu dál i mluvíme spolu a na vše jsme zapoměli,manželství je zachráněné.A máti je taky v pohodě má robertka a prý chodí i za nějakým přítelem.

Eva (Čt, 30. 5. 2013 - 14:05)

než to praskne a co pak...Když se nic nepřehání tak to jde ututlat.Taky trošku s bratrem od manžela sexujeme tak 2x za měsíc už tři roky a nikdo nic netuší,jenom nesmíte to dělat doma tam to je velký risk.My se scházíme mimo město v pronajatém bytě od kamaráda který je na práci v Anglii.

pro (St, 29. 5. 2013 - 10:05)

než to praskne a co pak celá rodina v prd...
proč si nenajdeš normální milenku ? nedokážu si představit že bych synovi ojížděl ženu , jak bych se mu mohl kouknout do očí? jste chudáci jinak to ani neumím pojmenovat

Eliška (St, 29. 5. 2013 - 09:05)

Hanko! Já už devět let...Tak je to správné,nač kvůli sexu rozbíjet jinak fungující rodinu.Když manželka nemůže,tak tchyně pomůže.Když to nikomu neubližuje,tak proč ne?

Jirka (St, 29. 5. 2013 - 09:05)

Hanko! Já už devět let obšťastňuji svou tchýni manželce stačí sex tak dva krát do měsíce a to ještě leží jak deska a považuje to za nutné zlo.Když jsem to řekl tchýni jaká je tak řekla že s tím něco udělá a udělala píchám ji i tři krát týdně a řeknu vám to je jízda.Je o dvacet let starší a někdy by ještě chtěla a já už to zvládám tak tak.

Hana (Út, 28. 5. 2013 - 09:05)

U nás je to taky s tchánem a nemůžeme přestat protože se nám to oběma líbí.Manžel se ani zdaleka nevyrovná tchánovi a je líný.

Honza (Út, 28. 5. 2013 - 08:05)

Jsme od sebe se sestrou o dva roky mi je 18 a sestře 20.Před několika dny přišla za mnou do pokoje jestli by mi nevadilo kdyby se ke mě přitulila že mi chce něco říct.Tak jsme si sedli na gauč ona mi dala hlavu do klína a spustila,že se rozešla s klukem jestli by mi to moc vadilo kdyby jsme si spolu zasouložili že jí to chybí a didlem to není ono.Zůstal jsem jak opařený,říkám jí vždyť jsi krásná baba tak si najdi někoho a ona ale ty mě vzrušuješ taky,jenom co tu ležím tak cítím jak vlhnu a tobě se to taky zvedá.Vzala mou ruku a strčila do tepláků pod kalhotky tam už to bylo jak v rybníku,podotýkám že Sabina je taky sexy pevné trojky a krásně zarostlý klín,štíhlé postavy.S rukou mi strčila pod slipy a chytla mého bohatýra tak silně až to zabolelo,ve chvilce jsme bylo dole bez svršků a ona mi ho krásně kouřila a já ji prstil a lízal zároveň.Jenom díky mému bohatýrovi nedošlo k souloži protože při intenzívní kuřbě vystřikl kondom jsme doma naštěstí neměli ale udělal jsem to sestře asi dobře protože usnula jak sova ve dne.Druhý den jsme to probírali že to nebylo špatné jenom ten kondom chyběl.Dali jsme si slib že když nám to bude chybět tak si vyhovíme.

hmm (St, 14. 7. 2010 - 10:07)

dobrý.. zkus ještě ojet psa, babku a dědu, ať máš o čem plácat a řešit krávovin... do dolu tě vyhnat

jarin (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

sám jsi hnusneja taky dost hustej, mrncísek

ty mmm (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

Koukám že to tady jen samí...sám jsi hnusnej

mmyšáku (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

Koukám že to tady jen samí...jo, jasně MY VŠICHNI jsme tu debilové. Ty jsi vlastně úplně nevinný. Á propos, kde schováváš tu svojí svatozář?

Mmyšák (Út, 13. 7. 2010 - 16:07)

jsi debil debilní,...Koukám že to tady jen samí sprostý hovado.Žádná tmavší komunita.Sobecký mrcasník taky ne.Jsem říkal že o sex nejde prostě se milujeme a hotovo.Copak se to nemuže stát??Ano nemělo by ale prostě jsme se do sebe zamilovali.(Třeba se sestřenicí tvojí současné neteře? Nebo s vnučkou?)Tohle je taky pořádně hnusný.asi to prostě nechápeš????

(12.7.2010 23:23 - Dobracka
Jen ji poradne osukej. Ja bych ji taky sukal. Dej mi vedet jestli to chcete delat ve trojce.) Ty Dobracko jsi uplnně mimo.A jsi magor!!!!k tomu není co dodat.

Dobracka (Po, 12. 7. 2010 - 23:07)

Jen ji poradne osukej. Ja bych ji taky sukal. Dej mi vedet jestli to chcete delat ve trojce.

mmyšáku (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

Tak to vubec není jak jsi to...jsi debil debilní, nesvědomitý, sobecký mrcasník. Tak co, s kým ti bude dobře zase za pár let? Třeba se sestřenicí tvojí současné neteře? Nebo s vnučkou?

Reklama

Přidat komentář