Reklama

Lízání prdelky

Ivan, 38 let (St, 1. 10. 2003 - 09:10)

Rád lížu partnerce prdelku /a nejen ji!/ a ona totéž provádí mě. Je to velmi vzrušující, samosebou, že dodržujeme všechna hygienická pravidla. Nepřijde mi to jako nějaká úchylka, naopak je to skvělé zpestření sexu. A když se rozšíří o dráždění análního otvoru, je to úplně bezchybné. Komu to nevyhovuje nebo se nelíbí, neměl by se nám nadávat a spíš by měl sám projevit, co má rád, abychom se event. přiučili. Zdravím všechny, kteří rádi lížou, je to krásné!!!

b.h. (Út, 30. 9. 2003 - 01:09)

Ted uz vam jen zbyva vysrat se navzajem jeden druhemu primo do xichtu. Budete se smazit v ohni pekelnem, vy sodomisti!!

Martin (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Že vždy ti co se neumí podepsat píšou sračky.

kimor (Po, 29. 9. 2003 - 22:09)

Pokud je čistota na 1. místě, tak mi to nevadí. jemně jezdit jazýčkem, tak pak jen skučí blahem. A asi jsem to dělal dobře, že si mě pak otočina a oplatila mi to. A potvrzuji, paráda.

josef (Po, 29. 9. 2003 - 20:09)

Docela mne zaujalo téma. Vyzkousel jsem to ihned na své prítelkyni.Byla nadsená. Já také, bylo to neznámé, nové. Dotýkat se rukama analního otvor, to slo, ale jazykem? Nastestí prítelkyne je velmi cistotná a vonavá a kdyz clovek miluje udelá cokoliv aby partnera uspokojil.Muj záver. Lízaní prdelky se moc líbí a líbí se to i partnerce a to je dulezité Josef.

Janke (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Souhlasím. Taky manželku lížu. Když je krásně umytá žádný problém.

Pavel (St, 27. 8. 2003 - 10:08)

Ze zkusenosti se mi jevi,z e lizani zadecku dela lepe zenam nez muzum. Ja to delam manzelce casto a hooodne se ji to libi. Ja to nemusim. Totez u koureni. Penis v ustech je super ale lizani okolo me uz tak moc nerajcuje.

Sunny (Út, 26. 8. 2003 - 18:08)

Nikto tu nehovori o vrazeni celeho jazyka do konecnika, predsa.Lizanie je ale super.. Samozrejme musia byt obaja partneri cistucki a poumyvani. Rozhodne som za, velmi ma to vzrusuje a priatel to miluje. Ja som mu to sice doteraz urobila len raz, ale on mne kzdu chvilku...

Honza z Brna (2 (Pá, 25. 7. 2003 - 22:07)

Ahoj, jen chci říct, že mě moc vzrušuje, když svojí přítelkyni vylizuju prdelku, ale sám to mít nemusím, i když...nikdy mi to nebylo dopřáno, třeba bych změnil názor. Každopádně k té hygieně... na jednu stranu je to dobře, ale zase nemůžeme být přecitlivělí. Byl tu názor, že je nehygienické, když někdo někomu vylíže zadeček a pak se spolu líbají...myslím, že to je to samý, jako když dívka kouří penis a pak kluka políbí...nebo vy po orálku už nesáhnete tomu druhému na obličej, nedáte si pusu??? Tomu nerozumím, líbání patří k milování v každé jeho fázi!!!

(St, 27. 5. 2020 - 16:05)

Já to partnerovi dělala prvně,líbilo se mu to,ale je pravda že mě nepolíbil už a nelíbá mě ani když mu ho kouřím.

Markéta (So, 3. 5. 2003 - 09:05)

Ja nechapu ty lidi,kteří sem píšou a uráží někoho za jejich názory.Každý je přece nějak úchylný.Mě osobně se anál nelíbí, ale nemohla bych o někom říct, že je prase, protože se mu to líbí, takže úchylárnám zdar a pište, je to super.

David (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Třeba by se ti to líbilo.

GRINDER (Pá, 2. 5. 2003 - 12:05)

Mě to vzrušuje a chtěl bych to vyzkoušet.

Parik (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

No tak to nevim, co je na tom prijemnyho? Mam to jako chapat, ze to dela dobre Tobe, kdyz ma Tvoje holka jazyk v Tvym zadku a Ty se s ni pak libas nebo vzrusuje Tebe dokoncovat jeji hygienu???

Petr (Ne, 2. 3. 2003 - 15:03)

Tak si sem neměl lézt, teď si nestěžuj a nedělej z nás prasata jen proto, že nevíš co je příjemný.

Parik (Pá, 28. 2. 2003 - 21:02)

smarjaaaa, no kam jsem se to dostal, co je to za hovado? No ja se z toho asi zbleju!!! Velebnosti, no to uz je do nebe volajici!!!!!

Legatka (Pá, 28. 2. 2003 - 21:02)

Moje kamaradka ma kocku a ta si velice rada vylizuje kadacek,sem tam si i nakaka do pusinky,ale u zvirat je to asi normalni.Lidem prdel nelizu,ale na kamaradcine kocicce si smlsnu rada.

Alfonz (Po, 27. 1. 2003 - 23:01)

Prasata, cunata! Jen si jedzte sve hovna! Fuj! Chce se mi blejt!Alfonz

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 17:10)

Oli jedine co je tu des si ty ty pako jedno vylizany.

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 01:09)

Miluju mazlení a lízání krásného dívčího zadečku, ale sám to mít nemusím. Je-li v Praze a okolí nějaká hezká dívčí prdelka lačná polaskání tak E-mail je pod jménem a tel. 0777/053007.

Reklama

Přidat komentář