Reklama

Výprask

petr (Po, 29. 5. 2006 - 15:05)

souhlasím Zito, Sekretářka je vzrušující, škoda, že si o tom není s kým povídat, tak když budeš chtít, třeba rozvineme společné téma..

zita (Po, 29. 5. 2006 - 13:05)

ahoj, taky už hrozně dlouho touužím po výprasku,ale bohužel spousta chlapů mi ten výprask prostě dát nedokáže, prý by ženu neuhodili.I když výpraskem nemám na mysli něco sadistickýho.No nic.Nedavno jsem si pujčila film SEKRETÁŘKA, a tam je přesně to, po čem toužím, je to hrozně vzrušující, doporučuji vám se na něj podívat. pa

paul (Po, 29. 5. 2006 - 10:05)

Jindřiško, myslím ,že není proč se stydět.Když si projdeš net, zjistíš, co vše je možné a počm všem lidi touží a dělají.To si pak říkám, že to asi tak "ulítlí" není co třeba i tebe vzrušuje.Navíc jsem zase někde viděl inzerát, jak nějaká managerkatouží se s někým poprat a být přemožna či dostat na zadek.Je to prostě o adrenalinu a z jejich strany možná i o jakém si uvolnění.Hra je prostě hra a pokud má své hranice jde o fantazii.Horší je pak opravdové násilí a to hrozné a to mi radost nedělá.Naopak.

Jindřiška (Čt, 25. 5. 2006 - 19:05)

Já myslím, že je to pouze fantazie, ani bych tomu snad neříkala výprask - z toho cítím bolest spíš nepříjemnou, která s erotikou nemá nic společného, ale musím přiznat, že jsem symboliku velikonočního pondělí vnímala vždycky takto, a strašně jsem se sama před sebou styděla.

Paul (Čt, 25. 5. 2006 - 13:05)

Jindřiško,to já mám taky základy v křesťanství.Myslím ,že to není žádná zvrácenost.Prostě pohled na svět, který nesouvisí s tím být či nebýt na někoho hodný atd.jestli jsem to dobře pochopil, ty by jsi chtěla zažít výprask...

Jindřiška (St, 24. 5. 2006 - 21:05)

Děcka, vy jste mi udělali tak obrovskou radost, že nejsem "zvrácená" sama.Někdy se v těch snech bojím sama sebe, jsem z křesťanské rodiny a toto se prostě - nesluší.
Strašlivě jsem se těšila na Velikonoce, na pondělí...a on mě těma mašlama jen tak polechtal - doslova.Nemůžu si stěžovat, je to strašně hodný klučina, neumím si představit, že by se mě dotknul drsněji...Veškerá iniciativa pochází odemně ( i pusa).Dělá mi...starosti.

Paul (St, 17. 5. 2006 - 10:05)

Lenko, psát si s tebou je možné asi jen pro Honzu.Je to jasné.Najde se zde nějaká podobná žena,díka, která ráda nejen dostává, ale někdy i dává výprask na holou?Jinak mě napadá,někde jsem četl, že mezi ženami toužícími po výprasku je hodně těch, co jsou manažerkami nebo mají velmi zodpovědnou funkci.Co vy na to? Někde jsem četl inzerát, že žena to chce zkusit to co nezažila..Co vy na to?

LENKA (Po, 15. 5. 2006 - 12:05)

Honzo,nemám možnost PC večer tak si můžeme psát přes SMS.776633320

Honza (Ne, 14. 5. 2006 - 12:05)

Ahoj vsichni, podobne jako ostatni tady se mi libi predstava erotickeho vyprasku. Prehnout zlobivou slecnu a napacat ji zadek, napr. klasickou vareckou... aby musela poslechnout, ale pri tom se to snazila nejak ukecat. Rad bych si o tom s nekym psal, jan.nav"centrum.cz

Helena (Po, 1. 5. 2006 - 20:05)

Jitko,to nesmi!Rekni mu,ze to udas na policii a nebo zavolej na linku duvery,tam Ti poradi,kam se obratit.Nejdrive ho nato upozorni,treba dostane strach a necha toho.Taky mi to prijde uchylne.A co matka,ta Te necha bit a navic timto zpusobem?!

Jitka (Po, 1. 5. 2006 - 10:05)

Já myslela, že tělesné tresty používají jen nevlastní rodiče. Já mám nevl. tátu, který mne ještě nyní v 17 letech bije i za sebemenší prohřešky na holou, jen když to mám, tak mi nechá tanga, ale to bolí ůplně stejně.

Roman (So, 3. 8. 2019 - 00:08)

Dostáváš na holou ještě jo? Se máš rád bych dostal taky

Peter (St, 19. 4. 2006 - 13:04)

Nie je problem si o výpraskoch pokecať. Ja som
bol totiž vychovávaný klasicky - pod?a sterej školy, keď sa pri výchove používal aj remeň, a tak som si ho dosť užil až takmer do 18 rokov.

Denda (Čt, 29. 10. 2020 - 07:10)

Přesně jak říkáte, i já a můj bratr Dominik, sme dostávali jako děti vařečkou nebo páskem, a vyrostli z nás slušní lidé. A můj nejstarší syn (13), mě včera naštval, tak dostal. Stěžoval si ještě u oběda, že ho bolí zadek. Ale rači mu dám na prdel, ať je vychovanej, než pak, aby skončil někde v pasťáku. Mám ho hrozně ráda.

romanov"centrum (Út, 18. 4. 2006 - 07:04)

Ja beru zaslouzene vyprasky jako prirozenou soucast vychovy a zivota. Jestli mate pocit, ze se na vec divate stejne budu rad, kdyz se za to nebudete stydet.

romanov"centrum (Út, 18. 4. 2006 - 07:04)

Ilono, mozna to bude znit hodne sebevedome, ale naprosto presne vim o cem mluvis a co na tebe plati. Ja jsem presne takovy a pristupuji pri reseni kazenskych problemu k jednoznacnemu reseni a rozhodne s tim nedelam cavyky. myslim to naprosto vazne

Zlobiva (Po, 17. 4. 2006 - 23:04)

Tak mame za sebou Velikonoce, krasny to svatek pro nas ujete :o) Jak jste si je uzili?

Jozef (So, 15. 4. 2006 - 12:04)

Pozdravujem. Strasne rad by som si s niekym o vypraskoch pokecal. Tiez to mam len v predstavach. Mozeme si prehodit zopar malikov?Ahoj Jozef

Dudu (Pá, 1. 5. 2020 - 19:05)

Ahoj Jozef - mozeme si pokecat o vypraskoch. Napis mi na mailovu adresu alebo telefon 0908-463966. Dakujem. S pozdravom Dudu

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 23:05)

Mas rad spanking?

Reklama

Přidat komentář