Reklama

Výprask

Nikola (Čt, 18. 11. 2021 - 11:11)

Je mi 20 a příteli 34 a že začátku vztahu když jsem něco provedla tak mi vždy říkal že bych si zasloužila na holou. Už jenom když to řekl tak jsem se styděla za svůj čin ale vždy jsem tomu tak nějak nevěřila že by to opravdu udělal a tak jsem si z něho dělala srandičky. Jednou ale jsem něco vyvedla ( nechci říkat co není to příjemné) a doma mi řekl že dostanu na holou, že se mám svlikout od polpasa dole. Vzal vařečku a naplacal mi 10 na holou. Hrozně to štípalo ale horší bylo to jak jsem se styděla za to co jsem udělala. Pak jsem to už nikdy neudělala ale odvtedy když něco vyvedu tak mi naplaca.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 21:11)

A jak často něco vyvedeš?

Nikola (Pá, 19. 11. 2021 - 11:11)

Tak raz za půl roku někdy raz za 3 měsíce.

Minnie (Ne, 9. 10. 2005 - 18:10)

také toužím dostat výprask od svého přítele,ale vím,že bych to nezrealizovala.Láká mě představa,kdy mě muž přehne přes koleno a dá mě páskem na holou.Také ne jako součást sexu,ale jako výchovná metoda.Vím,že přítel by na toto nikdy nepřistoupil,sám byl v dětství trestán řemenem od otce a tudiž má k tomu odpor.Za to já jim nikdy ještě nedostala a moc mě to láká.

Šárka (Ne, 9. 10. 2005 - 18:10)

To je zvláštní.... já mám taky sexuální fantazie ve kterých dostanu na zadek... Jenom mám strach o tom říct svému příteli, aby si o mě nemyslele, že jsem divná a taky protože toužím po tom dostat "za trest". Aby mi chtěl dát na zadek a já se chci "bránit", ale neubránit! Ne si to vynutit. Co mám udělat, abych od něj dostala výprask?? To by bylo úžasné...

Arpad (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

To je dnes doba, co? Říct, že máš ráda, když dostaneš na zadek, tak seš divná. Ale když řekneš, že seš homo, tak seš cool a in, a máš právo domáhat se svých práv. :-(((

peto (Po, 8. 8. 2005 - 11:08)

ahoj Milena napis mi pekne pises o vyprasku

peto (Pá, 5. 8. 2005 - 06:08)

ano suhlasim s Tebou napis mi o vyprasku chcem to zrealizovat

Lucie (Čt, 12. 5. 2005 - 16:05)

Já od přítele také dostávám na zadek.Je mi 18,příteli 30.Jsem docela divoška, přítel kliďas.Když mi řekl,že se mu to líbí,rychle sme se dohodli.Ráda si zaflirtuju s jinými muži a než se pak s nim hádat,raději na něj vyšpulím zadeček.Je to fér.Někde jsem s nim kroutila,tak na něj dostanu.Ušetříme si spoustu hádek.Používáme starou dobrou vařečku a dostávám zásadně na holou.Někdy dostávám i rukou-pěkně to pleská a je zde přímý kontakt ruky a zadečku.Doporučuji všem :))))

Onanista (Po, 14. 3. 2005 - 23:03)

Pre mňa je spojenie sex a výprask absolútne nezaujímavé. Uznávam len spojenie onania a výprask. Najlepšie utajená onania, aby vás nikto nevidel. Som smutný z toho, že to?ko ?udí potrebuje k výpraskom sex. Výprask by mal byť za trest a erotické chúťky pri ňom by sa mali zatláčať do úzadia. Mňa vzrušuje iba reálny prirodzený výprask po zadku za trest, kde po sexe nie je ani stopy. Z toho dôvodu si nemôžem nájsť ženu a pravdepodobne ani nenájdem. Máte pravdu, že po svete behá ve?a ?udí, ktorých vzrušujú výprasky, ale vzrušuje ich aj sex a z toho som ja nešťastný.

peter (Po, 14. 3. 2005 - 09:03)

Ahoj napis mi o tvojich pocitoch pri vyprasku,mam to tiez rad, napis mi dohovorime sa peto

Dusan Skrinar (Pá, 1. 5. 2020 - 18:05)

Milujem vyprask, ale najviac ma na tom rajcuje to prasenie nohavic volnych a tvrdych, ta hanba a potupa pri vyprasku. Malo by sa to aplikovat na chlapcov aj dnes. Zasluziili by si to

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 23:05)

Mas rad vyprask?

Prisny Pan (St, 2. 3. 2005 - 10:03)

Tak jsem nahodou zabloudil do techto koncin netu a jen si potvrdil, co vim uz roky: je nas hodne, kterym spanking (eroticke vyprasky) koreni zivot. A je dost tech, kterym ve stalem vztahu partner neplni tuhle predstavu s dostatecnym nadsenim a pochopenim.Dokazal jsem si vytvorit s nekolika zenami a divkami vztah, kdy se mi ozvou a ja jim - bez dalsich zavazku -tajna prani splnim. Jista anonymita a neosobnost situace jen zvysuje vzrusivost nasi "seance". A tak je spokojenost na obou stranach...prisny_pan"email.cz

Jirka (St, 23. 2. 2005 - 22:02)

A když si s ním o tom promluvíš? Asi lepší než čekat že mu to dojde. Třeba neví co má dělat aby se ti to opravdu líbilo.

Hravá (St, 23. 2. 2005 - 13:02)

Vsak to on dela, jen je to porad takove desne "strojene". Nevim, jak to popsat. Vlastne vzdycky, kdyz to chci, tak musim fakt desne okate provokovat, aby to udelal. Treba kdyz po tom, co ho uz fakt dost dlouho otravuju, lochtam, postuchuju, tak konecne pohrozi, at toho necham, nebo dostanu, tak se mu vysmeju a pak to teda konecne prijde, i kdyz ne vzdycky. Je to hrozne strojeny. Kdybych chtela, aby si zahral na prisneho, tak to by z toho nako?ec asi moc nebylo, Chtela bych zazit to, aby byl fakt prisnej, aby me nepustil ani kdybych se dost branila, nebo aby mi jednoduse prikazal, ze se mam ohnout a stahnout si kalhoty, proste aby byl fakt dominantni. To se nejak porad nedari.

Jirka (Pá, 18. 2. 2005 - 21:02)

Pokud bych měl "neutrální" přístup a věděl, že tím partnerce dělám dobře, udělám to. Vždyť je krásné poskytnout tomu druhému potěšení a uspokojit ho.

Hravá (Pá, 18. 2. 2005 - 11:02)

Tomu memu to taky neni uplne proti srsti, rekal bych, ze k tomu ma takovy neutralni pristup. Kdybych byla zamerena opacne a chtela ho rezat, tak to pochopim, to bych po nem ani chtit nemohla, ale takhle....

Jirka (Čt, 17. 2. 2005 - 23:02)

Mám stejný problém, ale s partnerkou. Vyhovují mi obě role, ale ona na to moc není. Ale někdy to pro mě udělá, trochu se jí to i líbí, ale není to na 100%.

Hravá (St, 16. 2. 2005 - 14:02)

Libi se mi dostat na zadek. Muj pritel to nekdy udela, ale nekdy mi to da hodne prace, nez ho k tomu presvecim. Nechce se mi k nemu jen tak prijit a rict "narez mi!" Spis zlobim, provokuju, postuchuju a doufam, ze mu dojde, kam mirim. Ovsem nekdy mu to nedojde, pak nevim, jestli nechape, nebo jestli se mu do toho nechce (pritel prvotne takhle zamereny neni, nevadi mu to, naplacat mi, ale asi ho to nevzrusuje). Mate pro me nekdo nejakou radu? Mate nekdo podobne zkusennosti?

Reklama

Přidat komentář